گارد ساحلی ترکیه یک مهاجر بیمار را نجات داد

04/09/2019 02:21:00 ب.ظ

مهاجر, تبعه افغانستان

گارد ساحلی ترکیه یک مهاجر بیمار را نجات داد

04.09.2019چاناک‌قلعه/ خبرگزاری آناتولینیروهای گارد ساحلی ترکیه در استان چاناک قلعه حین گشت‌زنی در سواحل منطقه"یشیل لیمان" از توابع شهرستان آیواجیک 39 تبعه افغانستان را که سوار بر یک فروند قایق بادی در صدد عبور غیرقانونی به جزایر یونان بودند، از خطر غرق شدن در آبهای دریای اژه نجات دادند.

در این میان یک مهاجر زن که شرایط جسمانی خوبی نداشته و دچار بیماری شده بود، توسط نیروهای گارد ساحلی برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت.از سوی دیگر نیروهای گارد ساحلی طی پنج عملیات جداگانه در مجموع 223 مهاجر غیرقانونی از جمله 39 نفر فوق که تمامی آنها تبعه افغانستان بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

گارد ساحلی اسپانیا حدود ۲۰۰ پناهجو را نجات داد | DW | 03.09.2019گارد ساحای اسپانیا در جریان مأموریتی در تنگه جبل الطارق و دریای آلبوران هشت قایق حامل مهاجر ان غیرقانونی به مقصد اروپا را کشف کرد. این قایق‌‌ها حامل حدود ۲۰۰ سرنشین بودند که همه آنها به مالاگا منتقل شدند.

گارد ساحلی اسپانیا حدود ۲۰۰ پناهجو را نجات داد | DW | 03.09.2019گارد ساحای اسپانیا در جریان مأموریتی در تنگه جبل الطارق و دریای آلبوران هشت قایق حامل مهاجر ان غیرقانونی به مقصد اروپا را کشف کرد. این قایق‌‌ها حامل حدود ۲۰۰ سرنشین بودند که همه آنها به مالاگا منتقل شدند.

پس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات دادپس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات داد

«ویزای طلایی» چگونه اقتصاد یونان را نجات داد؟تازه ترین گزارش بانک مرکزی یونان از افزایش کم‌سابقه قیمت مسکن در این کشور تحت تاثیر اجرای طرح «ویزای طلایی» حکایت دارد.

توضیحات وزیر اطلاعات درباره ماجرای مازیار ابراهیمی/ پرداخت غرامت ۴ میلیاردی به ۵۳ متهم بی‌گناه پرونده/ عوامل ترور هنوز مشخص نشده‌اندمحمود صادقی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ توضیحات وزیر اطلاعات درباره ماجرای مازیار ابراهیمی/ پرداخت غرامت ۴ میلیاردی به ۵۳ متهم بی‌گناه پرونده/ عوامل ترور هنوز مشخص نشده‌اند

چهار کشته و ۲۹ مفقود در آتش سوزی قایق غواصی در کالیفرنیاگارد ساحلی آمریکا می گوید در پی غرق قایقی که در سواحل ایالت کالیفرنیا دچار حریق شد اجساد چهار نفر پیدا شده اما ۲۹ نفر دیگر مفقود هستند.

نیروهای گارد ساحلی ترکیه یک مهاجر زن بیمار را که به همراه دهها مهاجر سوار بر قایق بادی در صدد عبور غیرقانونی به جزایر یونان بود را به بیمارستان انتقال دادند.تصویر تزئینی است گارد ساحلی اسپانیا حدود ۲۰۰ مهاجر را از دریای مدیترانه نجات داده است.تصویر تزئینی است گارد ساحلی اسپانیا حدود ۲۰۰ مهاجر را از دریای مدیترانه نجات داده است.ماموران پلیس موفق به نجات یک خرس گرفتار در محفظه زباله‌های یک هتل شهرستان پلاسر در کالیفرنیا شدند.

04.09. پنج قایق دیگر نیز در دریای آلبوران، میان اسپانیا و مراکش پیدا شدند که حامل یک‌صد و ده مهاجر بودند.2019 چاناک‌قلعه/ خبرگزاری آناتولی نیروهای گارد ساحلی ترکیه در استان چاناک قلعه حین گشت‌زنی در سواحل منطقه"یشیل لیمان" از توابع شهرستان آیواجیک 39 تبعه افغانستان را که سوار بر یک فروند قایق بادی در صدد عبور غیرقانونی به جزایر یونان بودند، از خطر غرق شدن در آبهای دریای اژه نجات دادند. این مهاجران به بندر مالاگا منتقل شدند. در این میان یک مهاجر زن که شرایط جسمانی خوبی نداشته و دچار بیماری شده بود، توسط نیروهای گارد ساحلی برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت. از آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی تا کنون بیش از ۱۸۰۰ مهاجر از شمال آفریقا وارد اسپانیا شده‌اند. از سوی دیگر نیروهای گارد ساحلی طی پنج عملیات جداگانه در مجموع 223 مهاجر غیرقانونی از جمله 39 نفر فوق که تمامی آنها تبعه افغانستان بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

افراد مذکور پس از طی مراحل اداری به مرکز استرداد مهاجران شهر آیواجیک منتقل شدند. بر اساس آمار سازمان ملل متحد سال گذشته بیش از ۱۴۰ هزار مهاجر و پناهجو از خاورمیانه و شمال آفریقا خود را به اروپا رسانده‌اند. بر اساس آمار سازمان ملل متحد سال گذشته بیش از ۱۴۰ هزار مهاجر و پناهجو از خاورمیانه و شمال آفریقا خود را به اروپا رسانده‌اند. .