گروسی به «العربیه»: مذاکرات وین بدون اجرای روند بازرسی‌ موفقیت‌آمیز نخواهد بود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروسی به «العربیه»: مذاکرات وین بدون اجرای روند بازرسی‌ موفقیت‌آمیز نخواهد بود العربيه_فارسى

این مذاکرات، بدون انجام عملیات بازرسی، موفقیت‌آمیز نخواهد بود و ایران بیشترین سود را از احیای عملیات بازرسی خواهد برد.

گروسی همچنین تصریح کرد که بازرسی تاسیسات هسته‌ای ایران، به منزله دادن تضمین به دیگر طرف‌ها بوده و هدف از گفت‌وگوهای وین، بازگشت به برجام است.او همچنین با بیان این که ایران، فعالیت‌های هسته‌ای خود را افزایش داده و از همه خطوط قرمز عبور کرده است، افزود: «نقش آژانس این است که اطمینان حاصل کند، ایران هر توافق قابل دستیابی را عملی خواهد ساخت.»

مدیرکل آژانس در ادامه، با اشاره به این که بازرسی از تاسیسات هسته‌ای ایران، ماهیت برنامه هسته‌ای آن را مشخص خواهد کرد، خاطر نشان کرد که تهران نباید درها را به روی بازرسان آژانس ببندد.آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که در روزهای آینده، دوربین‌های نظارتی در تاسیسات هسته‌ای ایران در کرج نصب خواهد شد و تهران داوطلبانه، با نصب دوربین‌های جدید در تاسیسات کرج موافقت کرده است.

در همین زمینه، گروسی گفت که طرف‌های دیگر توافق کردند که متون جدید پیشنهادی ایران در گفت‌‌وگوهای وین، روی میز باشد. شایان ذکر است که سرنوشت مذاکرات وین برای احیای توافق هسته‌ای برجام که در روندی کند و دشوار ادامه دارد، همچنان نامعلوم است و احتمال می‌رود دور هفتم این مذاکرات تا جمعه 17 دسامبر ادامه یابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بگردید تا سولاخ کون خامنه ای ولدزنا رو هم بگردید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال برگزاری کمیسیون مشترک برجام در روز جمعه/روند مذاکرات آرام و رو به جلواحتمال برگزاری کمیسیون مشترک برجام در روز جمعه روند مذاکرات آرام و رو به جلو منابع ایرانی نزدیک به مذاکرات در وین، روند گفت‌وگوها را 'آرام' و 'رو به جلو' ارزیابی کرده و اعلام کردند که مذاکرات در مسیر درست ادامه دارد. خوب وقتی پوتین گفت وقت شه...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تروئیکای اروپایی: مهلت ایران در مذاکرات وین رو به پایان استسه کشور بریتانیا، فرانسه و آلمان موسوم به «تروئیکای اروپایی» در دومین بیانیه خود در چند روز گذشته، با انتقاد از عملکرد ایران، مذاکرات احیای توافق هسته‌ای رژیم آخوندی به مهلت‌ ها کار ندارد، او بازی خودش را می کند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مخبر: دولت، اداره کشور را تنها به مذاکرات وابسته نکرده استمعاون اول رییس جمهور پیشبرد مذاکرات در دولت سیزدهم از موضع قدرت را از راهبردهای سیاست خارجی دولت دانست و تأکید کرد: مذاکره از موضع ضعف با قدرت های جهانی راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و باید با بهره گیری از ظرفیت های بسیاری که در اختیار کشور است، امور اجرایی را در داخل مدیریت کنیم. مگر تاکنون مذاکره از موضع ضعف راهبرد نظام بوده است؟ بورس مخبر دزفولی سردسته دزدها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار مقامات وزارت بهداشت ایران نسبت به ورود پشه آئدس به این کشورمقامات وزارت بهداشت ایران نسبت به ورود پشه آئدس و شیوع بیماری‌های مرتبط با این پشه هشدار می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بالا رفتن سن بازنشستگی؛ به سود صندوق‌ها و به ضرر کارگران | DW | 15.12.2021در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ سن بازنشستگی و نیز حداقل سال‌های خدمت برای بازنشستگی دو سال افزایش یافته است. این ماده با اعتراضات و انتقاداتی روبرو شده اما دولتی‌ها می‌گویند به نفع صندوق‌های بازنشستگی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گروسی نسبت به اقدام ایران در جلوگیری از فعالیت بازرسان آژانس هشدار داد🔺 رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز سه‌شنبه هشدار داد محدودیت‌هایی که بازرسان این آژانس در ایران با آن مواجه هستند، سبب می‌شود جهان از برنامه هسته‌ای ‌ایران تنها «تصویری بسیار مبهم» داشته باشد. ⬇ بیشتر بخوانید: سَپاه پاسداران تروریست سَخت در تلاش است برای دستیابی ب سَر جنگی مخصوص برای موشک اتمی. رژیم یاغی نامشروع و شیعی بَقای خود را در دستیابی ب سَلاح اتمی میداند دولت بایدن و حزب دموکرات آمریکا ک ب رژیم جمهوری اَسلامی بَها داده اند باید پاسخگو ملت متحد خود یعنی اسرائیل باشند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »