گارد ساحلی یونان مهاجران را از قایق تفریحی که غرق می‌شد نجات دادند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گارد ساحلی یونان مهاجران را از قایق تفریحی که غرق می‌شد نجات دادند بیشتر بخوانید🔽

گارد ساحلی یونان پس از نجات ۹۶ نفر مهاجر در حال غرق شدن، جستجو و تحقیقات برای یافتن دیگر سرنشینان این قایق تفریحی را ادامه می دهد.

نیروهای گارد ساحلی یونان این ۹۶ نفر را در غرب جزیره کوچک هالکی، در نزدیکی رودز پیدا کرده و نجات دادند. هنوز معلوم نیست تعداد کامل مهاجران در این قایق چند نفر بوده است. مقامات یونان می گویند که در میان نجات یافتگان سه قاچاقچی مظنون را شناسایی و دستگیر کرده اند.گارد ساحلی یونان این تلاش را «یکی از بزرگترین و موفق‌ترین عملیات جستجو و نجات انجام شده در دریای اژه» توصیف کرد.

هشدار اولیه نسبت به موقعیت این قایق تفریحی را مسافری در هواپیما روز سه شنبه به مقامات یونانی اعلام کرده بود. از میان مهاجران نجات یافته، ۷۲ نفر به جزیره رودس، پنج نفر به جزیره کارپاتوس منتقل شدند. ۱۹ نفر از مهاجران هم توسط یک کشتی باری گارد ساحلی ترکیه جمع آوری شدند. به محض ورود مهاجران از آنها تست‌های کووید-۱۹ به عمل آمد. گارد ساحلی یونان می گوید حداقل در این سه ماه گذشته ۲۵ مورد سانحه برای قایق‌های قاچاق مهاجران در این بخش دریا وجود داشته است. باندهای قاچاق مهاجران سعی می کنند در این مسیر آبی مهاجران را از یونان به ایتالیا منتقل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشدتیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشد در ابتدا به تیم کوک به چشم یک مدیر دوره گذار نگاه می شد، اما او میراث خودش را شکل داد. این دوشنبه نهمین سالروز آغاز مدیریت او بر اپل است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنجال های ناشی از بزدل خطاب قراردادن پزشکان از سوی نخست وزیر پرتغالآنتونیو کاستا، نخست وزیر پرتغال پس از بزدل خواندن پزشکان، با نمایندگان انجمن های پزشکان دیدار کرد و سعی کرد تنش ها بوجود آمده ناشی از سخنانش را کم کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimنمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی سکوهای ورزشگاه آزادی توسط کانون مشوقین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال به رنگ قرمز و آبی در آمده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد از عرضه ماسک در خارج از داروخانه / تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه خدمات داروییرییس انجمن داروسازان تهران ضمن انتقاد از تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه داروخانه ها گفت: جامعه داروسازی این گلایه را دارد که در شرایطی که در هر مغازه و ایستگاه مترو و... ماسک و ضدعفونی‌کننده با هر قیمتی و بدون کیفیت عرضه می‌شود، اما تمام نظارت‌ها بر روی داروخانه متمرکز شده است. در حالی که ما مدعی هستیم که چرا سازمان تعزیرات و .... اجازه دادند که ماسکی بیرون از داروخانه عرضه شود. فضاهای بیرون داروخانه باید کنترل می‌شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت از تولید و اشتغال بخش مهمی از نقشه راه فصل هشتم تدبیر استرئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید عزم قطعی دارد که با حداکثر استفاده از فرصت یکساله پیش‌رو، با همکاری فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اقتصاددانان کشور و با اجرای نقشه راه اقتصادی دولت، هدف تامین ثبات در اقتصاد را تحقق بخشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نیویورک تایمز فاش کرد: قصد مقام‌های آمریکایی برای استفاده از سلاح مایکروویو در مرز مکزیکروزنامه نیویورک تایمز روز چهارشنبه از قصد مقام‌های دولت دونالد ترامپ برای استفاده از «سلاح مایکروویو»(سلاح ریز موج) در مرز مکزیک پرده برداشت بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »