گرامیداشت نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید پیروزی»

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گرامیداشت نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید‌‌‌‌‌‌پیروزی»

30.08.2020مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن تبریک نود و هشتمین سالگرد «30 آگوست؛ عید پیروزی» اعلام کرد که برنامه‌های ویژه گرامیداشت این روز بزرگ با بازدید رجب طیب ارودغان، رئیس جمهور کشور از مقبره آتاترک آغاز و دیدار با دیگر مقامات کشوری و لشکری در کاخ بش‌تپه ادامه خواهد یافت.

همچنین اعلام شد که نمایش نور افشانی با 300 پهپاد، کنسرت ویژه گارد ریاست جمهوری و گروه موسیقی مهتران وزارت دفاع برگزار خواهد شد. این کنسرت به صورت زنده از کانال‌های YouTube و رسانه‌های اجتماعی ریاست جمهوری و نهاد ارتباطات و شبکه‌های تلویزیونی پخش خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بزرگداشت 30 آگوست؛ عید پیروزی توسط ژاندارمری ازمیرتیم جستجو و نجات نیروی ژاندارمری استان ازمیر سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی را در زیر آب تجلیل کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: با پیروزی سی‌ام آگوست بار دیگر به تمام جهانیان اعلام شده که این خاک،‌ سرزمین ابدی ما استاردوغان: با پیروزی سی‌ام آگوست بار دیگر به تمام جهانیان اعلام شده که این خاک،‌ سرزمین ابدی ما است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کانادا و انگلیس خواستار تحقیقات مستقل ایران درباره هواپیمای اوکراینی شدندوزرای امور خارجه انگلیس و کانادا خواستار انجام شدن تحقیقاتی مستقل از جانب ایران درباره انهدام هواپیمای_اوکراین و پرداخت غرامت به کشورها و خانواده های آسیب دیده شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محسن نامجو با انتشار ویدئویی اتهام تعرض جنسی را رد کرد - BBC News فارسیمحسن نامجو، خواننده و نوازنده ایرانی، اتهام‌ آزار جنسی و اقدام به تجاوز را که علیهش مطرح شده بود 'شایعه' خوانده و گفته این اتهام‌ها را 'قویا' رد می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوسترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوس پلیس راهورناجا: *هم اکنون ترافیک در مسیرشمال به جنوب محور کرج چالوس به صورت مقطعی پر حجم و روان است *همچنین ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز به صورت مقطعی پرحجم و روان است(عکس آرشیوی است)
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »