گروهی از وکلای ایران از اعتصاب‌های جاری حمایت کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنها با اشاره به اعلام وصول طرح انحلال کانون وکلا در مجلس و مهیا شدن زمینه‌های تصویب آن گفته‌اند که ابلاغ آیین‌نامه‌ جدید وکالت حاکی از «اعمال محدودیت بیشتر» بر حق دفاع از شهروندان توسط وکلای مستقل است.

۴۴ وکیل دادگستری با این توضیح گفته‌اند: «همبستگی خود را با اعتصابات کارگری به ویژه کارگران رنجور صنعت نفت و پتروشیمی و همچنین معلمان و بازنشستگان و پزشکانی که همچون وکلای جوان معیشت‌‌شان در معرض تهدید و تضییق قرار گرفته، اعلام می‌کنیم.»

در روزهای اخیر شمار زیادی از اتحادیه‌های صنفی، کنشگران اجتماعی و مدنی و چهره‌های سیاسی در داخل و خارج از ایران از اعتصابات جاری حمایت کرده‌اند. برخی از نهادها و اتحادیه‌های صنفی و کارگری خارجی و بین‌المللی نیز تاکنون حمایت و همبستگی خود از اعتصاب‌کنندگان ایرانی اعلام کرده‌اند. در ماه‌های گذشته شهرهای مختلف ایران همچنین شاهد اعتراض صنوف و اقشار مختلف از جمله معلمان، پرستاران، وزشکان و بازنشستگان بوده است. وکلای ایرانی نیز به ویژه به دلیل نقض استقلال خود اعتراض کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خزان کردم رفت...بهارشماست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا در چارچوب قوانین ایران می‌شود از یک متجاوز شکایت کرد؟یک مسئله ای که هست اینه که زنانی که مورد تجاوز قرار می گیرند بلافاصله میرن دوش میگیرن و با دستان خودشون اثار جرم رو از بین میبرند.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شکایت استقلال از مدافع پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimشکایت استقلال از مدافع پرسپولیس اخیرا کلیپی از محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم فوتبال استقلال توهین و فحاشی می‌کند فوتبال با اعلام احمد مددی، باشگاه استقلال از این بازیکن هتاک در دادسرای فرهنگ و رسانه، کمیته انضباطی و کمیته اخلاقی اعلام جرم و شکایت می‌کند کارش عالی بود کنعانی زادگان هر چی گفته به ننه خودش گفته ٪ گوه زیادی خورده ولش کنن تا هواداران استقلال خودشان جواب فحاش و فاحشه را بدهند٪٪!! فقط ثابت شد که این عنتر بوزینه فحاش از خانواده های لاشی وبی‌سروپاست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سفر از ۱۲ کشور به ایران ممنوع شددر آخرین به‌روز رسانی مقررات سفر به ایران، ورود از ۱۲ کشور ممنوع و محدودیت‌ها برای مسافران ورودی از ۲۴ کشور دیگر بیشتر شد. همچنین شرط تست پی‌سی‌آر (PCR) برای مسافران واکسینه‌شده برداشته شد. متشکریم ؛ چه به موقع!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر از 12 کشور به ایران ممنوع شدپذیرش مسافر از 12 کشور به دلیل محدودیت‌های کرونایی به ایران ممنوع و محدودیت‌ها برای مسافران ورودی از 24 کشور دیگر بیشتر شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران کرونا؛ ورود از ۱۲ کشور به ایران ممنوع اعلام شدنوش دارو پس از مرگ سهراب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | مایکل روبین: چشم‌انداز ایران بعد از جمهوری اسلامی چگونه خواهد بود؟🔺دیدگاه | مایکل روبین: چشم‌انداز ایران بعد از جمهوری_اسلامی چگونه خواهد بود؟ مایکل روبین می‌نویسد یک احتمال این است که سپاه پاسداران که هم اکنون بیش از ۴۰ درصد اقتصاد و کل تسلیحات کشور را در اختیار دارد، از خلاء قدرت استفاده کند ⬇️بیشتر بخوانید: نویسنده چرت و پرت گفته مشخصه مردم ایران نشناخته مردم ایران بیشتر از امریکا عاشق غرب هستن ، ایران پساانقلاب قطعا غربگراس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »