گریس ۱ در آستانه عزیمت از جبل الطارق؛ دود بالای نفتکش بیشتر شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

💢گریس ۱ در آستانه عزیمت از جبل الطارق؛ دود موتورخانه نفتکش دیده شد جزئیات بیشتر🔽

خبرگزاری رویترز به نقل از گزارشگر خود که در محل حاضر است نوشته است که بعدازظهر امروز به وقت محلی، دودی که پس از روشن شدن موتور کشتی در روزهای اخیر در بالای دودکش آن دیده می‌شد، اکنون بیشتر شده است.

فابین پیکاردو، سروزیر منطقه جبل الطارق بامداد امروز جمعه ۲۵ مرداد در یک مصاحبه رادیویی گفته بود که این کشتی آماده حرکت است و پس از انجام هماهنگی‌های فنی لازم برای حرکت شناور با ابعاد بزرگ، روز جمعه یا شنبه به راه خواهد افتاد. ابرنفتکش ایرانی گریس ۱ در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ تیر به دست تکاوران نیروی دریایی پادشاهی بریتانیا به ظن حمل نفت خام به مقصد سوریه در آب‌های جبل الطارق توقیف شد. سوریه که ایران یکی از متحدان اصلی آن است، هم‌اکنون تحت تحریم اتحادیه اروپاست.مقام‌های دولت محلی جبل الطارق هنوز جزئیاتی در مورد حرکت کشتی ایرانی در اختیار خبرنگار یورونیوز نگذاشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نفتکش ایرانی گریس ۱ رفع توقیف شدنفتکش ایرانی گریس_۱ پس از حدود ۴۰ روز توقیف در جبل الطارق آزاد شد. دادگاه عالی جبل‌الطارق سرانجام پس از تردید‌هایی در خصوص آزادی این نفتکش، عصر روز پنجشنبه ۲۴ مرداد، رای به رفع توقیف گریس_۱ داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد نفت‌ کشپوشش زنده؛ نفتکش گریس ۱ در آستانه ترک جبل الطارق رویترز از مشاهده دود ناشی از روشن شدن موتورخانه این نفتکش خبر داده است بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پس از تعهد تهران و برغم درخواست آمریکا جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کردبه گزارش روزنامه «كرونيكل» چاپ جبل الطارق، مقامات جبل الطارق نفتکش ایرانی گریس1 را عل‌رغم درخواست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کرددادگاه عالی جبل الطارق حکم آزادی نفتکش گریس-1 ایران که در تاریخ 4 جولای توقیف شده بود را صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نفتکش ایرانی گریس ۱ در جبل الطارق رفع توقیف شدیک مقام رسمی جبل الطارق به یورونیوز گفت که واشنگتن می‌خواهد نفتکش ایرانی گریس-۱ به نفع آمریکا توقیف شود. دادگاه عالی جبل الطارق که قرار بود صبح امروز درباره ادامه یا عدم ادامه توقیف این نفتکش تصمیم بگیرد تا ساعاتی دیگر در خصوص درخواست رسمی آمریکا رای خود را صادر خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »