انتخابات, بایدن, ترامپ, بایدن, انتقال قدرت, Newsletter

انتخابات, بایدن

گزارش خبرنگار صدای آمریکا از روند انتقال قدرت پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

12/11/2020 12:14:00 ق.ظ

گزارش خبرنگار صدای آمریکا از روند انتقال قدرت پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده تاکنون فقط تعداد معدودی از نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره به جو بایدن و معاون او، کامالا هریس، تبریک گفته‌اند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، خودداری دولت پرزیدنت ترامپ برای آغاز روند انتقال قدرت را، با وجود حمایت رهبران کلیدی حزب جمهوریخواه از ادامه مبارزه حقوقی رئیس جمهوری مستقر بر سر نتیجه انتخابات سوم نوامبر، رد کرد.به گزارش پتسی ویداکوسوارا، خبرنگار صدای آمریکا، هر چند برخی سران کشورها، از جمله امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه و بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا، پیروزی آقای بایدن را به او تبریک گفته‌اند، اما داستان در داخل کشور متفاوت است.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود دل‌نوشته کیمیا علیزاده؛ از همراه نشدن با صداوسیما متشکرم تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه در یک نشست خبری در واشنگتن، در پاسخ به پرسشی درباره عدم همکاری دولت پرزیدنت ترامپ با تیم انتقالی جو بایدن، گفت که روند انتقال قدرت به «دولت دوم ترامپ» آرام و روان خواهد بود. وی با تکرار سخنان پرزیدنت ترامپ، خواستار آن شد که فقط آرای «قانونی» شمارش شوند.

آقای بایدن روز سه‌شنبه عدم پذیرش شکست از سوی پرزیدنت ترامپ را «مایه شرمساری» دانست و ضمن رد آن گفت: «این واقعیت که آنها در این مقطع تمایل ندارند که به پیروزی ما اذعان کنند، در برنامه‌های ما و آنچه تا ۲۰ ژانویه قادریم انجام دهیم، تاثیر چندانی ندارد.» headtopics.com

تاکنون فقط تعداد معدودی از نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره به جو بایدن و معاون او، کامالا هریس، تبریک گفته‌اند. جرج بوش پسر، آخرین رئیس جمهوری آمریکا از حزب جمهوریخواه پیش از دونالد ترامپ، نیز پیروزی آقای بایدن را به او تبریک گفته است.رهبران حزب‌ جمهوریخواه در کنگره از تلاش ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج از طریق مجاری قانونی و حقوقی حمایت کرده‌اند. میچ مکانل، رهبر جمهوریخواهان سنا، گفته است پرزیدنت ترامپ صد درصد حق دارد که خواستار بررسی تخلفات گزارش‌شده باشد.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

آنفالو fakenews IRnews VOI_Farsi این آرزو رو ب گور میبرید ترامپ نمی بازه WE_WILL_WIN ✌🏻🕊 Iranians4Trump خفه بابا یه میت رامنی تبریک گفته اونم که از اول ضد ترامپ بود بیشعور من نمیفهمم واسه چی جمهوری خواه مونده گم شو برو تو حزب دموکرات این نظر منه...اما دونالد ترامپ را دو علت خیلی زجر میدهد یکی که واضحه و اون شکست و شرمندگی کل اطافیان و از دست دادن کاخ سفید است اما دومی قسم و قولی که روی شکست و تسلیم ایران به لابی صهیونیست و حتی ابناء سعود که قرار بود کلی پول و مستغلات سر این شرط کسب کند ازدست رفت

هر خبری میرارید فقط فحش میخورید،من ندیدم یکی ازتون تعریف کنه،چجوری میتونیداین همه منفور باشید و پررو؟؟؟؟؟ خیلی چندشید،هیچکس باهاتون حال نمیکنه،جمعش کنید خب،والا میشه اسم اون نماینده ها رو هم بگی وگرنه..ک....ن..ن..ه دروغگو Please shut up کسخولا تا همینجا هم دستتون برای همه رو شده. فقط وایسین آخرشو ببینین! چهارتا مادرقحبه جمع شدین مزدوری آخوندو میکنین فکر کردین سیستم امنیتی اطلاعاتی آمریکا شما انگلا رو کیرش هم حساب میکنه که بخواین با همدستی سی ان ان و بقیه لاشخورا رییس جمهور آمریکا رو تعیین کنین؟!

سه‌شنبه حساس هسته‌ای در وین؛ خبرنگار اعزامی صدای آمریکا به اتریش گزارش می‌دهدسه‌شنبه حساس هسته‌ای در وین؛ خبرنگار اعزامی صدای آمریکا به اتریش گزارش می‌دهد گیتا آرین می‌گوید در هر صورت، جلسه روز سه‌شنبه شروعی دوباره خواهد بود؛ هرچند ممکن است مانند توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ روندی بسیار طولانی داشته باشد.

گزارش خبرنگار ایران‌وایر از هدف قرار گرفتن نیروهای حزب‌الله لبنان در سوریه

شکایت منطقه آزاد ارس از یک خبرنگار برای تهیه گزارش درباره قاچاق پرده

صدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت ها در تلویزیون شنیده شدصدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت‌ها در تلویزیون شنیده شد پخش مستند «دیگو مارادونا» از شبکه مستند که به بهانه درگذشت این اسطوره فوتبال جهان اتفاق افتاد، باعث شد که صدای گزارشگری عادل فردوسی پور پس از مدت‌ها، هرچند درقالب مستندی آرشیوی از تلویزیون شنیده شود وای خدای من...مامانم اینا خجالت بكشين بابا از اينكه اسم عادل و ميارين بربم پا صندوق خودمونو پاره کنیم برا میر اصلاحات یا زوده؟

بحران کرونا، لغو برنامه‌های هنری، و فرش‌های قرمز خالی‌ از ستاره‌های سینما | گزارش اختصاصی صدای آمریکابحران کرونا، لغو برنامه‌های هنری، و فرش‌های قرمز خالی‌ از ستاره‌های سینما | گزارش اختصاصی صدای آمریکا هنرمندان در این مراسم دقت و وسواس خاصی در گزینش پوشاک خود دارند، و از این طریق سلیقه، شخصیت، و جایگاه خود را به نمایش می‌گذارند. چه بهتر