گرانی ۶۰ درصدی بسته های اینترنتی با کدام منطق صورت گرفته است؟

23/01/1401 01:46:00 ب.ظ

نماینده اقلید خطاب به وزیر ارتباطات: *گرانی ۶۰ درصدی بسته‌های اینترنتی با کدام منطق صورت گرفته است؟ *آیا خدمات جدیدی ارائه کرده‌اید؟ آیا کمیت و کیفیت خدمات شما افزایش پیدا کرده است؟

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی از وزارت ارتباطات خواست که در رابطه با گران شدن بسته های اینترنتی تا ۶۰ درصد پاسخ دهد و اعلام کند که این کار با کدام منطق و توجیه صورت گرفته است. وی افزود: در بحث گرانی میوه در یک ماه اخیر شاهد افزایش قیمت سرسام آور محصولات کشاورزی هستیم، ان...

وی افزود: در بحث گرانی میوه در یک ماه اخیر شاهد افزایش قیمت سرسام آور محصولات کشاورزی هستیم، ان شاءالله جهاد کشاورزی و وزیر صمت بر بازار کنترل داشته باشند؛ چرا که شرایط به گونه ای است که برخی از میوه ها بیش از ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان به دست مردم می رسد.

عضو کمیسیون اقتصادی در خصوص بحث نهاده های دامی نیز که باعث کشتار دام های مولد شده به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد و گفت: آقای ساداتی نژاد شما قول دادید که بحث نهاده های دامی را حل کنید و با توجه به حذف ارز ترجیحی و واگذاری آن به دولت که چگونه این موضوع را مدیریت کند، می طلبد که هر چه سریع‌تر در این موضوع ورود کنید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در رابطه با کمبود دارو و گرانی به وزیر بهداشت و درمان تذکر داد و بیان کرد: شما در کمیسیون تلفیق و صحن قول داید که اگر ارز ترجیحی حذف شود، بر قیمت داروها تاثیری نگذارد اما متاسفانه شاهد افزایش قیمت هستیمصالحی در رابطه با قاچاق آرد و صادرات ماکارونی به کشورهای همسایه متذکر شد: این موضوع می تواند تهدید جدی با توجه به خشکسالی های اخیر در کشور باشد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لغو ویزای ایران از مبدأ قطر همزمان با جام‌جهانیلغو ویزای ایران از مبدأ قطر همزمان با جام‌جهانی مدیرکل توسعه گردشگری خارجی از موافقت وزارت خارجه با لغو ویزای ایران از مبدأ کشور قطر همزمان با جهام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد دستاورد 👍

ایران برنده دعوای حقوقی با شرکت فرانسوی شد/ معادل «دکل گم‌شده» خسارت می‌گیریمایران برنده دعوای حقوقی با شرکت فرانسوی شد دیوان بین‌المللی داوری رأی ۳۹ میلیون یورویی به نفع ایران را صادر کرد و ایران برنده دعوای حقوقی با شرکت فرانسوی سفره‌گاز شده است. چقدر حماس و حزب الله لبنان و حوثی ها و حشد الشعبی و .... خوشحال شدند چون ۳۹ میلیون یورو دیگر به حسابشان واریز می شه و حالش می برند .

سازمان جهانی بهداشت: پیشگیری از سرطان دهانه رحم در جوانان با یک دوز واکسن امکان‌پذیر استکمیته تخصصی پیشگیری از سرطان سازمان جهان بهداشت روز دوشنبه ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) اعلام کرد که یک دوز از واکسن ضد ویروس پاپیلوم انسانی (عامل به وجود آمدن سرطان رحم) محافظتی مشابه با دو دوز برای افراد زیر ۲۱ سال ایجاد می‌کند.

لاوروف: با جنگ اوکراین به هژمونی آمریکا پایان می‌دهیملاوروف: با جنگ اوکراین به هژمونی آمریکا پایان می‌دهیم وزیر امور خارجه روسیه حمله کشورش به اوکراین را «عملیات ویژه» خواند و هدف آن را پایان دادن به سلطه‌گری آمریکا و سایر کشورهای غربی که تحت کنترل آن قرار دارند، در جهان عنوان کرد.

درخواست از بایدن؛ تقویت توان نظامی اسرائیل برای مقابله با تهدید ایران | DW | 10.04.2022چند سناتور جمهوری‌خواه آمریکا از جو بایدن خواسته‌اند توان نظامی اسرائیل را برای مقابله با تهدید اتمی ایران تقویت کند. آنها نوشته‌اند احیای احتمالی برجام راه جمهوری اسلامی برای دست‌یابی به بمب اتمی را هموار می‌کند. کار بسی عاقلانه ای است آمریکا با تمام ادعای که داره چطور سیاستمدارانش اینقدر ذلیل اسرائیل هستن که حاظرن منافع آمریکا رو به منافع اسرائیل ترجیح بدن و با افتخار هم توی رسانه هاشون اعلام کنن ولی مردم آمریکا صداشونم درنمیاد. ایران اگه بتونه این سیاستمدارها رو به مردم آمریکا بشناسونه بزرگترین کار رو کرده.

مریم کریم‌بیگی، خواهر یکی از جان‌باختگان ۸۸، با «تماس تلفنی» از دانشگاه اخراج شدگزارش‌ها از ایران حاکی است که مریم کریم‌بیگی، خواهر مصطفی کریم‌بیگی از کشته‌شدگان اعتراضات دی‌ماه ۸۸، طی «یک تماس تلفنی» از دانشگاه محل تحصیل خود در مقطع کارشناسی ارشد رشته... برای دبیرستان رفتن فریدالدین عادل برادر زن ولیعهد(مجتبی)دبیرستان ساختن، خواهر شهید اجازه تحصیل ندارد! اینم یه نوع اسلام طالبانیه!