گزارش‌های یورونیوز از فضا؛ مستندسازی آتش‌سوزی و طوفان اخیر از فضا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥گزارش‌های خبرنگار یورونیوز از فضا؛ مستندسازی آتش‌سوزی و طوفان اخیر از فضا بیشتر بخوانید:

لوکا پارمیتانو طی دو هفته گذشته مشغول مستندسازی تصویری از آتش‌سوزی‌ رخ داده در آمازون و طوفان سهمگین دورین بود.

او یکی از فضانوردان آژانس فضایی است. این فضانورد به عنوان گزارشگر هوا فضای یورونیوز هر دو هفته یک بار گزارش‌هایی از فضا برای مخاطبان می‌فرستند. آقای پارمیتانو می‌گوید: «از آخرین باری که توانستم با شما حرف بزنم اینجا حوادث زیادی روی داده است. در این مدت بر فراز جنگل‌های آمازون،‌ کلمبیا و موزامبیک در آفریقا پرواز کردیم و مشغول مستندسازی هزاران آتشی بودیم که به جان جنگل‌ها افتاده بودند. افراد این آتش‌ها را با هدف ایجاد فضایی برای زراعت به وجود می‌آورند بی‌آنکه بفهمند که با این کار ما تنها امکان بقایمان روی کره زمین را نابود می‌کنیم.

این فضانورد ایتالیایی از بیستم ژوئیه و همزمان با پنجاهمین سالگرد پرتاپ فضانورد آپولو، مأموریت شش ماهه «فراتر» را آغازکرد.با گزارش‌های فضایی لوکا پارمیتانو در هفته‌های آتی همراه باشید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آیا اتحادیه اورپا اگر حمله های اینچنینی بر یکی از کشورهای عضوش انجام می‌شد باز هم خویشتن داری میکرد ؟ این نوع درخواست غیر از حمایت از دیکتاتورها چیزی نصیب ملتهای منطقه نمیکند .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صلیب سرخ 'پس از تفاهم با طالبان' فعالیت خود را در افغانستان از سر گرفتدفتر نمایندگی صلیب سرخ در افغانستان اعلام کرد که فعالیت‌هایش در این کشور را پس از حدود شش ماه توقف از سر می‌گیرد. این سازمان گفته پس از گفت‌وگو با نمایندگان طالبان در دوحه در مورد فعالیت‌های این کمیته در افغانستان به تفاهم مشترک با این گروه دست یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات جدیدی از حمله به پالایشگاه‌های عربستان؛ احتمالا حمله موشکی از ایران یا عراق بود♦️جزئیات جدیدی از حمله به پالایشگاه‌های عربستان؛ احتمالا حمله موشکی از ایران یا عراق بود ⚡️مقام های آمریکا با اشاره به شواهد جدید می گویند که حمله به تاسیسات نفت و گاز عربستان سعودی نه از یمن، بلکه از سمت شمال، یعنی عراق یا ایران صورت گرفته است. Trump is locked and loaded , ارواح عمش عقل کجاست؟این رژیم تروریست سال هاپیش هم جنگ نفتکش هاراه انداخت.کلیه اعمال تروریستی این رژیم تروریست به جزجنایت وگسترش تروریزم چیزدیگری نبوده.بااین عملکرد سایت های هسته ای مخفی هم برای غنی سازی وساخت بمب اتم میسازعدم سرنگون کردن این رژیم یاغی یعنی یابااین رژیم همدستندیاراضی ازاین احتمالا 😳😳😳😳😳😳
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خطر افزایش شدید بهای بنزین در آمریکا پس از حمله به تاسیسات عربستانکارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که ساکنان ایالت کالیفرنیا در غرب آمریکا در روزهای آینده بیش از دیگر شهروندان این کشور با معضل افزایش بهای بنزین روبرو شوند. ليتري چنه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش شهردار تهران به حذف نام شهدا از تابلوهای شهریشهردار تهران گفت: افتخارمان این است که کوچه های شهر به نام شهدا مزین شوند، شهدایی که در این محلات زندگی می کردند و عطر و یادشان هنوز وجود دارد و خانواده هایشان هنوز در این مناطق زندگی می کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بحث بولتون و ترامپ بر سر برداشتن شماری از تحریم‌ها علیه ایرانمشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در حالی از کاخ سفید کنار گذاشته شد که رئیس‌جمهوری این کشور، پیشنهاد کرده بود که ممکن است برخی تحریم‌ها علیه ایران را بردارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بهنام طالبلو از واکنش دیرهنگام فیفا به درگذشت «دختر آبی» انتقاد کرد🔺بهنام طالبلو از واکنش دیرهنگام فیفا به درگذشت دختر_آبی انتقاد کرد ⚡️پژوهشگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها با اشاره به این که درگذشت سحر خدایاری در ایران خشم بسیاری را بر انگیخت، از واکنش دیرهنگام فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، به این موضوع انتقاد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »