گروگان سابق: آزادی گروگانها را شرط ادامه مذاکرات هسته‌ای قرار دهید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺گروگان سابق: آزادی گروگانها را شرط ادامه مذاکرات هسته‌ای قرار دهید ▪️بری روزن گروگان سابق سفارت آمریکا در ایران در یک گفتگوی تلویزیونی از آزادی یک گروگان آمریکایی در روسیه استقبال کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

بری روزن زمستان گذشته با سفر به اتریش، همزمان با مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای ۱+۴ در وین اعتصاب غذا کرد. خواسته او آزادی زندانیان دو تابعیتی از زندانهای ایران بود. دو ماه بعد از این اعتصاب، نازنین زاغری-رتکلیف و انوشه آشوری در ازای پرداخت ۴۰۰ میلیون پوند از طرف دولت بریتانیا آزاد شدند. مراد طاهباز هم قرار بود همزمان با این دو آزاد شود، اما مقامات در آخرین لحظات از آزادی او سر باز زدند.

عماد شرقی، سیامک و باقر نمازی، مسعود مساعد، احمدرضا جلالی و شهاب دلیلی از جمله زندانیان دو تابعیتی در زندانهای جمهوری اسلامی هستند. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره ریاست جمهوری روحانی و معاون اقتصادی کنونی ابراهیم رئیسی پیشتر گفته بود: «می‌توانیم با گروگان گرفتن سربازان آمریکایی و دریافت میلیاردها دلار پول در قبال آزادی آنها شرایط اقتصادی را به سامان کنیم.

گفتنی است صدای آمریکا چندی پیش در یک برنامه ویژه، تحت عنوان «جمهوری گروگانگیری اسلامی» با گروگانهای آزاد شده از بند جمهوری اسلامی و خانواده‌‌های آنها مصاحبه‌‌های مفصلی انجام داده است که می توانید در اینجا ببینید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پولشو گرفت و شروع کرد این زنیکه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه فدرال آمریکا حکم یک عضو گروه داعشی «بیتلز» را صادر می‌کنددادگاه فدرال آمریکا حکم یک عضو گروه داعشی «بیتلز» را صادر می‌کند آلکساندا کوتی، عضو گروه موسوم به «بیتلز» (بیتل‌ها) داعش که سر چند گروگان‌ آمریکایی را از بدن جدا کرده بودند، قرار است روز جمعه با یک قاضی آمریکایی روبه‌رو شود. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پولیتیکو: مذاکرات احیای «برجام» به بن‌بست کامل رسیده استنشریه «پولیتیکو» در گزارشی اعلام کرد که مذاکرات هسته‌ای برای احیای «برجام» به بن‌بست کامل رسیده است.«پولیتیکو»، پنج‌شنبه 28 آوریل، نوشت: «دیپلمات‌های درگیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لاوروف: مسکو کسی را به جنگ هسته‌ای تهدید نمی‌کند/ تسلیم فشارهای غرب نمی‌شویملاوروف: *مسکو کسی را به جنگ هسته‌ای تهدید نمی‌کند *ما با موضوع جنگ هسته‌ای بازی نمی‌کنیم *تسلیم فشارهای غرب نمی‌شویم *مسکو از کسی طلب'بخشش' نخواهد کرد مادرقحبه های حرومزاده دنیارو به گوه کشوندین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الیاس قالیباف باز هم تکذیب کرد، حامی قالیباف از احترام به «زندگی شخصی» گفتدر حالی که سکوت محمدباقر قالیباف درباره سفر خانواده‌اش به ترکیه برای خرید سیسمونی و موضوع خرید آپارتمان توسط دامادش ادامه دارد، فرزند او خرید آپارتمان را هم تکذیب کرد. اری اری اری بچیش😉 مرگ بردروغگوی دزدِ قاتل! بچه های اینا چقدر گندن، غول پسرهای منتظری دادستان کل، غول پسر اژه ای و اینک غول بچه قالیباف، این مال مفت نیست اینارو باین هیکل رسونده؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بکش جلو، برو داخل!در این برنامه ادامه نظرات شما را در مورد رعایت حقوق حیوانات در ایران می‌شنویم و در ایستگاه ورزش به انصراف دانشجویان دانشگاه پلی‌تکنیک از بازی به خاطر راه ندادن زنان می‌پردازیم. آقا حیوانات مملکت ما حقوق های نجومی بگیر و اختلاسگرای عمومی هستند از بیت تا مجلس و سپاه و دولت ووو همشون
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه حمله به کی‌یف در زمان بازدید گوترش را تایید کردروسیه تایید کرد که در حین بازدید دبیرکل سازمان ملل متحد از کی‌یف، این شهر را هدف حمله هوایی قرار داده است، رخدادی که در جریان آن یک روزنامه‌نگار نیز کشته شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »