گرند پریکس فرمول یک استانبول بدون تماشاگر برگزار می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسابقات گرند پریکس فرمول یک استانبول به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

05.10.2020استانداری استانبول با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مسابقات گرند پریکس فرمول یک استانبول به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار خوهد شد.

در اطلاعیه استانداری استانبول آمده است: کمیته بهداشت استان استانبول پس از تصمیم مشورتی کمیته مبارزه با همه‌گیری استان مبنی بر"برگزاری بدون تماشاچی مسابقات گرندپری فرمول یک استانبول 2020" که طی روزهای 13 تا 15 نوامبر برگزار خواهد شد، تشکیل جلسه داده و رای به برگزاری بدون تماشاگر این مسابقات داده است. گفتنی است مسابقات گرند پری فرمول یک استانبول 2020 در تاریخ 13 تا 15 نوامبر در استانبول برگزار خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک روز بدون مرگ ومیر ناشی از کرونا در استرالیاطی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی نشی از ویروس کرونا در استرالیا ثبت نشده‌است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ساخت و تحویل یک میلیون و 700 هزار خانهبرنامه بخش مسکن تا پایان دولت، شامل 3 طرح مسکن ملی، مسکن محرومان و اتمام مسکن مهر است. با تکمیل این 3 طرح تا سال آینده یک میلیون و 100 هزار واحد مسکونی، ساخته و عرضه می‌شود و به این ترتیب بر اساس آنچه در طرح جامع مسکن آمده، ساخت یک میلیون خانه نهایی می‌شود. محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با «ایران» با اشاره به این سه برنامه در بخش مسکن، تأکید کرد تمام واجدان شرایطی که در این طرح‌ها متقاضی مسکن هستند، تا سال 1400 خانه‌دار می‌شوند. دوباره نزدیک انتخابات شد و شما مردم رو .... فرض کردید؟ مسکن مهر پرند رو چرا نصفه تحویل دادین ؟؟؟ دروغ هر چه بزرگتر باشه باور پذیرتر میشه
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

رسول‌پناه: برای طلب برانکو شاید از آذری کمک گرفتیم/ بازیکنان برای مطالبات خود کاملا حق دارندسرپرست باشگاه پرسپولیس: قرار است مطالبات برانکو طی چند روز آینده به طور کامل پرداخت شود خواستی من پول شما رو منتقل میکنم كار درست همينه. با پاداش AFC بدهى برانكو اين بهترين مربى تاريخ پرسپوليس كامل پرداخته شود. موفقيت امروز پرسپوليس بدون او امكانپذير نبود. فقط زر بزن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرخاندن و کتک زدن مجرمان در شهرها موجب مشهور شدن آنها و گسترش اقدامات مجرمانه می‌شود/ به روش‌های پیشگیرانه متخصصان اعتماد کنیمیک وکیل پایه یک دادگستری گفت: اجرای مجازات و برخورد قهرآمیز پلیس صرفاً شاید ارتکاب را در مدت محدودی کاهش دهد، ولی هرگز زمینه و علل را محو نخواهد کرد و حتی ممکن است ، نحوه دستگیری و محاکمه این افراد باعث ایجاد حس انتقام نهفته در آنها در آینده از جامعه شود. باید افتابه به گردنشون کنن پشت خر سوارشون کنن اگه به این اقایون باشه که این که دستگیرشون کنن همبی فایدس باید یه گوله تو سرشون خالی کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران اعلام شداستانداری تهران طی نامه‌ای محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران را اعلام کرد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان و السراج در استانبولرئیس جمهور ترکیه و نخست وزیر لیبی در استانبول دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »