گام بلند کریستیانو رونالدو برای پشت سرگذاشتن علی دایی

20/06/1398 03:43 ب.ظ

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به 4 گلی که به تیم ملی لیتوانی زد، گام بلندی برای

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به 4 گلی که به تیم ملی لیتوانی زد، گام بلندی برای رونالدو با 4 گلی که در چارچوب بازی‌های مقدماتی یورو 2020 به لیتوانی زد، تعداد گل‌های ملی‌اش را به 93 گل رساند. عنوان برترین گلزن ملی جهان از آن علی دایی است که با به ثمر رساندن 109 گلی در 149 بازی ملی، سال‌هاست این رکورد را در اختیار دارد.

دایی در سال 2003 توانسته بود با زدن یک گل به تیم ملی کویت و رساندن تعداد گل‌هایش به 85 گل رکورد فرانس پوشکاش، ستاره سال‌ها دور مجارستان، این عنوان را تصاحب کند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

پیروزی راحت تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ در نخستین گامشاگردان مارک ویلموتس با دو گل هنگ کنگ را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ شکست دادند.

هنگ کنگ صفر - ایران ۲ نخستین گام برای رسیدن به قطر

تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گام اول را محکم برداشت؛ شکست هنگ‌کنگ در خانهتیم_ملی ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گام اول را محکم برداشت؛ شکست هنگ‌کنگ در خانه این بازی در ورزشگاه اصلی دولت‌شهر هنگ‌کنگ برگزار شد؛ جایی که در چند ماه اخیر شاهد اعتراضات گسترده مردم به دخالت های چین بوده است.

کریستیانو رونالدو سالانه ۱۶ میلیون یورو از شرکت «نایکی» پول برای تبلیغات می‌‌گیردکریستیانو رونالدو سالانه ۱۶ میلیون یورو از شرکت «نایکی» پول برای تبلیغات می‌‌گیرد این ستاره بزرگ در صورت کسب عناوینی چون بهترین بازیکن یا برترین گلزن، و یا تصاحب توپ طلا، بسته های تشویقی مختلفی نیز دریافت می‌‌کند.

سیاست دولت درباره سهمیه‌بندی بنزین اعلام شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«سیاست دولت درباره سهمیه‌بندی_بنزین اعلام شد» سخنگوی دولت: *گام بعدی کاهش زدن بنزین و استفاده از بنزین بدون کارت است *لذا الان ۳۰ لیتر است اما در گام بعدی ۱۵ لیتر خواهد شد و به مرور به صورت جدی‌کارت‌ها عملیاتی می‌شود

هنگ کنگ صفر - ایران ۲ نخستین گام برای رسیدن به قطر

شکست رکورد علی دایی، ستاره فوتبال ایران آقای گل جهان برداشت.

رونالدو با 4 گلی که در چارچوب بازی‌های مقدماتی یورو 2020 به لیتوانی زد، تعداد گل‌های ملی‌اش را به 93 گل رساند. عنوان برترین گلزن ملی جهان از آن علی دایی است که با به ثمر رساندن 109 گلی در 149 بازی ملی، سال‌هاست این رکورد را در اختیار دارد. دایی در سال 2003 توانسته بود با زدن یک گل به تیم ملی کویت و رساندن تعداد گل‌هایش به 85 گل رکورد فرانس پوشکاش، ستاره سال‌ها دور مجارستان، این عنوان را تصاحب کند.

کریستیانو رونالدو که در حال حاضر 34 سال سن دارد باید تا قبل از بازنشستگی 17 گل دیگر به ثمر برساند و با 110 گل در بالای فهرست بهترین گلزنان ملی تاریخ جهان بنشیند؛ موضوعی که با توجه به مهارت و سابقه رونالدو چندان دور از ذهن به نظر نمی‌آید.