گرمای شدید جان 11 ژاپنی را گرفت

30/07/2019 09:41:00 ق.ظ

گرمای شدید جان 11 #ژاپنی را گرفت

ژاپنی, جان باختند

گرمای شدید جان 11 ژاپنی را گرفت

یازده تن از شهروندان ژاپن بر اثر گرمای شدید هوا جان باخته و هزاران نفر دیگر نیز راهی بیمارستان شدند. - خبرگزاری آناتولی

Muhammet Nusret Altun,Yalçın Yoncalık   |30.07.2019Ankaraآنکارا /خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری «کیودو» ژاپن، به دلیل گرمای شدید هوا در سراسر این کشور 11 نفر جان خود را از دست داده و 5664 تن دیگر در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

چرا گرمای اروپا کشنده است و گرمای جنوب ایران نه؟🔷چرا گرمای اروپا کشنده است و گرمای جنوب ایران نه؟ مردم مناطق کویری و جنوبی ایران چگونه در برابر دمای طاقت‌فرسای هوا دوام می‌آورند؟ چرا گرم‌شدن عمومی کره زمین، در اروپا بیشتر مخل زندگی و گاه مرگ‌آفرین است؟ ◀️گزارش هومان دوراندیش در وب‌سایت یورونیوز: sallar شاید جواب سوالت اینجا باشه :-) خیلی سادست، 《چون ما مجبوریم.و شما نه》 آرام چون درایران انتخابها فقط حول دو محور میچرخه : بد و بدتر درحقیقت مجبوری برای فراز ازبدتر به بد رضایت بدی تنها چیزی که درایران بی ارزشه انسانه ، کرامت انسانی که دیگه لاکچری حساب میشه.

درگیری شدید هزاران معترض هنگ‌کنگی و نیروهای امنیتی بر سر لایحه استردادهزاران هنگ‌کنگی معترض کمتر از ۲۴ ساعت پس از آن که تجمع صلح‌آمیز روز شنبه آنها با مداخله پلیس به خشونت گرائید، بار دیگر به خیابان‌ها آمدند.

پرزیدنت ترامپ قانون تامین مالی صندوق قربانیان ۱۱ سپتامبر را امضاء کردبخش فارسی صدای آمریکا - پرزیدنت ترامپ مصوبه ای دو حزبی را امضاء کرده است که تضمین می کند «صندوق جبران خسارت قربانیان» مرتبط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ هرگز خالی از پول نشود. رئیس جمهوری آمریک یعنی قراره خسارت را یهودیان پرداخت کنن؟

روستائیان خاش با شرایط بحرانی بی آبی مواجه شده‌اندفرماندار خاش: *روستائیان خاش با شرایط بحرانی و دشوار بی آبی مواجه شده‌اند *هم اینک به مردم بالای ۸۰ روستا با تانکر آبرسانی می‌شود *بالای ۹۰ درصد از شکایت‌های مردمی مربوط به مشکلات بی آبی و قطع مکرر آب است

درگیری‌ها در الحدیده یمن از سر گرفته شددرگیری‌های شدید میان نیروهای دولتی یمن و شبه‌نظامیان حوثی در شهر ساحلی الحدیده در غرب این کشور مجددا آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

یازده تن از شهروندان ژاپن بر اثر گرمای شدید هوا جان باخته و هزاران نفر دیگر نیز راهی بیمارستان شدند.Aa گزارش از هومان دوراندیش در ماه اوت سال ۲۰۰۳، پانزده هزار نفر در فرانسه در اثر گرما جان خودشان را از دست دادند در حالی که دمای هوا حداکثر ۴۴ درجه سانتی‌گراد بود ولی در مناطق گرمسیر ایران، دمای هوا گاهی به ۶۰ درجه سانتی‌گراد هم می‌رسد بی‌آنکه کسی در اثر گرما جانش را از دست بدهد..تظاهرکنندگان هنگ کنگی روز یکشنبه به قصد راهپیمایی دوباره در «باغ چاتر» که در نزدیکی مقر اصلی دولت قرار دارد، تجمع کردند ولی پلیس با درخواست آنها برای حضور اعتراضی در خیابان‌ها مخالفت کرد.

Muhammet Nusret Altun,Yalçın Yoncalık   | 30.07. مردم مناطق کویری و جنوبی ایران چگونه از گرما می‌گریزند و در برابر دمای طاقت‌فرسای هوا دوام می‌آورند؟ چرا گرم‌شدن عمومی کره زمین، در شهرهای پیشرفته اروپایی مخل زندگی مردم و گاه مرگ‌آفرین است ولی در شهرهای نه چندان پیشرفته مناطق گرمسیر ایران چنین تبعاتی در پی ندارد؟ در آغوش آب قنات آب‌تنی کردن و پناه بردن به آب، به هر شکل ممکن، یکی از راه‌های فرار مردم اروپا از گرمای شدید است.2019 Ankara آنکارا /خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری «کیودو» ژاپن، به دلیل گرمای شدید هوا در سراسر این کشور 11 نفر جان خود را از دست داده و 5664 تن دیگر در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. حدود 120 نفر از آنها باید سه هفته در بیمارستان بستری شوند. آرش، ساکن یکی از روستاهای شهر بم، می‌گوید: «در روستای ما، مردم در جوی آب آب‌تنی می‌کنند. آژانس هواشناسی ژاپن نیز نسبت به ادامه گرمای شدید هوا در روزهای آینده هشدار داده است. لایحه استرداد متهمان به چین از روز نهم ژوئن (۱۹ خرداد) آتش اعتراض‌ها را در هنگ کنگ شعله‌ور کرد به‌طوری که در تاریخ ۱۵ ژوئن دولت ناچار به عقب‌نشینی شد اما معترضان یک گام به پیش نهاده‌اند و خواستار استعفای رئیس دولت، انجام اصلاحات، کاهش سلطه چین و توقف خشونت‌های پلیس هستند.

. جوانان روستا هر روز ظهر در این جوها آب‌تنی می‌کنند.