گزارش خبرنگار صدای آمریکا از روند انتقال قدرت پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش خبرنگار صدای آمریکا از روند انتقال قدرت پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده تاکنون فقط تعداد معدودی از نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره به جو بایدن و معاون او، کامالا هریس، تبریک گفته‌اند.

جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، خودداری دولت پرزیدنت ترامپ برای آغاز روند انتقال قدرت را، با وجود حمایت رهبران کلیدی حزب جمهوریخواه از ادامه مبارزه حقوقی رئیس جمهوری مستقر بر سر نتیجه انتخابات سوم نوامبر، رد کرد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه در یک نشست خبری در واشنگتن، در پاسخ به پرسشی درباره عدم همکاری دولت پرزیدنت ترامپ با تیم انتقالی جو بایدن، گفت که روند انتقال قدرت به «دولت دوم ترامپ» آرام و روان خواهد بود. وی با تکرار سخنان پرزیدنت ترامپ، خواستار آن شد که فقط آرای «قانونی» شمارش شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آنفالو fakenews IRnews VOI_Farsi

این آرزو رو ب گور میبرید ترامپ نمی بازه WE_WILL_WIN ✌🏻🕊 Iranians4Trump

خفه بابا یه میت رامنی تبریک گفته اونم که از اول ضد ترامپ بود بیشعور من نمیفهمم واسه چی جمهوری خواه مونده گم شو برو تو حزب دموکرات

این نظر منه...اما دونالد ترامپ را دو علت خیلی زجر میدهد یکی که واضحه و اون شکست و شرمندگی کل اطافیان و از دست دادن کاخ سفید است اما دومی قسم و قولی که روی شکست و تسلیم ایران به لابی صهیونیست و حتی ابناء سعود که قرار بود کلی پول و مستغلات سر این شرط کسب کند ازدست رفت

هر خبری میرارید فقط فحش میخورید،من ندیدم یکی ازتون تعریف کنه،چجوری میتونیداین همه منفور باشید و پررو؟؟؟؟؟ خیلی چندشید،هیچکس باهاتون حال نمیکنه،جمعش کنید خب،والا

میشه اسم اون نماینده ها رو هم بگی وگرنه..ک....ن..ن..ه دروغگو

Please shut up

کسخولا تا همینجا هم دستتون برای همه رو شده. فقط وایسین آخرشو ببینین! چهارتا مادرقحبه جمع شدین مزدوری آخوندو میکنین فکر کردین سیستم امنیتی اطلاعاتی آمریکا شما انگلا رو کیرش هم حساب میکنه که بخواین با همدستی سی ان ان و بقیه لاشخورا رییس جمهور آمریکا رو تعیین کنین؟!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه‌شنبه حساس هسته‌ای در وین؛ خبرنگار اعزامی صدای آمریکا به اتریش گزارش می‌دهدسه‌شنبه حساس هسته‌ای در وین؛ خبرنگار اعزامی صدای آمریکا به اتریش گزارش می‌دهد گیتا آرین می‌گوید در هر صورت، جلسه روز سه‌شنبه شروعی دوباره خواهد بود؛ هرچند ممکن است مانند توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ روندی بسیار طولانی داشته باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش خبرنگار ایران‌وایر از هدف قرار گرفتن نیروهای حزب‌الله لبنان در سوریه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شکایت منطقه آزاد ارس از یک خبرنگار برای تهیه گزارش درباره قاچاق پرده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت ها در تلویزیون شنیده شدصدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت‌ها در تلویزیون شنیده شد پخش مستند «دیگو مارادونا» از شبکه مستند که به بهانه درگذشت این اسطوره فوتبال جهان اتفاق افتاد، باعث شد که صدای گزارشگری عادل فردوسی پور پس از مدت‌ها، هرچند درقالب مستندی آرشیوی از تلویزیون شنیده شود وای خدای من...مامانم اینا خجالت بكشين بابا از اينكه اسم عادل و ميارين بربم پا صندوق خودمونو پاره کنیم برا میر اصلاحات یا زوده؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا، لغو برنامه‌های هنری، و فرش‌های قرمز خالی‌ از ستاره‌های سینما | گزارش اختصاصی صدای آمریکابحران کرونا، لغو برنامه‌های هنری، و فرش‌های قرمز خالی‌ از ستاره‌های سینما | گزارش اختصاصی صدای آمریکا هنرمندان در این مراسم دقت و وسواس خاصی در گزینش پوشاک خود دارند، و از این طریق سلیقه، شخصیت، و جایگاه خود را به نمایش می‌گذارند. چه بهتر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »