خرازی

خرازی

گزارش شورای راهبردی روابط خارجی به رهبری درباره «مقاومت فعال» / آزادی نفتکش ایرانی به معنای پایان توطئه‌ها نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: درباره راهبرد مقاومت فعال گزارش‌هایی را خدمت رهبری فرستادیم که ان‌شا‌الله مورد استفاده قرار گیرد.

18/08/2019 10:33:00 ق.ظ

خرازی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ گزارش شورای راهبردی روابط خارجی به رهبری درباره «مقاومت فعال» / آزادی نفتکش ایرانی به معنای پایان توطئه‌ها نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: درباره راهبرد مقاومت فعال گزارش‌هایی را خدمت رهبری فرستادیم که ان‌شا‌الله مورد استفاده قرار گیرد.

دومین همایش ملی روش‌های تحلیل اطلاعاتبا حضور در جمع خبرنگاران درباره استمرار راهبرد مقاومت فعال گفت: حق را باید ستاند حق  به انسال از طرف قدرت‌ها هدیه داده نمی‌شود. ما هم  به عنوان ملتی که همواره مقاوم بوده و برای تامین حقوق خود تلاش کردیم و خون‌های زیادی دادیم از طریق مقاومت در برابر زورگویی‌های بیگانگان می‌توانیم خق خود را بگیریم.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد

وی افزود: آنچه در ماه‌های اخیر رخ داد به عنوان راهبرد مقاومت در همین راستا بود که ما با مقابله با زورگویی‌ها می‌توانیم حقوق خود را استیفا کنیم. امروز ملت ایران سربلند است که در برابر فشار آمریکا و اتباع آنها توانسته مقاومت کند و اقتدار خود را نشان دهند. این مسیر را باید با تدبیر و خردورزی ادامه داد تا این دوره سخت بگذرد.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تدوین سند راهبرد مقاومت فعال گفت: این سند نیست راهبردهایی است که برای رهبری در شورای راهبردی روابط خارجی تهیه می‌شود که ایشان اگر صلاح بدانند آن را به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ می‌کنند. ما درباره راهبرد مقاومت فعال گزارش‌هایی را خدمت ایشان فرستادیم ان‌شا‌الله مورد استفاده قرار گیرد. headtopics.com

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

بحران کشمیر؛ عمران خان پیش از نشست شورای امنیت با ترامپ گفتگو کرداین ناآرامی ها در حالی شدت گرفت و به خشونت گرایید که چندین هزار نفر از معترضان در دوازدهمین روز از محاصره کامل منطقه توسط ماموران امنیتی هند در خیابان های شهر تجمع کرده بودند.

شورای امنیت پشت درهای بسته بر سر بحران کشمیر تشکیل جلسه داد♦️شورای امنیت پشت درهای بسته بر سر بحران کشمیر تشکیل جلسه داد ⚡️اعضای شورای امنیت معتقدند که طرف‌های حاضر در نزاع کشمیر باید از هرگونه اقدام یک‌جانبه که می‌تواند تنش‌ها را از این هم بیشتر کند، خودداری کنند.

استقبال پاکستان از نشست شورای امنیت درباره کشمیرنخست وزیر پاکستان از تشکیل جلسه شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی بحران کشمیر استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی

شورای نظامی سودان با مخالفان توافقی برای تقسیم قدرت امضاء کردتوافق به دست آمده زمینه را برای استقرار دولت انتقالی در سودان فراهم می کند. این توافق که به دنبال ماهها اعتراض عمومی در سودان به دست آمده «تاریخی» توصیف شده است.

شورای انتقالی جنوب یمن، ریاض را تهدید کردواحدهای شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات متحده عربی عربستان سعودی را تهدید و مجددا برخی ساختمان‌های دولتی در عدن را تصرف کردند. - خبرگزاری آناتولی

با حکم دادگاه عضو شورای شهر اصفهان از حضور در شورا منع شدمهدی مقدری، عضو شورای شهر اصفهان به دلیل حمایت از مهدی حاجتی، عضو شورای شهر شیراز که وی نیز بخاطر حمایت از خانواده‌ای بهایی به زندان افتاده است، با حکم دادگاه تجدید نظر استان اصفهان و به اتهام 'تبلیغ علیه نظام' و 'تشویش اذهان عمومی' به حبس تعزیری و ممنوعیت حضور در شورای شهر اصفهان محکوم شده است.