رفح, غزه, فلسطین, گذرگاه رفح, مصر

رفح, غزه

گذرگاه مرزی رفح موقتا بازگشایی می‌شود

10/08/2020 04:54:00 ب.ظ

گذرگاه مرزی رفح موقتا بازگشایی می‌شود

10.08.2020غزه/ رمزی محمود و نور ابوعيشه/ خبرگزاری آناتولیسفارت فلسطین در قاهره امروز دوشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دولت مصر گذرگاه مرزی رفح را از فردا به مدت سه روز باز بطور موقت باز خواهد کرد.این برای نخستین بار است که گذرگاه مرزی رفح پس از شیوع ویروس کرونا به صورت دو طرفه باز خواهد شد.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد شناور پوتین در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند

وزارت کشور فلسطین در غزه اعلام کرده افرادی که از مرز غزه وارد می‌شوند به مدت 21 روز قرنطینه خواهند شد.بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت فلسطین 81 نفر در نوار غزه به ویروس کرونا مبتلا شده و از این تعداد یک نفر فوت کرده و 71 بیمار هم بهبود یافته‌اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سناریوهای بازگشایی مدارستهران- ایرنا- محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در گفت وگویی با روزنامه ایران گفت: کلاً سیاست آموزش و پرورش این است که کلاس‌ها را به صورت حضوری برگزار کند. در مدارس غیردولتی شاید به دلیل تعداد دانش‌آموزان ما بتوانیم فاصله اجتماعی را در این مدارس رعایت کنیم. بنابراین هر جایی که امکان رعایت فاصله وجود داشته باشد ما به صورت حضوری برگزار می‌کنیم.

زدن ماسک در برخی فضاهای باز در پاریس اجباری می‌شود - BBC News فارسیدر خلال افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا در پاریس و اطراف آن، پوشیدن ماسک در برخی فضاهای باز شلوغ در پایتخت فرانسه از روز دوشنبه اجباری خواهد شد.

نقشه‌ انگلیسی‌ها برای حذف آسمان ایران از مسیر پروازی ایرلاین‌ها/بیانیه نهایی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی به‌زودی صادر می‌شود- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimوزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه‌ یک شرکت انگلیسی برای حذف آسمان ایران از مسیر پرواز شرکت‌های هواپیمایی، گفت:بیانیه نهایی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی به‌زودی صادر می‌شود.

در دو هفته آینده تست انسانی واکسن کرونا شروع می‌شود

آغاز پروازهای چارتر و سیستمی از روسیه به آنتالیا، بودروم و دالامان ترکیهپروازهای چارتر و سیستمی از روسیه به فرودگاه‌های آنتالیا، بودروم و دالامان ترکیه از فردا دوباره از سرگرفته می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

کمیسر سلامت اتحادیه اروپا: واکسن کروناویروس به زودی آماده می‌شودکمیسر سلامت اتحادیه اروپا: واکسن کروناویروس به زودی آماده می‌شود «استلا کریاکیدس» کمیسر سلامت اتحادیه اروپا در اظهاراتی گفت: واکسن کروناویروس جدید به زودی و تا پایان سال جاری یا در شروع سال آینده آماده خواهد شد.