گروسی: مطلع شدیم ۲۷ دوربین در ایران قطع خواهد شد

19/03/1401 03:36 ب.ظ

گروسی: مطلع شدیم ۲۷ دوربین در ایران قطع خواهد شد این مسئله چالشی جدی در توانایی‌مان برای تداوم فعالیت در ایران ایجاد می‌کند اگر این مسئله در سه الی چهار هفته حل نشود،ضربه‌ای مرگبار خواهد بود درشرایط بسیار تنش‌زایی قرار داریم هنوز به پایان خط نرسیده‌ایم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی قصد ایران مبنی بر قطع برخی از دوربین‌های نظارتی این آژانس در سایت‌های هسته‌ایش را 'چالشی جدی' برای کار دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل در این کشور خواند. مدیرکل آژانس در ادامه عنوان کرد که اگر این مسئله در سه الی چهار هفته حل نشود،"ضربه‌ای مرگبار" خواهد بود. وی تصریح کرد که ۴۰ دوربین آژانس بین المللی اتمی همچنان به فعالیت خود در ایران ادامه خواهند داد.

گروسی افزود: من از ایران دعوت می‌کنم تا فورا به تعامل با من بپردازند. ما در شرایط بسیار تنش‌زایی قرار داریم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

حالا باید به غلط کردن بیافتی ایران دیگر نباید به این مکار اجازه آمدن به کشورمان رابدهد

گروسی درباره ایران: ادامه این روند می‌تواند ضربه‌ای مرگبار برای برجام باشد؛ قطع ۲۷ دوربیندر ادامه تحولات مربوط به شورای حکام آژانس انرژی اتمی و واکنش ایران، مدیرکل آژانس در یک نشست خبری از قطع شدن ۲۷ دوربین خبر داد و این روند را «ضربه‌ای مرگبار» برای برجام توصیف کرد. رهبر فرزانه عزيز بايستي هر چه زودتر این مسخره بازي كه آژانس و قواي غربي حدوداً ۲۰ سال پیش با ملت ایران براه انداختن حالاً متوقف كنند يعني بايستي فرمان ' تطهير ' صادر كنند و تمام دوربينها و بازرسهاي آژانس در ایران طرد كنند به هیچ عنوان دیگر به آژانس انرژی اتمی اعتمادی نیست.همه جاسوس اسراییل حتی رییسش بنظر من اگر ایران بطور کامل از آژانس تشریفاتی خارج شود امنیت کشور و دانشمندان عزیز هسته ای مان صدرصد بیشتر میشود. زنده باد ایران و ایرانی...بس است هرچه این سال ها با آژانس همکاری صادقانه داشتیم.

فعالیت تعدادی از دوربین‌های فراپادمانی آژانس در ایران قطع شدفعالیت تعدادی از دوربین‌های فراپادمانی آژانس در ایران قطع شد سازمان انرژی اتمی با صدور بیانیه‌ای از قطع فعالیت‌ دوربین‌های فراپادمانی دستگاه اندازه‌گیری بر خط سطح غنا OLEM و فلومتر آژانس در ایران خبر داد.

فعالیت تعدادی از دوربین‌های فراپادمانی آژانس در ایران قطع می‌شودسازمان انرژی اتمی با صدور بیانیه‌ای از قطع فعالیت‌ دوربین‌های فرا‌پادمانی دستگاه اندازه‌گیری بر خط سطح غنا OLEMو فلومتر آژانس در ایران خبر داد. رهبر فرزانه عزيز بايستي هر چه زودتر این مسخره بازي كه آژانس و قواي غربي حدوداً ۲۰ سال پیش با ملت ایران براه انداختن حالاً متوقف كنند يعني بايستي فرمان ' تطهير ' صادر كنند و تمام دوربينها و بازرسهاي آژانس در ایران طرد كنند

ابراز تاسف آمریکا از قطع دوربین‌های آژانس اتمی در ایراننماینده آمریکا در شورای حکام نسبت به قطع دوربین‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران ابراز تاسف کرد.

توئیت سفیر ایران در یونان درباره حکم مصادره محموله نفتی ایران توسط آمریکاسفیر ایران در یونان در توییتی نوشت: ‏در پی پیگیری‌های فشرده، دادگاه تجدید نظر یونان حکم دادگاه اولیه مبنی بر مصادره نفت متعلق به ایران را لغو و به لطف الهی کل محموله نفت مسترد خواهد شد. خوشا به حال اسد! خوبه

خشونت در محیط کار؛ قانون در ایران چه می‌گوید؟اظهارنظر درباره اندام،‌ پیشنهاد رابطه جنسی از سوی کارفرما، امتیازدهی بابت هم‌خوابگی با کارکنان، درخواست رابطه جنسی از کارمند یا میان کارمندان و جوک‌های جنسی از نمونه‌های خشونت_جنسی در محیط کار هستند. اطلاع_رسانی گزارش آیدا قجر aidaghajar 👇

به گزارش ایسنا به نقل از العربیه، رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنج‌شنبه در کنفرانسی خبری به خبرنگاران گفت: ما مطلع شدیم که ۲۷ دوربین در ایران قطع خواهند شد. این مسئله قطعا چالشی جدی در توانایی‌مان برای تداوم فعالیت در این کشور ایجاد می‌کند.

مدیرکل آژانس در ادامه عنوان کرد که اگر این مسئله در سه الی چهار هفته حل نشود،"ضربه‌ای مرگبار" خواهد بود.

وی تصریح کرد که ۴۰ دوربین آژانس بین المللی اتمی همچنان به فعالیت خود در ایران ادامه خواهند داد.

گروسی افزود: من از ایران دعوت می‌کنم تا فورا به تعامل با من بپردازند. ما در شرایط بسیار تنش‌زایی قرار داریم.

وی در ادامه با طرح این پرسش که آیا این بدان معناست که به پایان خط رسیده‌ایم؟ عنوان کرد: هنوز اینطور نیست. بیایید امیدوار باشیم که احساسات کمی فروبنشینند.