گرامیداشت نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید پیروزی»

09/06/1399 10:47:00 ق.ظ

گرامیداشت نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید‌‌‌‌‌‌پیروزی»

گرامیداشت نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید پیروزی» با بازدید رئیس جمهور کشور از آنیت‌کابیر آغاز و با انجام برنامه و کنسرت‌های ویژه جشن گرفته‌ می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 30.08.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن تبریک نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید پیروزی» اعلام کرد که برنامه‌های ویژه گرامیداشت این روز بزرگ با بازدید رجب طیب ارودغان، رئیس جمهور کشور از مقبره آتاترک (آنیت‌کابیر) آغاز و دیدار با دیگر مقامات کشوری و لشکری در کاخ بش‌تپه ادامه خواهد یافت.

همچنین اعلام شد که نمایش نور افشانی با 300 پهپاد، کنسرت ویژه گارد ریاست جمهوری و گروه موسیقی مهتران وزارت دفاع برگزار خواهد شد. این کنسرت به صورت زنده از کانال‌های YouTube و رسانه‌های اجتماعی ریاست جمهوری و نهاد ارتباطات و شبکه‌های تلویزیونی پخش خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

بزرگداشت 30 آگوست؛ عید پیروزی توسط ژاندارمری ازمیرتیم جستجو و نجات نیروی ژاندارمری استان ازمیر سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی را در زیر آب تجلیل کردند. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: با پیروزی سی‌ام آگوست بار دیگر به تمام جهانیان اعلام شده که این خاک،‌ سرزمین ابدی ما استاردوغان: با پیروزی سی‌ام آگوست بار دیگر به تمام جهانیان اعلام شده که این خاک،‌ سرزمین ابدی ما است

کانادا و انگلیس خواستار تحقیقات مستقل ایران درباره هواپیمای اوکراینی شدندوزرای امور خارجه انگلیس و کانادا خواستار انجام شدن تحقیقاتی مستقل از جانب ایران درباره انهدام هواپیمای_اوکراین و پرداخت غرامت به کشورها و خانواده های آسیب دیده شدند

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.

محسن نامجو با انتشار ویدئویی اتهام تعرض جنسی را رد کرد - BBC News فارسیمحسن نامجو، خواننده و نوازنده ایرانی، اتهام‌ آزار جنسی و اقدام به تجاوز را که علیهش مطرح شده بود 'شایعه' خوانده و گفته این اتهام‌ها را 'قویا' رد می‌کند.

ترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوسترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوس پلیس راهورناجا: *هم اکنون ترافیک در مسیرشمال به جنوب محور کرج چالوس به صورت مقطعی پر حجم و روان است *همچنین ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز به صورت مقطعی پرحجم و روان است(عکس آرشیوی است)