گارد ملی آمریکا به دنبال افزایش خشونت‌ها بر سر قتل یک سیاهپوست غیرمسلح به مینیاپولیس اعزام شد

گارد ملی آمریکا به دنبال افزایش خشونت‌ها بر سر قتل یک سیاهپوست غیرمسلح به مینیاپولیس اعزام شد

29/05/2020 08:16:00 ق.ظ

گارد ملی آمریکا به دنبال افزایش خشونت‌ها بر سر قتل یک سیاهپوست غیرمسلح به مینیاپولیس اعزام شد

به دنبال درگیری‌های خشونت‌آمیز در مینیاپولیس آمریکا که به دنبال قتل یک مرد غیر مسلح سیاه‌پوست به دست پلیس آغاز شد، نیروهای گارد ملی ایالات متحده به این شهر اعزام شدند. یک پاسگاه پلیس به آتش کشیده شده است. دادستانی هنوز علیه مامور پلیس اعلام جرم نکرده است.

یک پاسگاه پلیس در مینیاپولیس به آتش کشیده شده استبه دنبال درگیری‌های خشونت‌آمیز در مینیاپولیس آمریکا که به دنبال قتل یک مرد غیر مسلح سیاه‌پوست به دست پلیس آغاز شد، نیروهای گارد ملی ایالات متحده به این شهر اعزام شدند.همچنین طبق گزارش‌ها، پاسگاه اصلی پلیس در شهر مینیاپولیس به آتش کشیده شده است.

آزمایش بهبودیافتگان از کرونا امیدواری به تاثیر واکسن را کاهش داد | DW | 12.07.2020 مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد هشدار بیل گیتس: واکسن کرونا «ناعادلانه و بین پول‌دارها توزیع نشود»

گزارش‌ها حاکی از آن است که معترضان وارد این مقر پلیس شده‌ و آن را به آتش کشیده‌اند. در ویدیوهای منتشر شده، ماموران در حال ترک ساختمانی دیده می‌شوند که به آتش کشیده شده است.جورج فلوید ۴۶ ساله روز دوشنبه جان باخت. در فیلمی که از صحنه مرگ او وجود دارد، جورج فلوید در حالی که به سختی نفس می‌کشد، به پلیس سفید پوستی که زانویش را روی گردن او گذاشته و فشار می‌دهد، می‌گوید:"نمی‌توانم نفس بکشم."

پلیسی که در فیلم حضور دارد، از ماموران اداره پلیس مینیا‌پولیس، بزرگترین شهر ایالت مینه‌سوتا است.حق نشر عکسTwitter/Ruth RichardsonImage captionدر ویدیویی که منتشر شده جورج فلوید در حالی که به سختی نفس می‌کشد، به پلیس سفید پوستی که زانویش را روی گردن او گذاشته و فشار می‌دهد، می‌گوید:"نمی‌توانم نفس بکشم"

این سومین شب تظاهرات در شهر بوده است. در چندین شهر دیگر آمریکا هم تظاهرات برگزار شده است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

بدرفتاری نسبت به 'رنگین پوست ها'(سرخ پوست ها و سیاه پوستها) سابقه تاریخیِ طولانی در امریکا دارد. علت اصلی ماجرا،همان تکبّر سفید پوست های امریکایی است که ریشه در راسیسم (تبعیض نژادی) دارد. یه دوتا فیلمی کلیپی نمیخوای پخش کنی از وضعیت؟ اونام شهروند خبرنگار دارن البته واقعیش.👇 آخرش مجبور می شوند که پلیس جنایتکار را دستگیر و محاکمه کنند! با خواسته مردم در هیچ جای جهان نمی توان مقاومت کرد! تنها تلفات بالاتر می رود!!

گارد ملی امریکا = ارتش چین؟ الانه که محسن رضایی توییت کنه آمریکا در حال فروپاشی ست

پلیس آلمان به خانه اعضای گروه‌ «شهروندان رایش»‌ یوروش برداین گروه در سال های اخیر، عامل خشونت‌های بی سابقه علیه مهاجران و یا آلمانی‌های مهاجرتبار، خصوصا مسلمانان بوده‌‌اند. یوروش نه یورش! چقد از قدرت گرفتن راست گرا ها میترسین😂

هفت کشته در حمله موشکی حوثی‌ها به یک مقر نظامی در یمندر حمله موشکی حوثی‌ها به مرکز فرماندهی موقت در مارب یمن٬ هفت تن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

حوثی‌ها چندین موشک به یک پایگاه نظامی دولت یمن شلیک کردند🔺حوثی‌ها چندین موشک به یک پایگاه نظامی دولت یمن شلیک کردند ⚡️خبرگزاری رویترز به نقل از سه منبع نظامی گزارش داد جنگجویان حوثی در یمن با شلیک چندین موشک به یک پایگاه نظامی دراستان مارب۷ نفر، از جمله یکی از بستگان فرمانده ستاد مشترک ارتش یمن، را کشته‌اند.

صد داستان به یک تپش دل ادا کنمهفدهمین قسمت از برنامه «رادیو آبادان» به «سالومه سیدنیا» تقدیم شده و میهمان ویژه این برنامه، «جاستینا»، خواننده سبک «رپ» است.\n\n«جامین زحمت‌کش»، میهمان جاستینا و منتقد او در این برنامه است. برخلاف انتظار شما، موضوع این قسمت، «رومینا اشرفی» نیست. چرا که آسیب‌شناسی و پرداختن به قتل این دختر نوجوان برای ما موضوع نیست بلکه هدف و انگیزه است.\n\nدر این قسمت از برنامه، «فرآواز» از زندگی «آزاده اتحاد»، خواننده ساکن ایران می‌گوید و یک مادر مهربان آبادانی نحوه پخت «حلیم‌بادمجان» را به شما آموزش می‌دهد.\n\nپادکست«رادیو آبادان» قرار است با رویکردی طنز در«ایران‌وایر»، به مشکلات اقتصادی، سیاسی، ورزشی و فرهنگی در آبادان و ایران بپردازد.

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 141 هزار نفرطی یک روز گذشته 2080 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در ایران شناسایی شده و 56 بیمار نیز فوت کردند. - خبرگزاری آناتولی

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 12 هزار و 456 نفر رسیدافغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 12 هزار و 456 نفر رسید