گروه راک «ساماوایو» با انتشار تک‌آهنگ «آسمان افغانستان» از طالبان انتقاد کرد

21/11/1400 08:54:00 ب.ظ

گروه راک «ساماوایو» با انتشار تک‌آهنگ «آسمان افغانستان» از طالبان انتقاد کرد ▪️آسمان افغانستان، به زبان انگلیسی اجرا شده است ولی در موزیک ویدئوی این آهنگ در شبکه‌های اجتماعی، ترانه به ۱۹ زبان مختلف از جمله فارسی، پشتو، عربی، و عبری زیرنویس شده است.

گروه موسیقی راک «ساماوایو» تک آهنگ جدیدی را در حمایت از مردم افغانستان منتشر کرد. آسمان افغانستان، به زبان انگلیسی اجرا شده است ولی در موزیک ویدئوی این آهنگ در شبکه‌های اجتماعی، ترانه به ۱۹ زبان مختلف از جمله فارسی، پشتو، عربی، و عبری زیرنویس شده است. چاپ گروه موسیقی راک «ساماوایو» تک آهنگ جدیدی را در حمایت از مردم افغانستان منتشر کرده است. این اثر «آسمان افغانستان» نام دارد و یکی از آهنگ‌های آلبوم جدید ساماوایو است که در ماه مارس آینده منتشر می‌شود.

آسمان افغانستان، به زبان انگلیسی اجرا شده است ولی در موزیک ویدئوی این آهنگ در شبکه‌های اجتماعی، ترانه به ۱۹ زبان مختلف از جمله فارسی، پشتو، عربی، و عبری زیرنویس شده است. بهرنگ علوی خواننده، نوازنده، و لیدر ایرانی گروه در گفت‌وگو با بهنود مکری از صدای آمریکا درباره این اثر توضیح داد.

بهرنگ علوی با اشاره به اینکه در گذشته مدتی در افغانستان زندگی کرده است، می‌گوید که رویدادهایی که در ماه‌های اخیر در این کشور رخ داده، بسیار دردناک و غم‌انگیز است. او در ادامه با ابراز تأسف از اینکه چنین حوادث تلخی پس از گذشت سالها بار دیگر در افغانستان تکرار می‌شود، از عدم حمایت کافی کشورهای جهان از مردم این کشور انتقاد کرد. headtopics.com

بهرنگ علوی در ادامه می‌افزاید که ساماوایو دراصل یک گروه «هوی راک» انگلیسی‌ زبان است، ولی در سال‌های گذشته آهنگ‌هایی را نیز به فارسی منتشر کرده که با استقبال زیادی مواجه شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

راست و دروغ غیبت کیمیایی در نشست «خائن‌کشی» از زبان اوجی و مهران مدیرینشست خبری فیلم «خائن‌کشی» بدون حضور مسعود کیمیایی برگزار شد و علیرغم اینکه تهیه‌کننده علی اوجی اعلام کرد که کارگردان به دلیل جراحی روی پا نتوانسته بیاید و دوست داشته حضور داشته باشد، مهران مدیری تاکید کرد این حرفها دروغ است و مسعود کیمیایی دوست نداشت در نشست مطبوعاتی جشنواره باشد.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

تصویری؛ نخست‌وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردعبدالحمید الدبیبه، نخست‌وزیر دولت وحدت ملی در لیبی، سحرگاه پنج‌شنبه 10 فوریه از یک سوءقصد در مرکز طرابلس، پایتخت این کشور، جان سالم به در برد.منابع محلی

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز/کاهش محسوس دما در برخی استان‌هاورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز کاهش محسوس دما در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از ورود سامانه بارشی به کشور در روز جاری خبر داد.

یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارندیونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.

العربیه: نخست وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردشبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد که عبدالحمید الدبیبه، نخست وزیر لیبی، بامداد پنج‌شنبه ۲۱ بهمن از یک سوءقصد جان سالم به در برد.