گروگانگیری در برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروگانگیری در بزرگراه برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد

مردی که ۳۱ مسافر یک اتوبوس را در بزرگراهی در شهر ریودوژانیرو برزیل گروگان گرفته بود سرانجام با شلیک تک تیرانداز کشته شد و گروگانگیری پایان یافت.

سرهنگ مائورو فلیس، سخنگوی پلیس برزیل گفت این گروگانگیری که در ساعت ۵ و نیم صبح به وقت محلی در روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد آغاز شد، ۴ ساعت به طول انجامید و پلیس تشخیص داد که برای آزادی گروگان‌ها راهی به جز کشتن گروگانگیر وجود ندارد. او گفته است که با این حال مأموران تا آخرین لحظه تلاش کرده‌اند تا با فرد گروگانگیر وارد مذاکره شوند.

شمار زیادی از مأموران پلیس و نیروهای ویژه تک‌تیرانداز در عملیات آزادسازی گروگان‌ها شرکت داشتند. سرهنگ فلیس در گفتگو با شبکه تلویزیون محلی گلوبو گفت: «برای ما آن چه در نهایت ضروری به نظر رسید آن بود که به فرد گروگانگیر شلیک کنیم تا او را خلع سلاح کنیم و افراد را از درون اتوبوس نجات دهیم. گروگانگیر هم در نهایت درون اتوبوس کشته شد.»

هنوز جزئیاتی در مورد هویت این فرد و انگیزه او از گروگانگیری منتشر نشده، اما پلیس می‌گوید او جوانی بوده و اسلحه‌ای که از آن برای تهدید گروگان‌ها و پلیس استفاده کرده قلابی بوده است. گروگانگیری روی یک پل بزرگ میان ریودوژانیرو و شهری در حومه آن به نام نیتیرو روی داد ترافیک صبحگاهی روی این پل ۱۳ کیلومتری را مختل کرد. گروگانگیر در دقایق اولیه ۶ نفر از سرنشینان اتوبوس را آزاد کرده بود و سایر سرنشینان نیز در پایان از این گروگانگیری جان سالم به در بردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاکستان هند را به استفاده ابزاری از آب در مناقشه کشمیر متهم می‌کندپاکستان هند را به استفاده ابزاری از آب در مناقشه کشمیر متهم می‌کند پاکستان، هند را به دست زدن به «جنگ نسل پنجم» متهم کرده و می گوید دهلی نو، اسلام آباد را در جریان رها کردن آب از پشت سدی که می تواند موجب جاری شدن سیل در مرز شود، نگذاشته بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا پس از خروج از پیمان موشکی با روسیه یک موشک کروز را آزمایش کردپنتاگون در بیانیه‌ای اعلام کرد که این آزمایش روز یکشنبه گذشته در جزیره سن نیکلاس ایالت کالیفرنیا انجام شد و این موشک پس از طی مسافتی بیش از ۵۰۰ کیلومتر به هدف خود اصابت کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راهکار جلوگیری از رشوه‏‎‎‎‎‎‎‎خواری و اختلاس در کشور / پول در کشور گم می‎‎‎‎شودنایب رئیس مجلس گفت: همیشه از زمین‌خواری، قاچاق، رشوه، اختلاس و رانت شکایت می‌کنیم ولی تا به امروز هیچ کاری نتوانسته‌ایم بکنیم در حالی که این مشکلات فقط یک راه‌حل دارد و آن سیستم داده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمتر از ده سال توانستیم با اتکا به توانمندی داخلی موازنه قدرت را تغییر دهیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تلاش می‌کنیم مکانیزم اینستکس را بهبود ببخشیم/ از حامیان سرسخت توافق هسته‌ای هستیموزیر خارجه فنلاند در پاسخ به ایلنا: تلاش می‌کنیم مکانیزم اینستکس را بهبود ببخشیم/ از حامیان سرسخت توافق هسته‌ای هستیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

الهان عمر: به فلسطین رفته و واقعیات را از نزدیک ببینید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »