گربه‌آزاری فوتبالیست فرانسوی؛ آدیداس قراردادش را با کروت زوما لغو کرد

21/11/1400 07:00:00 ق.ظ

گربه‌آزاری فوتبالیست فرانسوی؛ آدیداس قراردادش را با کروت زوما لغو کرد جزئیات بیشتر🔽

آدیداس در بیانیه‌ای اعلام کرد که تحقیقاتش در این باره به پایان رسیده و در نتیجه قراردادش را با کروت زوما لغو می‌کند. انتشار فیلمی از این فوتبالیست فرانسوی در حال لگد زدن به گربه و آزار و اذیت آن موجب خشم عمومی شده است. یک موسسه خیریه حامی حقوق حیوانات مسئولیت مراقبت از گربه‌های کورت زوما، فوتبالیست فرانسوی را پس از انتشار فیلمی از بدرفتاری با آنها بر عهده گرفت.

این بازیکن ۲۷ ساله که در حال حاضر برای باشگاه وستهام یونایتد انگلیس بازی می‌کند، در ویدئویی که روزنامه سان منتشر کرده است، در حال لگد زدن و سیلی زدن به یک گربه دیده می‌شود. پس از انتشار این ویدیو و افزایش انتقادات از بازیکن فرانسوی باشگاه وستهام انگلستان اعلام کرد که این زوما به میزان دو هفته دستمزد جریمه می‌شود. ضمن اینکه شرکت آدیداس هم اعلام کرده قرارداد خود با این بازیکن را خاتمه می‌دهد.

دستمزد دقیق او فاش نشده است اما رسانه های انگلیسی جریمه وستهم را بیش از ۳۰۰ هزار دلار گزارش کردند. پایگاه‌های خبری که میزان دستمزد ورزشکاران را اعلام می‌کنند تخمین می‌زنند که این بازیکن فرانسوی هفته‌ای حدود ۱۶۰ هزار دلار دستمزد دریافت می‌کند.

موسسه خیریه بریتانیایی آر‌اس‌پی‌سی‌ای (RSPCA) که در زمینه حمایت از حقوق حیوانات فعالیت می‌کند، اعلام کرد که پس از تحت مراقبت گرفتن گربه‌ها تحقیقات در مورد بدرفتاری با آنها را آغاز کرده و نتایج این تحقیقات پس از نهایی شدن به طور عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد. headtopics.com

بهره بردارى اقتصادى به اين ميگن.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

افشای گربه‌آزاری فوتبالیست ملی پوش فرانسه؛ وستهام از تحقیقات در مورد بازیکنش حمایت کردبازیکن ۲۷ ساله فرانسوی که در حال حاضر برای باشگاه وستهام یونایتد انگلیس بازی می‌کند، در ویدئویی که روزنامه سان منتشر کرده است، در حال لگد و سیلی زدن به یک گربه دیده می‌شود.

«۱۱۴ مرگ» دیگر در آمار رسمی کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: ۹۰ درصد بستری‌شدگان واکسن نزده‌اندهمزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شناسایی ۳۸۷۵۷ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران، علی خامنه‌ای نیز بر ضرورت استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.

خسارت «۵۰ میلیارد تومانی» آتش‌سوزی در بندر صیادی در عسلویه؛ هفت لنج باری طعمه حریق شدند🔺خسارت «۵۰ میلیارد تومانی» آتش‌سوزی در بندر صیادی در عسلویه؛ هفت لنج باری طعمه حریق شدند ▪️آتش‌سوزی «حدود ساعت ۳:۳۰» صبح سه‌شنبه ۱۹ بهمن رخ داد و «دو لنج فایبرگلاس و پنج لنج چوبی» به طور کامل سوختند.

ویدئوی دیوید بکام در تورنمنت فوتبال آماتور زنان در قطرحضور ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس در این تورنمنت که مسابقات آن در استادیوم بزرگ شهرک آموزش برگزار می‌شود مشوقی برای فوتبالیست‌های زن قطری بود.

انفجار در ابوظبی و هشدار سفارت آمریکا در امارات | DW | 09.02.2022امارات می‌گوید، حریق در ساختمانی در مرکز ابوظبی که بسیاری در شبکه‌های اجتماعی آن را حمله‌ای جدید قلمداد کردند ناشی از انفجار یک سیلندر گاز بوده است. سفارت آمریکا به شهروندان خود هشدار داده است. chawshin_83 همیشه فکر میکردم خبرات موثقه SHIBA 🚀❤️💙🚀shibaswap 🚀🚀shibainu 💙💙leash ❤️❤️shibabone 🚀🌺 shibacoin 🚀🚀🚀🚀 Oshiverse 🚀 shibarmy❤️🚀🚀❤️ Shibarium 🚀🚀🚀 shib ❤️🚀🚀 shibarmystrong 🚀🚀❤️ bone 🍖🍖 باور کنیم آمریکایی ها بخاطر انفجار یک کپسول گاز ،به شهروندانش هشدار می‌دهد!!!!

محدودسازی اینترنت در قالب طرح صیانت؛ روزنامه شرق: نقش نیروهای مسلح در متن نهایی پررنگ استیک روزنامه چاپ تهران درباره نسخه نهایی طرح صیانت فضای مجازی نوشت، در متن نهایی برای راه‌اندازی اینترنت ملی نقش نیروهای نظامی و مسلح پررنگ است. این متن تاکنون پنج بار تغییر کرده و این ویراست «به احتمال زیاد به شورای نگهبان می‌رود و در صورت تأیید به قانون تبدیل می‌شود.» مرگ برمستبد مرگ برطالبان وطالبانیسم بابستن ایتنرنت واستبدادنمیتوان حکومت کرد. سر بایدن سلامت. جمهوری اسلامی رژیمی است که بایدن تمام تلاش خود را کرد تا به بهانه های گوناگون آن را سرپا نگه دارد. وقتی چهره واقعی شما نمایان شد اجرای طرح صیانت دیر است و هرچه اصرار به نت ملی کنید برای پنهان کردن ماجرا رسوایی بیشتر و تحریک مردم این ذات بشر است