گزارش‌ها حاکی است پرزیدنت ترامپ یکی از نامزدهای دریافت جایزه صلح نوبل است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش‌ها حاکی است پرزیدنت ترامپ یکی از نامزدهای دریافت جایزه صلح نوبل است در حالی که نام برنده جایزه صلح نوبل امسال تا چند هفته دیگر اعلام می‌شود، برخی گزارش‌ها حاکی است که پیشنهادهایی برای اعطای این جایزه به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مطرح شده است

وزیر دفاع ایالات متحده: به دستور پرزیدنت ترامپ، آمریکا به عربستان سعودی تعداد معدودی نیرو اعزام می‌کند

آقای اسپر با برشمردن اقدامات بی‌ثبات کننده جمهوری اسلامی در خاورمیانه، به نقش ایران در حمله روز شنبه ۲۳ شهریور به تاسیسات نفتی عربستان سعودی اشاره کرد و گفت براساس تحقیقات انجام شده توسط عربستان سعودی، ایالات متحده و برخی تیم‌های بین المللی، شفاف است که حملات روز شنبه از یمن انجام نشده و جمهوری اسلامی ایران مسئول آن است.

عصر جمعه یک منبع آگاه به خبرنگار صدای آمریکا گفته بود که وزارت دفاع ایالات متحده معتقد است حمله از جنوب غربی ایران صورت گرفته است. در حال حاضر صنایع نفت ایران به طور کامل از سوی آمریکا تحریم شده است. همچنین بخش‌هایی از صنایع پتروشیمی ایران و همچنین خرید و فروش برخی فلزات تحریم شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤔🤔🤔

اینجا هم پارتی بازیه

حقشونه بهترین رئیس جمهور امریکا هست

چه عجب

مضحک ترین خبری که میشه شنید..... 🤢

لیاقت پرزیدنت بالاتر از جایزه نوبل است. تفاوت آمریکای الان با 4 قبل یعنی زمان اوبامای نوکر استعمار تفاوت از زمین هست تا آسمان.ننگ بر حزب خائن دموکرات و دست نشاندگان استعمار و فراماسونها.

من نمیدونم چرا جایزه صلح نوبل را به اوباماوشیرین عبادی دادند .مگر این دو چه قدمی برای صلح وکار خیر برداشته بودند

تا کور بشه که هر که نتونه ببینه

به دلیل؟

you must be kidding! trump

دقیقا قبل از هر جنگی جایزه میدن به طرف که اذهان عمومی را گیج کنند و برچسب بر حق بودن بخورد،جمع کنید توروخدا کاسه گداییتان را

کجارا صلح نموده که جایزه به او پیشنهاد شده

باتوجه به اینکه توی دنیا امروزه هم چیز برعکس انجام میشود باید جایزه صلح نوبل به آدمی داده شود که بوجود آورنده داعش است و کشتار بی گناهان مردم خاور میانه و کشورهای دیگر را رغم زده است جدیدا اروپا را تهدید کرده که افراد داعشی را روانه اروپا میکند.به این دنیا وارونه چی میشه بگیم.

احتمالا به دلیل فروش اسلحه خوب به عربستان جهت کشتار مردم یمن باشه

در شهر به ایشان پیشنهاداتی شده بود 😝 عین_الله_باقرزاده

بهترین جوکی که امروز شنیدم همین خبر بود.😄😄😄😄😄

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۲ جایزه امی برای سریال 'بازی تاج و تخت' | DW | 23.09.2019برندگان مهم‌ترین جایزه تلویزیونی آمریکا معرفی شدند. سریال‌های 'بازی تاج و تخت' و 'چرنوبیل' جوایز امسال را درو کردند. یک زن موفق به دریافت دو امی شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هیچ صحبتی درباره ریاست سازمان صداوسیما با من نشده است/ هجمه نمی‌کنیم، منتقدیموزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: ما به دولت و نمایندگان هجمه نمی‌کنیم بلکه نقد می‌کنیم و مردم از ما انتظار دارند مشکلات بیان شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روال اداری آزادی نفتکش انگلیسی طی شده استسخنگوی دولت از طی شدن روال حقوقی آزاد شدن نفت کش انگلیسی خبر داد اما زمان دقیق آزادی آن را بیان نکرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ذوالفقاری: برخی طوری وانمود می‌کنند انگار هزینه مختصر اربعین ظلم به همه استذوالفقاری: برخی طوری وانمود می‌کنند انگار هزینه مختصر اربعین ظلم به همه است رئیس ستاد اربعین کشور گفت: در کشور ما هر جا هزینه‌ای صورت بگیرد، مشکلی پیش نمی‌آید، اما اگر هزینه مختصری برای سفر اربعین انجام شود گویی به همه ظلم شده است. مختصر! امیدوارم برای این مختصر بلع از بیت المال مختصر آتشی هم به قبرهاتون برسه گو_ه به اون فرهنگ و حکومتی که بجای ایرانیان پولش رو صرف خرافات و جفنگیات عربی میکنه. 💩💩
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تل آویو: روابط با ریاض در حال گسترش است🔻روزنامه معاریو: 🔹روابط تل آویو با ریاض در حال گسترش است 🔹شبکه‌ منافع مشترک بین عربستان و اسرائیل همچنان به قوت خود باقی است/ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 بین‌الملل 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حسن روحانی: نسبت دادن حوادث منطقه به ایران تکرار دروغ‌های قبلی استحسن روحانی، رئیس جمهور ایران در مراسم رژه نیروهای مسلح این کشور به مناسبت سالگرد آغاز جنگ ایران و عراق گفت که نسبت دادن دست داشتن ایران در حملات صورت گرفته به تاسیسات نفتی عربستان سعودی از سوی آمریکا 'تکرار دورغ‌های قبلی' و 'همانند همه دروغ های افشا شده آنهاست'. آقای روحانی به قدرت‌های غربی توصیه کرد که اگر به 'دنبال امنیت' منطقه هستند از صدور 'این همه سلاح‌های خطرناک' خودداری کنند و 'منطقه ما را تبدیل به مسابقه تسلیحاتی نکنند'. چیکار به حسن شیاد دارین حکایت جواد و حسن حکایت روباه و کلاغه... جناب دکتر روحانی . . مصلحت سفر فردا و حضور در سازمان ملل بهتر میدونن اما این سازمان واقعا از نظر مردم دنيا خاصیت وخواص خودش كاملا از دست داده وتبديل به يه باشگاه تجمع سالانه دولتها شده، ٢٢٣١ دلیل بزرگ آن است كه همه کشورها عاجزند در دفاع از اين شماره متفق شده در برابر آمریکا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »