گروسی: برای پیدا کردن راه‌حل دوجانبه قابل قبول به تهران سفر می‌کنم

01/12/1399 09:04 ب.ظ

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توییتی یادآور شد که روز آینده به منظور پیدا کردن راه‌حلی برا تداوم فعالیت‌های آژانس اتمی در ایران راهی تهران خواهد شد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توییتی یادآور شد که روز آینده به منظور پیدا کردن راه‌حلی برا تداوم فعالیت‌های آژانس اتمی در ایران راهی تهران خواهد شد.

به گزارش ایسنا، رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه در توییتی نوشت: فردا به تهران سفر خواهم کرد تا دیداری با مقامات ارشد ایرانی به منظور پیدا کردن راه‌حل دوجانبه قابل‌قبول سازگار با قوانین ایران داشته باشم تا آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بتواند به فعالیت‌های راستی‌آزمایی ضروری در ایران ادامه دهد. امیدوارم موفق شوم. این به نفع همه است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

یه نظر سنجی بذارید و تیتر مناسب روزنامه ها و خبرگزاری ها رو برای زمان خروج کامل ایران از این برجام از مردم بپرسید. قطعاً بیشتر بازخورد داره تا انتشار این مزخرفات که 8 ساله مملکت رو معطل کرده.پایان_سراب تیتر پیشنهادی منه

شریف: ورود سپاهیان به انتخابات به معنای قبضه کردن امور نیستسخنگوی سپاه پاسداران مدعی شد که این نهاد و نیروهای مسلح در پی کسب ریاست‌جمهوری نیست و « هیچ‌کدام از نخیرنوعی کودتای نظامی است البته بدون خونریزی. نظامی ها به قدری فشارآورده و تهدید کردند که آخرش طرف گفته بسیارخوب نامزد ریاست جمهوری شده و با رای مردم!! این پست راهم اشغال کنید به شرطی که بامن کاری نداشته باشید!

خواسته یونان از ترکیه برای کم کردن تنش به منظور نزدیکی به اروپابه گفته خبرگزاری یونان، میلتیادیس وارویتسیوتیس معاون وزیر خارجه این کشور، چهارشنبه 17 فوریه اعلام ترکیه را هرگز به اتحادیه اروپا راه نمی دهند! رژیم اردوغان رفتار متمدنانه اروپاییان را ندارد و دیکتاتوری قرون وسطایی است!

دیدگاه | کمپین «نه به جمهوری اسلامی» به دنبال متحد کردن مخالفان ایرانی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. «نه به جمهوری اسلامی» آری به جمهوری اسلامی رای حق من است با هر‌کسی متحد می‌شوید، به فرقه رجوی نزدیک نشوید دشمن جان ملت ایران هست و بس

کسری ۱۱۸ میلیون مترمکعبی ذخایر سدهای تهران/هشدار درباره شنا کردن در دریاچه سدهامدیر دفتر بهره برداری از تأسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: با شروع زودهنگام گرمای هوا طی دو هفته گذشته پنج نفر در دریاچه سدها و کانال‌های آبیاری استان تهران غرق شدند. تابستان بیاد ،کسری آب زمستان بیاد ،سیل

آلمان: توافق برای جلوگیری از اقدام ایران به بی‌ثبات کردن منطقه مهم استدر حالی که تهران سه‌شنبه 9 مارس 2021 خواستار بازگشت بی قید و شرط واشنگتن به توافق‌ هسته‌ای شده، یک توافق دیگر باید با عربستان انجام شود چون سعودی هم زیاد تلاش دارند تا منطقه بی ثبات شود آلمان هم هر سال میلیون ها دالر سلاح به عربستان می فروشد عربستان سعودی مسئول تمام مشکلات در جهان است.