گران‌ شدن 183 درصدی کالاهای وارداتی به ایران

16/06/1398 06:29:00 ب.ظ

مرکز آمار ایران اعلام کرد که کالاهای وارداتی به این کشور 183 درصد و کالاهای صادراتی نیز 95 درصد نسبت به بهار سال گذشته گران شده اند. - خبرگزاری آناتولی

مرکز آمار ایران اعلام کرد که کالاهای وارداتی به این کشور 183 درصد و کالاهای صادراتی نیز 95 درصد نسبت به بهار سال گذشته گران شده اند. - خبرگزاری آناتولی 07.09.2019 تهران/ خبرگزاری آناتولی مرکز آمار ایران در گزارشی اعلام کرد که کالاهای وارداتی به این کشور 183 درصد و کالاهای صادراتی نیز 95 درصد نسبت به بهار سال 1397 گران شده اند.

بر این اساس، تغییرات شاخص قیمت کالاهای صادراتی ایران مبتنی بر داده­‌های ریالی در فصل بهار 1398 نسبت به فصل مشابه سال قبل 95.1 درصد است که در مقایسه با تورم نقطه به نقطه زمستان گذشته 7.8 واحد درصد کاهش داشته است.

در بخش تغییر شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده‌­های ریالی در فصل بهار امسال نسبت به بهار گذشته، 34.6 درصد است که در مقایسه با تورم فصل زمستان حدود 5.3 درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

ترکیه اروپا را به بازکردن مرزهایش به روی پناهجویان تهدید کرد | DW | 05.09.2019رئیس جمهوری ترکیه خواستار کمک بیشتر اتحادیه اروپا به پناهجویان سوری مستقر در کشورش شد، در غیر این صورت او می‌تواند مرزهای کشورش به سوی اروپا را به روی این پناهجویان باز بگذارد.

واکنش قوه‌‌قضاییه به ناپدید شدن برادران صدرالساداتی: ماجرا به زودی مشخص می‌شودغلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، گفت ماجرای ناپدید شدن روح‌الله_صدرالساداتی، عضو مجلس خبرگان، و دو برادرش رضا و مهدی_صدرالساداتی «به زودی مشخص می‌شود».

وزیر دفاع آمریکا: ایران به تدریج در حال حرکت به سمت مذاکره استمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، گفت به نظر می‌رسد ایران به تدریج در حال رسیدن به نقطه‌ای است که بتوان با این کشور مذاکره کرد.

اتحادیه اروپا ایران را به پایبندی به برجام فراخواندسخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا از اقدامات ایران درباره کاهش تعهدات برجام ابراز نگرانی کرده و تهران را به پایبندی به تعهداتش فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

اتحادیه اروپا: پایبندی ما به برجام به پایبندی کامل ایران بستگی دارداتحادیه اروپا: پایبندی ما به برجام به پایبندی کامل ایران بستگی دارد سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار متوقف شدن روند کاهش تعهدات برجامی ایران شد.