گراهام: حمله روسیه به اوکراین روابط مسکو و واشینگتن را به‌طور بنیادی تغییر می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیندزی گراهام: حمله روسیه به اوکراین روابط مسکو و واشینگتن را به‌طور بنیادی تغییر می‌دهد العربيه_فارسى

گراهام، یکشنبه 13 فوریه، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری «اِی.بی.سی» اعلام کرد معتقد است که دولت و کنگره آمریکا باید «سیگنال» قوی‌تری به پوتین بفرستند تا وی را از حملهٔ قریب‌الوقوع به اوکراین بازدارند.سناتور جمهوری‌خواه، با تاکید بر اینکه جمهوری‌خواهان آمادهٔ اتخاذ مواضع سخت‌تری در برابر پوتین هستند، دولت بایدن را بابت آنچه «کوتاه آمدن» در برابر رئیس‌جمهوری روسیه می‌داند سرزنش کرد.

گراهام گفت حمله احتمالی پوتین به اوکراین، به مدت چندین دهه به روابط دیپلماتیک میان آمریکا و روسیه «آسیب» خواهد رساند، و در کوتاه‌مدت هرکه در آمریکا رئیس‌جمهور شود، مجبور خواهد بود نسبت به روسیه دست به عصا و با توپ پُر عمل کند. در همین حال، یک مقام ارشد آمریکایی روز دوشنبه 14 فوریه به خبرگزاری «سی.بی.اس» اطلاع داد که روسیه تعدادی از واحدهای توپخانه دوربُرد و موشک‌انداز خود را در موقعیت حمله به اوکراین قرار داده است. به باور وی، روسیه تا پایان هفته جاری به اوکراین حمله خواهد کرد، گرچه هنوز مشخص نیست که به چه شکل حمله کند.

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز یکشنبه هشدار داد که پوتین می‌تواند «هر آن» فرمان حمله را صادر کند. به گفته وی، روسیه ممکن است بخواهد برای حمله به اوکراین «بهانه‌تراشی» کند، و تاکید کرد ایالات متحده «با دقت مراقب اوضاع» است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لیندزی گراهام: حمله روسیه به اوکراین روابط مسکو و واشینگتن را به‌طور بنیادی تغییر می‌دهد . گراهام :.. بلکه عمل می‌خواهم. مدام به ما می‌گویند الان است که روسیه حمله کند، اما رک و راست به پوتین نمی‌گویند که اگر حمله کند بعدش چه می‌شود. او را باید همین الان مجازات کرد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویکتور اوربان: حمله روسیه به اوکراین باعث هجوم موجی از آوارگان به مجارستان می‌شوداز زمان الحاق شبه‌جزیره کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴، مجارستان تحت رهبری اوربان به طور مداوم با اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو مخالفت کرده است مگر همین را نمی‌خواست، همیشه از مهاجرت مسلمانان به اروپا شکایت میکرد، حالا هم بفرماید و از موج مهاجرت مسیحی ها تقدیر کند. پس راه رو باز کنید و اجازه بدید هر کجا دوست دارن ، برن ... کسی در مجارستان نخواهد موند ... 🙂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن: احتمال حمله روسیه به اوکراین زیاد و قریب‌الوقوع استآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، تاکید کرد که احتمال اقدام نظامی روسیه علیه اوکراین آن قدر زیاد و قریب‌الوقوع است که برای توجیه خروج بسیاری از کارمندان دروغ میگه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کاخ سفید: حمله روسیه به اوکراین احتمالا پس از بازی‌های المپیک آغاز شودکاخ سفید اعلام کرد که نمی‌تواند تاریخ خاصی را برای آغاز «حمله» روسیه به اوکراین تعیین کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کندروسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کند دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های روسیه در مورد تضمین‌های امنیتی کمک می‌کند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| روسیه چگونه به اوکراین حمله خواهد کرد؟📊 اینفوگرافی| روسیه چگونه به اوکراین حمله خواهد کرد؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

زلنسکی از پیش‌بینی «حمله روسیه به اوکراین در روز چهارشنبه» عقب‌نشینی کرد🔺زلنسکی از پیش‌بینی «حمله روسیه به اوکراین در روز چهارشنبه» عقب‌نشینی کرد ▪️رئیس جمهوری اوکراین، روز دوشنبه ۲۵ بهمن و ساعاتی پس از آن که اعلام کرد شنیده است روسیه روز چهارشنبه همین هفته به اوکراین حمله می‌کند، این حرف خود را پس گرفت. ⬇️ بیشتر بخوانید: TehranDC زلنسکی از حرف‌هایش عقب‌نشینی نکرد چراکه حرفی نزد که باید آن را پس می‌گرفت. سخنگوی‌اش ناچار شد برای رسانه‌هایی که سخنان زلنسکی را تحریف کرده‌اند توضیحات اضافی ارایه دهد. برای کسانی که اوکراینی می‌دانند حرف‌های زلنسکی کاملاً قابل فهم بود. بدبخت بی وجود زلنسکی که به غرب و آمریکا اعتماد کرد و حالا مثال خری شده که در گل گیر کرده نگران نباشید روسیه حمله نخواهد کرد بلوف میزند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »