گرتا تونبرگ به دیدار باراک اوباما رفت

28/06/1398 11:14 ب.ظ

گرتا تونبرگ، فعال محیط زیست سوئدی با باراک اوباما، رییس‌جمهوری پیشین ایالات متحده دیدار کرد.

گرتا تونبرگ فعال محیط زیست سوئدی که این روزها در ایالات متحده به سر می‌برد به دیدار باراک اوباما، رییس‌جمهوری پیشین این کشور رفت.

گزارش این دیدار توسط بنیاد اوباما منتشر شده و در آن بخشی از گفت‌وگوی این دو نفر آمده است. آقای اوباما از گرتا می‌پرسد که تظاهرات محیط‌ زیستی جمعه‌ها در نیویورک و واشنگتن چطور پیش می‌رود؟ گرتا در پاسخ می گوید که از فعالیت‌های محیط زیستی در کنار نسل جوان آمریکایی‌ها راضی است.

گرتا تونبرگ با هدف کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی در سفری دو هفته‌ای و از مسیر دریا خودش را با قایق به ایالات متحده رساند. او روز چهارشنبه ۱۴ اوت با قایق بادبانی از مسیر اقیانوس اطلس راهی نیویورک شد تا بتواند در اجلاس سازمان ملل درباره تغییرات اقلیمی حاضر شود. او همچنین این روزها در تجمع‌های اعتراضی دانش‌آموزان و دانشجویان و فعالان محیط زیستی در ایالات متحده شرکت می‌کند. headtopics.com

۲۰ اوت ۲۰۱۸ سالگرد روزی است که گرتا تونبرگ، نوجوان سوئدی فعالیت محیط زیستی‌اش را به طور جدی آغاز کرد. آن روز گرتای ۱۵ ساله از مدرسه مرخصی گرفت تا بیرون پارلمان سوئد با پلاکاردی در دست به تنهایی تظاهرات کند.

ناز بشی 🥴

این دیدار چقدر طول کشیده؟

مرد واقعی

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خوبه باز اون رفیق بچه باز ترامپ تو زندان خودکشی کرد.وگرنه ترامپ میدادش دست اون.. کاش بش بگن سمت ترامپ نره گرتا گند زد به همه زحماتش امروز با اون مصاحبه تون با اون یارو سفیر سابق فرانسه تو ایران ، بهم ثابت شد مقعد لیس نظامید . خبر دیروز

چهرۀ گرتا تونبرگ بر زمینی به وسعت ۲۷ هزار متر مربعقرار است گرتا تونبرگ هفتۀ آینده در نشست تغییرات آب و هوایی سازمان ملل شرکت کند.

چهرۀ گرتا تونبرگ بر زمینی به وسعت ۲۷ هزار متر مربعقرار است گرتا تونبرگ هفتۀ آینده در نشست تغییرات آب و هوایی سازمان ملل شرکت کند.

دیدار وزیر خارجه آمریکا با بن‌سلمان با محوریت حمله به آرامکو- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«دیدار وزیر خارجه آمریکا با بن‌سلمان با محوریت حمله به آرامکو» وزیر خارجه آمریکا پس از دیدار با ولیعهد سعودی، اظهارات و ادعاهایی بی‌اساس علیه ایران مطرح کرد و اظهار داشت که رفتار تهدیدآمیز جمهوری اسلامی تحمل نخواهد شد مثلا چه غلطی میخاید بکنید ؟؟

نخستین زن وزنه‌بردار ایرانی در پیکارهای جهانی به روی تخته رفتنخستین زن وزنه‌بردار ایرانی در پیکارهای جهانی به روی تخته رفت پوپک_بسامی در رقابت‌های دسته ۵۵ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جهان در تایلند با مجموع ۱۵۸ کیلوگرم و ارتقای ۲ رکورد ملی به کار خود پایان داد. 📝: 📸:

او معماری شرقی را به دیزنی‌لند برداو معمار قصه‌هاست. داستان‌های زیادی را با ساخته‌هایش برای کودکان تعریف کرده است. «شوخ‌طبع، تلاشگر، با حوصله و مسئولیت‌پذیر»؛ اطرافیانش او را اینگونه توصیف می‌کنند. \r\nپس از پایان تحصیلاتش به آمریکا رفت و در دیزنی‌لند مشغول به کار شد. چند سالی است که به ایران رفت و آمد دارد اما از ظاهری که برای شهرهایمان ساخته‌ایم ناراضی است. می‌گوید اینجا اغلب به پول فکر می‌کنند و ارزش چندانی برای کاری که باید برای رضایت مردم انجام شود، قایل نیستند.

بلیت‌فروشی دربی نود آغاز شد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«بلیت‌فروشی دیدار پیش روی تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس آغاز شد» دربی