گروگان‌گیری در هلند؛ پلیس منطقه را تخلیه کرد

04/12/1400 12:07:00 ق.ظ

گروگان‌گیری در هلند؛ پلیس منطقه را تخلیه کرد جزئیات بیشتر🔽

پلیس همچنین از مردم خواسته است تا از انتشار عکس‌ در فضای مجازی خودداری کنند، با این وجود تعدادی از تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که یک مرد مسلح، مرد دیگری را از پشت گرفته است. یک شبکه محلی نیز از شنیدن صدای تیراندازی در منطقه خبر داده است.

یک خبرنگار مستقل که در یکی از آپارتمان‌های اطراف محل گروگان‌گیری حضور دارد می‌گوید که درهای مغازه‌ها، رستوران‌ها و بارهای اطراف محل حادثه بسته‌ و مشتریان آنها نیز نمی‌توانند خارج شوند. به گفته وی محل کاملا تخلیه شده پلیس از مردم خواسته است از پنجره‌ها دور بمانند..به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه یورونیوز، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، در گفتگوی اختصاصی با این شبکه با تاکید به نزدیک شدن جمهوری اسلامی و طرف‌های غربی به حصول توافق در مذاکرات وین، نهایی شدن آن را منوط به انعطاف‌پذیری بیشتر آمریکا و اروپا دانست..اشتراک.21 فوریهٔ ,2022: 03:13 شب GST.

هم‌رسانی این مطلب:..وزیر خارجه ایران در این گفتگوی تفصیلی با اشاره به این که جمهوری اسلامی در جریان مذاکرات وین که با هدف احیای برجام و رفع تحریم‌های آمریکا در جریان است، ابتکار عمل بالایی از خود به نمایش گذاشته و با انعطاف‌پذیری زیادی بر سر میز مذاکره حاضر شده، گفت: با وجود این که طرف غربی در طول این مذاکرات دشوار بارها احتمال ترک میز مذاکره را مطرح کرده ولی ما همواره تاکید کرده‌ایم که با جدیت بر سر میز مذاکره خواهیم ماند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

همیشه پای یک مسلمان در میان است

امیرعبداللهیان: می‌توانیم در کمتر از چند ساعت در وین به توافق برسیم اگر ...امیرعبداللهیان: *ما در حال نزدیک شدن به حصول توافق هستیم *هنوز برخی از مسائل باقی مانده که خطوط قرمز ما هستند *اگر طرف غربی امروز واقع‌بینانه‌ با آنچه در میز مذاکرات وین می‌گذرد برخورد کند، ما می‌توانیم در کمتر از چند ساعت به توافق نهایی برسیم

سفیر آمریکا در کویت: هدف واشنگتن جلوگیری از دستیابی جمهوری اسلامی بە سلاح هستەای است🔺سفیر آمریکا در کویت: هدف واشنگتن جلوگیری از دستیابی جمهوری اسلامی بە سلاح هستەای است ▪️آلینا رومانوسکی می‌گوید جمهوری_اسلامی ایران نقشی بی‌ثبات‌کننده در منطقه خاورمیانە دارد و هدف ایالات متحدە دست نیافتن تهران بە سلاح هستەای است. ⬇️ بیشتر بخوانید: تنها هدف آمریکای جنایتکار و تروریست نابودی ایران است که خیالی باطل است چرا که ایران امروز مقتدر و انقلابی تر از همیشه است ایران عزیز مثل آمریکای جنایتکار دنبال کشتار مردم جهان نیست که بخواهد بمب اتم بسازد ترس آمریکا از پیشرفت ایران هسته ای است بجز زر زدن .... کار و بار فروش اسلحه به عرب‌های کوسخول چطوره؟؟؟ میگم یعنی تا اسرائیل کامل با اعراب صلح نکرده ما باید این تحفه شما رو تحمل کنیم؟؟؟؟؟

تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراینتصاویر ماهواره‌ای شرکت «ماکسار»، دوشنبه، 21 فوریه از استقرار میدانی جدید نیروهای نظامی و خودروهای زرهی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین خبر داد.همزمان یک شاهد

هشدار کارشناسان در مورد وابستگی بیش از حد آلمان به چین | DW | 21.02.2022تحقیقاتی جدید نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاران آلمانی هرچه بیشتر دانش و فناوری خود را به چین منتقل کنند، وابستگی خود به این کشور را افزایش می‌دهند. مدت‌هاست که کارشناسان در مورد وابستگی شدید کشورهای غربی به چین هشدار می‌دهند.

استفاده از اپلیکیشن‌های اندرویدی در ویندوزمجلهٔ فناوری: با به‌روزرسانی ویندوز ۱۱، حالا امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی هم در ویندوز ۱۱ وجود دارد. ایکاش دسترسیش به آی او اس هم فراهم میشد و این جنگ زرگری بین اپل و مایکروسافت تموم میشد😐 عالی

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.