گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

این خبرنگار صدای آمریکا به نقل از ستاد مشترک ارتش کره جنوبی، گزارش می‌دهد که این پرتاب موشکی حدود ساعت ۷:۲۷ دقیقه بامداد به وقت محلی شناسایی شد.

یک خبرنگار «ژاپن تایمز» نیز صبح روز سه شنبه به وقت توکیو به نقل از وزارت دفاع ژاپن گزارش داد که کره شمالی «ظاهرا یک موشک بالستیک» شلیک کرده است. خبرنگار ژاپن تایمز همچنین به نقل از خبرگزاری کیودو می‌نویسد که موشک شلیک شده بیرون منطقه اختصاصی اقتصادی ژاپن در آب فرود آمد.چهارشنبه ۱۳ دی نیز مقامات ژاپن و کره جنوبی اعلام کرده بودند که کره شمالی یک موشک بالستیک را در سواحل شرقی خود شلیک کرده است.تکرار این پرتاب‌های موشکی در حالی است که

رهبر کره شمالی، روز جمعه ١١ دی طی سخنانی گفته بود هدف کشورش در سال ٢٠٢٢ جهش به سوی توسعه اقتصادی و بهبود معیشت مردم در «مبارزه عظیم مرگ و زندگی» است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفتهارتش کره جنوبی و گارد ساحلی ژاپن اعلام کردند که کره شمالی روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه یک موشک بالستیک دیگر شلیک کرده است. از چنین حکومت های خودکامه و تمامی خواه و نالایق جز موشک پرانی و ایجاد تشنج کار دیگری بر نمی آید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صادرات بیش از یک میلیارد دلاری از استان ترابزون در سال 2021میزان صادرات استان ترابزون ترکیه در سال گذشته میلادی به 1 میلیارد و 183 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال قاچاق سلاح از ایران به یمن در پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان مللبه گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» تهیه‌کنندگان پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان ملل به مصاحبه‌های انجام‌شده با خدمه یمنی شناورهای توقیف شده و داده‌های دریانوردی استناد کرده‌اند. کس خار خامنه‌ای در برابر سیل میلیاردها دلار 'سلاحهاى زيبا' كه به ائتلاف سعوديها هديه مى دهيد، بگذاريد چند لنج سلاح هم به مردم يمن برسد! موضع شما نشان مى دهد كه در اين ميان بي طرف نمى باشيد و در كشتار مردمان بى گناه يمنى با قاتلان همراهيد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعزام علیرضا فرشی به مرخصی درمانی پس از ماه‌ها تحمل بیماری در زندان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان بهداشت جهانی: در یک هفته گذشته بیش از ۹ میلیون نفر به امیکرون مبتلا شدندبه گفته رئیس این نهاد بین‌المللی، به دلیل تعطیلات کریسمس و سال نو آمار واقعی به مراتب بیشتر از موارد اعلام‌شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فایل صوتی خدیجه مهدی‌پور از زندان؛ انتقاد از کم‌توجهی به زندانیان سیاسی گمنام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »