گزارش معاون شهردار درباره چرایی حادثه برخورد دو قطار مترو/ راهبر هوشیاری نداشته است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد؛ گزارش معاون شهردار درباره چرایی حادثه برخورد دو قطار مترو/ راهبر هوشیاری نداشته است

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجتبی شفیعی، معاون حل و نقل و ترافیک شهرداری صبح امروز با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به حادثه برخورد دو قطار در خط متروی تهران – کرج در روز اول دی ماه جاری گفت: شبکه مترو ۲۴۵ کیلومتر فعال است که یک میلیون و ۲۰۰ هزار جابجایی به صورت روزانه انجام می‌شود و ۴۰ درصد قطارها نیازمند اورهال هستند و سرفاصله حرکت نیز بین ۴ تا ۱۵ دقیقه است.

معاون شهردار تهران با بیان این که این حادثه در روز چهارشنبه یکم دی ماه ساعت ۷ و ۴ دقیقه رخ داد که من بلافاصله به محل رفتم به گونه ای که ۷ و ۲۰ دقیقه آنجا بودم و متصدیان ایستگاه در حال تخلیه مسافرین بودند، گفت: البته شرایط تخلیه نیز به گونه ای بود که به دلیل ارتفاع واگن از سطح زمین نامطلوب بود چرا که پلکانی وجود نداشت و برخی از آسیب های مصدومان نیز در نحوه پریدن از واگن ها بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه به تشریح جزئیات حادثه پرداخت و گفت: در ایستگاه چیتگر دو خط اصلی و دو خط جانبی برای استقرار و مسافر گیری داریم که قطارهایی که می خواهند مسافر گیری کنند به این خطوط جانبی می آیند وخط های اصلی برای عبور قطار اکسپرس پیش بینی شده است. او درباره بررسی حادثه در کمیسیون سوانح مترو گفت: کمیسیون شب گذشته تشکیل جلسه داد اما هنوز به صورت صد در صد به قطعیت نرسیده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تکذیب خبر حذف ارز ترجیحی دارو از سوی معاون اول رییس جمهورتکذیب خبر حذف ارز ترجیحی دارو از سوی معاون اول رییس‌جمهور: آزادسازی ارز ترجیحی برای بخش دارو نه در کوتاه مدت و نه در بلندمدت به هیچ وجه در دولت مطرح نیست و انتظار می‌رود صنایع داروسازی با قیمت‌گذاری مناسب به رفع نیازمندی‌های دارویی کشور کمک کنند در میان مدت مدنظر دولت است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در دولت سیزدهم برگزار شد / تاکید معاون اول رییس جمهور بر پیگیری مداوم مشکلات معلولانکمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان با حضور معاون اول رییس جمهور تشکیل جلسه داد. ای خدا چقدر نفرت انگیز و دروغگویید!!! اين تأكيدات و دستورات آقايان سرانجامي هم دارد؟!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تاکید معاون اول رییس جمهور بر حضور موثر بخش خصوصی برای بهبود وضعیت اقتصاد و تولید کشورجلسه معاون اول رئیس جمهور با اعضای هیات رئیسه اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف کشور/ دکتر مخبر: حضور موثر و فعالانه بخش خصوصی یکی از راه‌های بهبود وضعیت اقتصاد کشور است/ دولت بنا دارد به عنوان ناظر و نه مداخله گر در کنار فعالین حوزه تولید و صادرات باشد قتل کلی آدم بخاطر کورونا و قضیه ی واکسن، گردن این پفیوزه و باید محاکمه بشه. واکسن_گیت واکسن_برکت سود بانکی صفر شود نقدینه گی ایجاد نشود پول نجومی قطع شود معافیت مالیاتی حذف شود از نیروهای جوانتر برخوردار شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

خالی شدن انبارهای مترو از قطعات پر مصرفرئیس شورای شهر تهران: *انبارهای مترو از قطعات پرمصرف کاربردی خالی شده است *این موضوع مشکل آفرین است *عدم جایگزینی قطعات در انبارها بخشی از آن به دلیل بی تدبیری بوده *ضرورت دارد که نسبت به تامین و خرید قطعات مترو اقدام شود تحریم هیچ اثری نداره فقط روسیه و چین هم دیگه بهمون قطعه نمیدن پول نفتمون رو هم همچنین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرکز پژوهش‌های مجلس: دولت ملزم به تسویه بدهی۵۰۰ تریلیون تومانی خود در سه سال آینده شده استقبلا دیوان محاسبات کشور گزارش داده بود که در شهریورماه امسال، کل بدهی‌های خالص دولت از ۱۰۰۰ تریلیون تومان فراتر رفته است. استقراض از بانک مرکزی؟ از بانک های غیرمرکزی؟ استقراض ازعالم و آدم؟ خوش به حال خاوریها و آقازاده‌ها و نوه اون دجال و ....... که الان دارند توی خارج بهترین عشق و حالرا میکند ‌‌به ریش این مردم بیچاره میخندند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان حقوق بشر درباره زمینه‌سازی برای صدور احکام سنگین علیه دو نخبه زندانیسازمان حقوق بشر ایران با اشاره به پخش ویدئوی اعتراف اجباری علی یونسی و امیرحسین مرادی درباره زمینه‌سازی برای «صدور احکام سنگین و بی‌پایه علیه این دو دانشجوی زندانی» هشدار داد. اووووف .. نشکنن النگوهاشون میگن حقوق بشرخخخ به ایرانی چه ربطی داره؟؟؟ تو هشتاد ملیون ایرانی اسلام زده هویت باخته خفته چنتا بشرپیدا میشه؟؟؟ مگه میشه مگه داریم ؟؟ ملتی را مثل ملت ایران که تو کثافت اسلام کثافت خونخوار متوحش دستو پابزنن وگه برلب بمالند وزیر ستم اعراب اشغالگر روزگار گهی سپری کنن دم نزنن؟؟؟؟ دم خروس را ببینید و هوس رفتن به ایران را از سرتون بیرون کنید، اینها یک حکومت نیستند، چند گروه مافیایی هستند که گاهی منافع مشترک دارند ولی اکثرا با هم در تضادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »