گروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اند به گزارش رویترز، وزارت کشور مصر روز پنجشنبه ۴ مهر هشدار داد که با هر نوع تلاش‌ برای بر هم زدن آرامش در کشور «قاطعانه» برخورد می شود.

توضیحات تکمیلی مایک پمپئو و برایان هوک درباره ممنوعیت ورود مقامات رژیم ایران و بستگان آنها به آمریکا

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، و برایان هوک، نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، روز پنجشنبه در دو نشست خبری جداگانه، به ارائه توضیحات تکمیلی درباره فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ برای محدود کردن ویزای مقام‌های ارشد ایران و خانواده‌های آنها به ایالات متحده پرداختند.در نیویورک گفت که مقام‌های سرشناس رژیم ایران چهل سال است شعار «مرگ بر آمریکا» سر می‌دهند، اما برای زندگی به آمریکا می‌روند؛ دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.

مایک پمپئو در این بیانیه می‌گوید که مقام‌های ایرانی و خانواده آنها سال‌ها در سکوت از آزادی و رفاه موجود در ایالات متحده، از جمله فرصت‌های فوق‌العاده آموزشی، شغلی، سرگرمی، و فرهنگی، استفاده کرده‌اند؛ اما مقام‌های ارشد تحت شمول فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ و اعضای درجه یک خانواده‌های آنها دیگر اجازه ورود به آمریکا را نخواهند داشت.

پرزیدنت ترامپ گفت طبق اختیاراتی که قانون اساسی و دیگر قوانین ایالات متحده به من تفویض کرده، و با توجه به این که دریافته‌ام مجوز ورود بدون محدودیت مهاجرتی یا غیرمهاجرتی مقام‌های جمهوری اسلامی و اعضای درجه یک خانواده‌های آنها برای ایالات متحده زیان‌بار است، از این رو، بدینوسیله فرمان تعلیق یا محدودیت مجوز ورود این افراد را صادر می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اعتراضات با همکاری اسلامگرا و هدایت اونا داره صورت میگیره اونا میخوان مصر و به عقب برگردونن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس و دولت حامی شفاف‌سازی از اموال و حقوق مسئولان هستندقاسم ساعدی، رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: قرار دادن مستندات اموال مسئولان و همسر و فرزندان‌شان روی سایت شفافیت، باعث تقویت اعتماد عمومی و رفع ابهام جامعه درباره دارایی مسئولان و میزان حقوق دریافتی آنها می‌شود. همچنین عاملی بازدارنده در مقابل وسوسه فساد مسئولان است. نمک گندیده . اینها داستان ۴۰ ساله محقق نشدنی است . یعنی ما انقدر احمقیم .
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

الکساندر چفرین؛ آکاردئون را دزدید، آخرین تیر را شلیک کرد و حامی حقوق زنان شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازماندن میلیون‌ها کودک یمنی از تحصیل/ انهدام مدارس و حقوق معوق دوساله معلمان- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبازماندن میلیون‌ها کودک یمنی از تحصیل/ انهدام مدارس و حقوق معوق دوساله معلمان صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) درباره بازماندن سه میلیون و پانصد هزار کودک یمنی از ادامه تحصیل به سبب پیامدهای ادامه جنگ افروزی سعودی‌ها و متحدانشان هشدار داد یمن به ما چه ؟؟؟ از سیستان و بلوچستان خودمون ،از لرستان و ایلام بنویس 😡😡😡 گوهخوری یمنیهارو نکنید عزیزم دلت برای یمنیهامیسوزد کودکان کارایران چکار میکنند،کلاسهای در۴۲نفردرکشورتوسط چکسی اداره میشودکمبود ۴۰۰۰۰۰معلم چگونه جبران میشودآیاکمبودمعلم برابربابازمانده شدن کودکان ایرانی نیست آیاحضور۴۲نفردانش آموزدرمقطع ابتدایی وراهنمایی یاهمان دوره اول ودوم معنی بازماندکی واتلاف عمرنیست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حدود هزار معترض بازداشتی در مصر مورد بازجویی قرار گرفتندحدود هزار نفر از معترضان تظاهرات علیه رئیس جمهور مصر که بازداشت شده بودند، مورد بازجویی قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش السیسی به فراخوان برگزاری تظاهرات ضد دولتی در مصررئیس جمهور مصر اظهار داشت فراخوان برگزاری تظاهرات ضد دولتی در این کشور نگران کنند نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجمعات اعتراضی مردم مصر علیه السیسی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »