گزارش سئول از قحطی در کره شمالی؛ «کیم جونگ اون خواستار مراقبت از هر دانه برنج شد»

07/08/1400 08:01:00 ب.ظ

گزارش سئول از قحطی در کره شمالی؛ «کیم جونگ اون خواستار مراقبت از هر دانه برنج شد» جزئیات بیشتر🔽

یک روزنامه حکومتی در کره شمالی طی هفته جاری به تبلیغ گوشت قوی سیاه روی آورد. این روزنامه نوشت که گوشت قوی سیاه «لذیذ» است و اثر «شفابخشی» دارد.

هم‌رسانی این مطلب:.به روز شده در: ۲۷/۱۰/۲۰۲۱.به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد حقوق بشر، این ستاد گزارش اخیر گزارشگر ویژه به کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد را «غیرحرفه‌ای، ناعادلانه و سیاسی» خوانده و در بیانیه خود آورده است:.مجتبی توانگر، رئیس کمیته اقتصاد انرژی مجلس، روز چهارشنبه ۵ آبان در رشته توییتی با انتقاد از دغدغه «برخی افراد با اغراض نامعلوم» برای محدود کردن دسترسی مردم و کسب‌وکارها به اینترنت، نوشت «شایع است که زیرساخت‌های انتقال داده‌های چند سامانه حیاتی کشور بر روی ماهواره یکی از رقبای منطقه‌ای قرار دارد.».

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

یک مردم یک فرهنگ یک زبان اما دو‌ پاره. تا ابد هم این مردم گرسنه باید رنج بکشن و بسیار ناراحت کنندست.😔

تصاویری از اولین روز حیات یک بچه کرگدن در یکی از باغ‌وحش‌های هلندمسئولان باغ‌وحش آرنهم نام این بچه کرگدن را «استارک» گذاشته‌اند. او چهاردهمین کرگدنی است که از سال ۱۹۷۷ میلادی تاکنون در آرنهم به دنیا می‌آید.

بیانیه ستاد حقوق بشر در واکنش به گزارش گزارشگر ویژه ایرانبیانیه ستاد حقوق بشر در واکنش به گزارش گزارشگر ویژه ایران ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای، گزارش اخیر گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران را ناعادلانه و سیاسی توصیف کرد و آن را مردود دانست اگر راست میگویید اجازه دهید جاوید رحمان به ایران بیاید تا از شکنجه گاههایتان بازدید و با خانواده های قربانیان گفتگو کند رییس اصلی ستاد حقوق بشر جمهوری‌اسلامی.

انتقاد نمایندگان مجلس از «جاسوسی در وزارت نفت» و تسلط یک کشور بر زیرساخت‌ «حیاتی» ایرانانتقاد نمایندگان مجلس از «جاسوسی در وزارت نفت» و تسلط یک کشور بر زیرساخت‌ «حیاتی» ایران او وضعیت امنیت اطلاعات کشور را «نگران‌کننده» توصیف کرد و گفت: «اینترنت را رها کنید و به امنیت کشور برسید.» ⬇️ بیشتر بخوانید: ساختار ایران از نظر امنیتی به درخت خشکی میماند که تنه‌اش را موریانه خورده

افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان/گام اول، از ۷:۳۰ تا ۱۷معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: از ۱۰ آبان طرح ترافیک از ۸:۳۰ به ۷:۳۰ صبح و از ۱۶:۰۰ به ۱۷:۰۰ تغییر خواهد کرد از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا محدودیت از ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ صبح و از ۱۷:۰۰ به ۱۸:۰۰ تغییر می‌کند

اکثر موارد فرزندخواندگی در سوئد از کدام کشورها هستند و جنجال کنونی بر سر چیست؟کارشناسان در جریان این تحقیق، به دنبال یافتن پروسه‌های «غیرقانونی» هستند که باعث جداسازی کودکان از خانواده‌هایشان در خارج از این کشور و انتقال آنها به سوئد شده است.

اخراج کومان از بارسلونا؛ مربی بعدی آبی‌اناری‌ها از قطر می‌آید؟بارسلونا که پیش‌تر همواره از مدعیان اصلی قهرمانی در اسپانیا بود در حال حاضر از ۱۰ مسابقه خود در لالیگا با ۴ پیروزی، ۳ تساوی و ۳ شکست در مکان نهم جدول جای قرار گرفته است.