گزارش خبرنگار ایران‌وایر از هدف قرار گرفتن نیروهای حزب‌الله لبنان در سوریه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چهارشنبه مناطقی نزدیک دمشق بار دیگر هدف حمله هوایی قرار گرفتند که به اسرائیل منتسب شده است. در یکی از این حملات مواضع حزب‌الله_لبنان در سوریه و در دیگری کارخانه مونتاژ موشک که چند کارشناس ایرانی در آن بودند هدف قرار گرفتند. گزارش احمد سلوم آن_سوی_خبر

بامداد چهارشنبه مناطقی در نزدیکی دمشق، پایتخت سوریه، بار دیگر هدف حملاتی هوایی قرار گرفتند که به اسرائیل منتسب شده است. یک منبع نزدیک به شبه‌نظامیان ایران در سوریه به ایران‌وایر گفت در جریان یکی از این حملات مواضع حزب‌الله لبنان در سوریه هدف قرار گرفت و در حمله‌ای دیگر نیز کارخانه‌ای مخصوص مونتاژ موشک در حالی که چند کارشناس ایرانی در آن حضور داشتند بمباران شد.ساعت ۱:۳۰ بامداد چهارشنبه ۱۰دی‌ماه ۱۳۹۹ نقاطی در «الزبدانی»، در جنوب غربی سوریه در نزدیکی مرز لبنان، هدف حملات هوایی قرار گرفت.

این مقر در نزدیکی محل موسوم به «مرقد هابیل» و در نزدیکی مدرسه «میسلون» متعلق به اطلاعات نظامی سوریه واقع شده است. به گفته این منبع، در جریان حملات بامداد چهارشنبه منطقه «جديدة عرطوز» در ۵۰ کیلومتری زبدانی نیز مورد حمله هوایی قرار گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکایت منطقه آزاد ارس از یک خبرنگار برای تهیه گزارش درباره قاچاق پرده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ضرب و شتم یک خبرنگار در جریان تهیه گزارش از روند واکسیناسیون | DW | 18.05.2021خبرنگار یک روزنامه در ایران مورد حمله ماموران حراست دانشگاه علوم پزشکی بهشتی قرار گرفته است. انجمن صنفی روزنامه‌نگاران تهران این اقدام را پیامد بی‌اعتنایی مسئولان کشور به حقوق رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران توصیف کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از واکسن «فخرا» توسط جمهوری اسلامی؛ گزارش اسوشیتدپرس از کارزار ناکارآمد واکسیناسیون در ایران▪️خبرگزاری اسوشیتدپرس، رویکرد نامنظم ایران در تولید واکسن داخلی و تلاش‌های جداگانه نهادهای مختلف برای تولید دست‌کم شش واکسن متفاوت را نشان‌دهنده رقابت‌های جناحی گسترده در داخل ایران می‌داند. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد سازمان ملل از گزارش ایران از سقوط هواپیمای اوکراینی | DW | 23.02.2021یک کارشناس سازمان ملل می‌گوید گزارشی که ایران درباره سرنگونی 'غیرعمدی' هواپیمای اوکراینی در سال گذشته ارائه داده، حاوی ابهامات فراوان است. او خواستار گزارشی صادقانه‌تر از ایران شده است. صادق مُرد یک ابهام اساسی این است که غیرعمدی نبود، عمدی بود. صداقت در این« ولایت» یافت می نشود ، جسته ایم ما . فقط وقاحت در خدعه و تقیه یافت شد .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تحلیلی رویترز: تلاش حوثی‌ها برای امتیازگیری از سعودی؛ خروج از بحران یمن راه‌حلی میانه می‌طلبدگزارش تحلیلی رویترز: تلاش حوثی‌ها برای امتیازگیری از سعودی؛ خروج از بحران یمن راه‌حلی میانه می‌طلبد ائتلاف تحت رهبری سعودی، مرزهای هوایی و آبی یمن، از جمله بندر حدیده تحت کنترل حوثی‌ها را، که محل ورود بیش از ٧٠ درصد واردات به یمن است، در اختیار دارد واقعا بیشرمانه ترین ادعاست... عربستان_سعودی بعد ۷ سال کشتار نردم یمن و شکیگست در نبرد با نیروی مقاومت حوثی، به دست و ما افتاده و مزخرف میگه... تا جبران کامل خسارتها، نبرد ادامه دارد تا فتح ریاض... زنده باد یمن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »