گروه ملی فولاد حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد

08/07/1398 11:22:00 ب.ظ

دین پرست،معاون اقتصادی وزیر کشور: گروه ملی فولاد ایران حدود ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، گفت: یکسری ناهماهنگی ها در حوزه مدیریتی این مجموعه وجود دارد که با تصمیمات اتخاذ شده این مشکلات قطعا برطرف خواهند شد. وی افزود: هیچکدام از مشکلات کارخانه گروه ملی فولاد ایران، مشکلاتی نیستند که غیر قابل حل باشند و می توان با تلاش و برنامه ریزی آن ها را حل کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور تصریح کرد: به جزء مشکلات گروه ملی فولاد در بحث نقدینگی، یکسری ناهماهنگی ها در حوزه مدیریتی این مجموعه وجود دارد که با تصمیمات اتخاذ شده این مشکلات قطعا برطرف خواهند شد.

وی با بیان اینکه با تلاش استاندار خوزستان نقدینگی خوبی به مجموعه گروه ملی فولاد تزریق شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه بخش از سهام این شرکت در اختیار یکی از بانک ها است باید تصمیمات خوبی اتخاد شود تا شاهد آینده مطلوب این شرکت باشیم.

دین پرست ادامه داد: این شرکت یک شرکت بسیار پویا است که دارای محصولات تولیدی بسیار خوب و همچنین بازار فروش مطلوب است. این شرکت با تلاشی که انجام خواهد گرفت قطعا می تواند به روزهای اوج خود باز گردد. معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، گفت: با تصمیمات اتخاذ شده قرار است تا همه دستگاه های دولتی و بانک ها بر اساس میزان مطالبه ای که از این شرکت دارند، هر کمکی در بخشش جرایم می توانند اعمال کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

حملات گروه تروریستی الشباب به نیروهای آمریکا و اروپا در سومالیگروه تروریستی الشباب علیه نیروهای آمریکا و اروپا در سومالی دو حمله جداگانه برگزار کرد. - خبرگزاری آناتولی

آلمان؛ آغاز محاکمه مظنونان به عضویت در گروه نئونازی انقلاب کمنیتسنماینده دادستانی فدرال کارلسروهه که در نخستین جلسه دادگاه حضور داشت به خبرنگاران گفت: «از جمله اتهامات مطرح بر ضد این افراد برنامه ریزی برای انجام حملات مسلحانه و مرگبار علیه اتباع خارجی و افراد دارای گرایش های متفاوت سیاسی بوده است.»

تیم ملی بسکتبال نوجونان ایران در ترکیه اردو می‌زند

استقبال ایران از پیشنهاد اخیر دولت نجات ملی یمنسخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص پیشنهاد دولت نجات ملی یمن در زمینه توقف پرتاب موشک و پهباد به عربستان در مقابل توقف حملات عربستان به یمن اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از پیشنهاد دولت نجات ملی یمن استقبال و آن را در راستای استقرار ثبات و امنیت در منطقه ارزیابی می‌کند.

مشاور امنیت ملی افغانستان عازم نیویورک شد

حذف ۴ صفر از واحد پول ملی باعث افزایش قدرت خرید مردم نمی‌شودنمایندگان مخالف و موافق لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی کشور درباره حذف ۴ صفر از پول ایران دلایل خود را در صحن علنی مطرح کردند.