گزارش| ایران اسلامی در خشم اهانت به پیامبر اکرم (ص) و هتک حرمت قرآن / طنین "لبیک یا رسول الله(ص)" در ماه خون و قیام + فیلم و تصاویر- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 112 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 48%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طنین لبیک یا رسول الله (ص) در ماه خون و قیام ایران اسلامی در خشم اهانت به پیامبر (ص) و هتک حرمت قرآن شارلی_ابدو

خبرگزاری تسنیم، عناصر تندرو و افراطی وابسته به جریان‌های ضد‌دینی که در پناه و حمایت دولت‌های مستکبر قرار دارند، به بهانه‌های مختلف برای ایجاد هراس از اسلام و مسلمانان به توهین و هتاکی به مقدسات مسلمانان روی آورده‌اند و صدالبته این توهین‌ها و هتاکی‌ها هیچ سود و حاصلی نداشته است، بلکه عاملی برای رشد اسلام و اسلام‌گرایی در جوامع غربی شده است.

امروز مسئولان، خانواده شهدا و بسیاری از گیلانیان آمدند تا به دشمنان دین مبین اسلام ثابت کنند که با این اهانت‌ها و اقدامات سخیف نه‌تنها از محبوبیت پیامبراکرم‌ و جاذبه اسلام بین بشریت کاسته نمی‌شود بلکه این دشمنان دین هستند که ترس، ضعف و درماندگی خود را به‌ بشریت نشان می‌دهند.در پی توهین مجله فرانسوی به پیامبر اکرم و حمایت مکرون از این اقدام به بهانه آزادی بیان، مردم انقلابی استان البرز علیه این اهانت تجمع کردند.

وی افزود: آمریکا در برابر ویروس کرونا دچار ناتوانی شده و این در حالی است که آنها ادعا دارند بیشترین تکنولوژی و امکانات را در اختیار دارند اما با تمام ادعاهایشان که گوش فلک را کر می‌کند در کنترل این بیماری مستاصل شده‌اند. نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام گفت: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم توسط نشریه فرانسوی و آتش زدن قرآن در سوئد ترفند جدید جهت عادی کردن توهین به مقدسات است که بر مسلمانان است تا با این اقدامات پلید به مبارزه بپردازند و توهین کنندگان را به سزای اعمالشان برسانند.با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در شهیدگاه اردبیل مردم خشم و انزجارشان را نسبت به هتک حرمت نسبت به پیامبر اکرم نشان داده و این اقدام را محکوم کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی امروز در مراسم تجمع مردم انقلابی مرکز استان در محکومیت هتک حرمت به پیامبر رحمت اظهار داشت: پیامبر اسلام بزرگمرد و ابرمرد عالم هستی است که دستاوردی را برای بشریت به همراه آورده از این رو پیامبر رحمت تنها برای یک عده خاص نیامده و او رحمت العالمین است. حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان در این تجمع اعتراض آمیز مردم خرم‌آباد ضمن محکوم کردن توهین مجله فرانسوی به ساحت پیامبر گرامی اسلام اظهار داشت: دین اسلام دین اخلاق و آموزه‌های اسلامی آموزه‌هایی است که انسان‌ها بر اساس فطرت انسانی به سوی این آموزه‌ها تمایل دارند.اجتماع باشکوه مردم مومن و ولایی استان گیلان در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت نورانی قرآن کریم و رسول اکرم پیش از ظهر امروز با رعایت نکات بهداشتی در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

طلاب و دانشجویان در مدرسه علمیه امام صادق گرگان با شعارهایی"اهانت به قرآن مایه ننگ دوران"،"سکوت هر مسلمان اهانت است به قرآن"،"مرگ بر آمریکا" و"مرگ بر اسرائیل" این اقدامات موهن را محکوم کردند.مردم شیراز در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم تجمع کرده و با سر دادن شعارهایی در محکومیت این حرکت بار دیگر با پیامبر بیعت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایرانروابط عمومی وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایران بیانیه صادر کرد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایرانوزارت دفاع با اشاره به بدهی ۴۰ ساله‌ی انگلیس: *موضوع بدهی انگلیس به ایران ارتباطی با آزادی زندانی و سایر مسائل ندارد *تردید در بدهی انگلیس به ایران وجود ندارد *لندن برای جبران گذشته و رفع نارضایتی ملت ایران گام‌های عملی و فوری بردارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۲ سازمان حقوق بشری خواستار رسیدگی به جرائم جمهوری اسلامی در سرکوب اعتراضات مردم ایران شدند🔺۲۲ سازمان حقوق بشری خواستار رسیدگی به جرائم جمهوری_اسلامی در سرکوب اعتراضات مردم_ایران شدند ⚡️۲۲ سازمان حقوق بشری سران کشورها خواسته‌اند موضوع نقض حقوق_بشر و سرکوب اعتراضات در ایران را در نشست شورای حقوق بشر سازمان_ملل مورد بررسی قرار دهند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: ذخیره اورانیوم ایران به 10 برابر حد معین در برجام رسیده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاکستان به ایران و کره شمالی در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف می‌پیوندد؟ - BBC News فارسیپاکستان در هفته‌های اخیر در حال آماده‌سازی دفاعیات خود برای خارج شدن از 'لیست خاکستری' گروه ویژه اقدام مالی (اف‌ای‌تی‌اف) بوده است. این گروه ویژه بین‌المللی برای مقابله با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم فعالیت می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »