گروه هفت: مداخله روسیه به اوکراین عواقب بزرگی خواهد داشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروه هفت: مداخله روسیه به اوکراین عواقب بزرگی خواهد داشت وزرای خارجه کشورهای عضو گروه 7 به مسکو هشدار دادند که مداخله روسیه به اوکراین عواقب بزرگی در پی خواهد داشت.

وزرای خارجه کشورهای عضو گروه 7 به مسکو هشدار دادند که مداخله روسیه به اوکراین عواقب بزرگی در پی خواهد داشت.لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه نشست وزرای خارجه کشورهای عضو گروه 7 در لیورپول گفت: از این نشست برای ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه یک پیام بسیار واضح ارسال کردیم. در این نشست بسیار صریح بودیم که هرگونه مداخله روسیه به اوکراین عواقب بزرگ و خسارات مالی زیادی در پی خواهد داشت.

تراس درباره مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین نیز متذکر شد: این مذاکرات برای ایران آخرین فرصت است که به میز مذاکره با یک راه‌حل جدی برای پذیرش شروط توافق هسته‌ای بیاید. این آخرین شانس آنها بوده و استفاده از آن حائز اهمیت حیاتی است. اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را نخواهیم داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عصبانیت ترامپ از نتانیاهو به دلیل تبریک به جو بایدن: لعنت به توترامپ در حالی از تبریک نتانیاهو به بایدن انتقاد کرده که سکوت طولانی مدت «بی بی» در قبال پیروزی جو بایدن و تبریک دیرهنگام او، حتی واکنش‌هایی را در داخل اسرائیل برانگیخت و نگرانی‌هایی را درباره آینده روابط سیاسی اسرائیل و آمریکا بوجود آورد. عمو ترامپ خار چشم گلوبالیست‌های کثیف Trump2024 Trump did not pay My percentage and could not remain president, but i hope ted cruz win the 2024 election from republican and become candidate like 2016
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروه ۷: تهاجم نظامی روسیه به اوکراین 'پیامدهای سنگینی' دارد | DW | 12.12.2021هفت کشور صنعتی در نشست خود در لیورپول با 'صراحت تمام' به روسیه هشدار دادند که تهاجم نظامی به اوکراین 'پیامدهای سنگینی' برای کرملین خواهد داشت. برای حل دیپلماتیک بحران یک دیپلمات ارشد آمریکا راهی کی‌یف و مسکو می‌شود. هشدار دادند ، بعدش چی ، حتما تحریم می‌کنند 😁😁😁، به غیر از کار دیگه ایی نمیتونند کنند ، چون اگر روسیه گاز رو قطع کنه ، اروپا یخ میزنه ، اروپا بزرگترین اشتباهش این بود که از ایران حمایت نکرد وگرنه راحت میتونست از ایران گاز وارد کنه و از شر روسیه خلاص بشه ، به نظرم پوتین باید یه تو دهنی محکم به اروپایی ها بزنه. مرده شور بزدل شون رو ببرن. اون وقت که با خون مردم و ملت های دیگه معامله میکردن باید فکرش رو میکردن یقه لجنشون باید یه جایی گرفته شه. پوتین حق اروپایی ها رو بذار کف دستشون
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: حمله روسیه به اوکراین عواقب ویرانگری برای موسکو داردجو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا در واکنش به حمله احتمالی روسیه به اوکراین گفت، اگر چنین حمله‌ای صورت گیرد، عواقب آن برای مسکو ویرانگر خواهد بود و ایالات متحده العربیه_فارسی : بایدن: حمله روسیه به اوکراین عواقب ویرانگری برای موسکو دارد ... 🔴نسیم : پوتین درداخل روسیه ومنطقه‌وجهان ، مطلقا منزوی وبایدن او را قاتل توصیف کرد: بوتین_قاتل ... سطح پوتین ، رئیس یک کشور دارای حق وتو در شورای امنیت ملل متحد نیست . War does not solve the problem. We hope this grip never starts
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع آمریکا: ایران مجهز به تسلیحات اتمی کمکی به حل مشکلات خاورمیانه نمی‌کند🔺وزارت دفاع آمریکا: ایران مجهز به تسلیحات اتمی کمکی به حل مشکلات خاورمیانه نمی‌کند ▪️ کربی: آنچه وزیر دفاع گفت این بود که پرزیدنت بایدن می‌خواهد دیپلماسی موفق شود و در صورت شکست، آقای بایدن آماده است گزینه‌های دیگر را بررسی کند. ⬇️ بیشتر بخوانید: آقای بایدن گوزو گوه خورد با مفعول حمام منصوری. زَمان، گُذر زمان نشان خواهد داد ک آیا دولت های غربی از جمله بایدن حاضر میباشند هَزینه کنند و در کنار اسرائیل وارد جنگ با رژیم یاغی شیعه جمهوری اسلامی شَوند یا خیر، اگر خیر باشد ک دولت ائتلافی در اسرائیل ب بُن بست و شکست خواهد خورد.اگر آری ک رژیم آیت الله ها تاوان خواهند داد گزینه دیگر بایدن اینکه بره بیژامی بپوشه روب آفتاب چرت بزنه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ولی‌عهد سعودی پس از سفر رسمی به کویت به تور خلیجی خود پایان دادشاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی در آخرین ایستگاه از تور خلیجی خود در کاخ بیان کویت مورد استقبال رسمی شیخ نواف الاحمد الصباح، امیر کویت قرار ببینید . اینم یه پولدار ، بیکار ، بی سواد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تجهیز آمبولانس‌های پایتخت به دوربین/برخورد با افرادی که به آمبولانس‌ها راه نمی‌دهندسرپرست مرکز اورژانس تهران از برنامه‌اش برای نصب دوربین در جلو و عقب آمبولانس ها خبر داد و گفت: می‌خواهیم با پلیس راهور هماهنگ باشیم تا با خودروهایی که از عقب به دنبال اورژانس راه می افتند و با خودروهایی که می توانند اما از جلو به آمبولانس راه نمی‌دهند، برخورد شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »