گزارش توئیتری ربیعی از محتوای مباحث امروز هئیت دولت درباره چالش‌های اخیر

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی دولت بخشی‌هایی از سخنان امروز حسن روحانی در نشست هیئت دولت را در توئیتر خود منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، علی ربیعی در حساب شخصی خود در توییتر در واکنش به سخنان امروز رئیس‌جمهوری اسلامی ایران نوشت:

روحانی در این چارچوب عنوان کرد: امروز داخل شصت‌روز دوم هستیم، دراین مدت پیشنهادهایی داشتیم که کاهش تعهدات را متوقف کنیم تا آنها امتیازاتی به ما بدهند. اما این امتیازات متوازن و کافی نیست. اگر متوازن باشد می‌تواند قابل پذیرش باشد. اگر آتش‌بس در جنگ اقتصادی بدهند، فرصت برای حرف‌زدن هست. روند فعالیت سیاسی را ادامه خواهیم داد. اگر به نتیجه نرسیدیم گام سوم را برخواهیم داشت. اهل لجبازی و جنگ و تنش نیستیم اما در مقابل حرف زور و قلدری تسلیم نمی‌شویم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکایت یک وکیل ایرانی از ترامپ: دولت آمریکا اجازه نداد در خاکسپاری پسرم شرکت کنمیک وکیل ایرانی که نتوانسته برای خاکسپاری فرزندش به آمریکا برود از دولت دونالد ترامپ به سازمان ملل شکایت کرده است. او نخستین ایرانی است که به صورت کاملا مستقل در سازمان ملل از ترامپ شکایت کرده است. آيت الله العظما بي بي سي 👎 باید نایاک صد هزار عضوی از این پدر واز همه مهاجران ایرانی بی پناه شرمنده با شد واقعا تسلیت
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مادورو طالب مادر بمب‌ها شعار دولت ما ضد روس ضد روس !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت دو تابعیتی بودن خود را تکذیب و هدف از آن را «تخریب دولت» دانستسعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران خبر مربوط به دوتابعیتی بودن خود را دروغ خواند و گفت هدف از طرح این ادعا‌ها، «تخریب دولت» است. کدوم دولت در جمهوری اسلامی تخریب نشده که تو به فکر این دولت فاسد هستی احمق الکی جو نده دیوث تخریب دولت ووو این ترفندا قدیمی شده مدرکش موجوده اگه میگی ته فقط اثبات کن و زر یا مفت نزن
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تولد یک نوزاد در ایستگاه متروی دروازه دولتمدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران از به دنیا آمدن یک نوزاد برای اولین بار در متروی تهران خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار رئیس دولت لیبی با کاردار سفارت آمریکا در طرابلس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر صنعت، معدن و تجارت: سهام دولت در ایران‌خودرو و سایپا تا پایان ۹۹ واگذار می‌شودوزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم واگذاری سهام دولت در شرکت‌های خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ انجام می‌شود. دزد از دزد میخره کدام سرمایه گذار عاقل و سالمی این ۲ ورشکسته رانتخور را میخره؟!!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »