گاز گرفتگی 55 نفر در یک مجلس عروسی در کاشمر

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

55 نفر از شرکت کنندگان در مراسم جشن عروسی دیشب در بخش کوهسرخ کاشمر دچار گاز گرفتگی شدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر گفت: این افراد به علت استنشاق گاز سمی و خطرناک مونوکسید کربن به شدت مسموم شدند.

وی گفت: این اتفاق اواخر دیشب تا سحر در یکی از رستوران‌های بخش کوهسرخ رخ داد و علت آن نیز عدم رعایت نکات ایمنی در نصب بخاری بود. یزدانی گفت: برای کمک رسانی سریع چندین دستگاه آمبولانس مجهز به همراه اکسیژن مورد نیاز از کاشمر به بخش کوهسرخ اعزام شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کی گازشون گرفته ?

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

11 کشته و ده‌ها زخمی در اثر انفجار گاز در یک تالار جشن عروسی در سقزمنابع خبرى ایران شامگاه پنج‌شنبه از کشته شدن دست‌کم 11 نفر و مصدوم شدن 36 تن بر اثر انفجار گاز در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انفجار گاز در شهر سقز دست‌کم ۱۱ کشته و ۳۶ زخمی برجای گذاشتانفجار شامگاه پنج‌شنبه در جریان برگزاری مراسم عروسی در یکی از تالارهای شهر روی داده است. بد بختها کم کشته داده بودن این هم روش 😪
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه آتش‌نشان‌های یونیفورم‌پوش بریتانیا در گفت‌وگو با ایران‌وایر: از جنبش کارگری در ایران حمایت می‌کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۹۵ دانشجو در اعتراضات اخیر بازداشت شدند/ ۸ دانشجوی دیگر همچنان در بازداشت هستندوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تنها هفت الی هشت دانشجو در بازداشت هستند و امیدواریم تا یکی دو روز آینده مشکل آنان نیز حل شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: دو غیرنظامی در حمله تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در رسولین کشته شدندوزارت دفاع ترکیه: 2 غیرنظامی بر اثر حمله تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در رسولین سوریه کشته و دست‌کم 10 نفر دیگر زخمی شدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت 95 دانشجو در اعتراضات اخیر/ درحال حاضر 8 دانشجو در بازداشتندوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تنها هفت الی هشت دانشجو در بازداشت هستند و امیدواریم تا یکی دو روز آینده مشکل آنان نیز حل شود. البته این افراداشراروبه سمت مردم شلیک می کردندوحق هرحکومتی هست دربرابر آنان ایستادگی کند.کشورهای غربی به سمت مردم بی دفاع شلیک می کنند وداد هیچ کسی درنیومد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »