گردباد شهر کمپیلوس اسپانیا را درنوردید

06/06/1398 10:30:00 ق.ظ

گردباد شهر کمپیلوس اسپانیا را درنوردید ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

گردباد روز دوشنبه، ۲۶ اوت، شهر کمپیلوس در مالاگای اسپانیا را درنوردید تصاویر ویدئویی لحظه شروع گردباد را نشان می‌دهد.

طبق این تصاویر، صاعقه‌ای در دل گردباد نیز مشاهده می‌شود. دست‌کم دو گردباد در تصاویر ویدئویی ثبت شده است. طبق گفته رسانه‌های محلی، پس از گردباد طوفان و تگرگ شهر را در بر گرفت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ظریف: ما تنها می‌خواهیم نفت‌‌‌مان را بفروشیم و درآمد آن را دریافت کنیموزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که تنها خواسته تهران فروش نفت خود و کسب درآمد آن است. - خبرگزاری آناتولی

سیل شدید و ناگهانی مادرید خودروها را با خود بردسیل ناگهانی و شدیدی که روز دوشنبه ۲۶ اوت، پس از بارش باران و تگرگ در استان مادرید اسپانیا ایجاد شد، جاده‌ها را از آب پوشاند و مسئولان شهری به حالت آماده باش درآمدند.

‌‌سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: دشمنان ‌توان ‌رویارویی با ایران را ندارند / در اوج قدرت دفاعی هستیم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان ‌توان ‌رویارویی با ایران را ندارند‌،گفت: امروز این نوید را به ملت‌ها می‌دهیم که دشمنان در حال طی کردن نفس‌های آخرشان هستند.

تعدد سیاست‌های ارزی سرمایه‌گذار خارجی را سردرگم می‌کند/ سرمایه‌گذاران داخلی و بخش خصوصی را تقویت کنیم / برخی آمار سرمایه‌گذاری خارجی مبنای درستی برای برنامه‌ریزی نیسترییس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری خارجی اتاق تهران گفت: اکنون هر فردی که در اپلیکیشن سازمان سرمایه‌گذاری خارجی ثبت نام می‌کند و درخواست مجوز می‌دهد جزو آمار به حساب می‌آید در صورتی که باید سرمایه‌های وارد شده برای انجام کارهای اجرایی به عنوان آمار دقیق برای سرمایه گذاری خارجی محسوب شود.

خالد بن سلمان در واشینگتن امنیت منطقه را با مسئولان آمریکایی بررسی می‌کندشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی، طی سفری به آمریکا

وقتی پوتین اردوغان را به بستنی دعوت می‌کندروسای جمهوری روسیه و ترکیه مشغول بستنی خوردن هستند و دوربین‌ها روی چهره این دو متمرکز شده‌اند.