گزارش سالانه نقض حقوق مسیحیان ایرانی؛ ۳۰ نوکیش مسیحی به «زندان و تبعید» محکوم شده‌اند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش سالانه نقض حقوق مسیحیان ایرانی؛ ۳۰ نوکیش_مسیحی به «زندان و تبعید» محکوم شده‌اند در ادامه این گزارش آمده است ۱۸ نفر در زندان،‌ یک نفر در تبعید و یک شهروند مسیحی دیگر نیز با پابند در حصر خانگی. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سازمان «ماده ۱۸» که رویدادهای مربوط به مسیحیان در ایران را منعکس می‌کند، با انتشار گزارش وضعیت نقض حقوق مسیحیان ایرانی در سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام کرد ۳۰ نوکیش مسیحی در سال گذشته میلادی به زندان و تبعید محکوم شدند.

در ادامه این گزارش آمده است ۱۸ نفر در زندان،‌ یک نفر در تبعید و یک شهروند مسیحی دیگر نیز با پابند در حصر خانگی.در این گزارش همچنین آمده است که کمترین حکم صادر شده برای این نوکیشان مسیحی ۳ ماه زندان برای یک نوکیش مسیحی به نام پوریا پیما و بیشترین حکم صادر شده ۱۰ سال زندان، ۲ سال تبعید، و ۱۰ ضربه شلاق برای دو نوکیش مسیحی به نام‌های یوسف ندرخانی و زمان فدایی بوده است.

سازمان «ماده ۱۸» و سه سازمان دیگر همچنین در این گزارش سالانه از جمهوری اسلامی ایران خواسته‌اند به عنوان یکی از کشورهای عضو میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی و طبق ماده ۱۸ این قانون، آزادی مذهب یا عقیده همه ادیان را به رسمیت بشناسد، و مسیحیان زندانی را فورا و بدون قید و شرط آزاد کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگاهی به ۴۰ سال مخالفت دین با موسیقی در ایرانbeehnam 😮 Nice 17 point turn 😱 sundayvibes
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله به پایگاه نظامی در مالی؛ کشته شدن یک سرباز فرانسویدر حمله خمپاره‌ای به پایگاه نظامی در مالی، یک سرباز فرانسوی کشته و 9 سرباز فرانسوی دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی Bol olsun
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عضو ستاد کرونا: ابتلا به اومیکرون در ایران تصاعدی افزایش می‌یابد | DW | 23.01.2022به گفته یک عضو ارشد ستاد ملی کرونا روند ابتلا به سویه جدید اومیکرون در ایران به شکل تصاعدی رو به افزایش است. طی حدود دو هفته شمار مبتلایان روزانه بیش از هفت برابر شده اما موارد بستری و مرگ زیاد افزایش نداشته است. ایران بخوبی در حال مقابله است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن: موضوع ایران به هیچ وجه دست آمریکا را در مسئله روسیه و اوکراین نبسته استانتونی بلینکن می‌گوید مسئله تهاجم احتمالی روسیه به اوکراین یک نگرانی بین‌المللی است و باید نیز چنین باشد، زیرا برخی اصول روابط بین‌الملل را در معرض خطر قرار داده است. کارمندان رادیو فردا جمیعأ کیرم از پهنا تو کص زناتون( وزنها) تو حلقشون بخصوص کیانوش فرید صدا کیری انگاری 🍆توکونشه حرف میزنه زنیکه جنده دوزاری 🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یک نفر در اردستان به اتهام «تخریب» تندیس آیت‌الله خمینی دستگیر شدفرماندار اردستان گفته که «نیروهای انتظامی و اطلاعاتی شهرستان اردستان با اشراف کامل در کوتاه‌ترین زمان این شخص هتاک را دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند». اون اسید پاشا به زنان هم دستگیر میکردید، چون خودی بودن بعد از چندین سال پیدا نشده!!!! اشراف اطلاعاتی فقط برای مخالفین نظام اهریمنی دارید، خودیا حتی مداح هم میتونه اسلحه غیر مجاز حمل کنه و حتی شهردار زنشو با تیر بکشه مثه فیلم ها بعدشم دیه بده اوکی شه شیر تو این اشراف اطلاعاتی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بلینکن: نقش روسیه در مذاکرات اتمی ایران ربطی به بحران اوکراین ندارد | DW | 23.01.2022وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که نقش روسیه در مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین 'کوچکترین ربطی' با بحران اوکراین ندارد. وزیران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا و آمریکا در رابطه با بحران اوکراین جلسه مشورتی برگزار می‌کنند. اگر اینطور نباشد غیرقابل بررسیست.ایران موضع خود را دارد اصلا همچو چیزی محاله که بی‌ربط باشند کم تجربه ای ....
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »