کی‌یف: حملات روسیه به شرق اوکراین شدیدتر خواهد شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقامات اوکراینی اعلام کردند که مناطق شرقی این کشور از جمله دونتسک و لوهانسک در روزهای آینده شاهد حملات شدید و گسترده‌ای از سوی ارتش روسیه خواهد بود.رئیس

مقامات اوکراینی اعلام کردند که مناطق شرقی این کشور از جمله دونتسک و لوهانسک در روزهای آینده شاهد حملات شدید و گسترده‌ای از سوی ارتش روسیه خواهد بود.

به گفته مقامات اوکراینی، این ایستگاه قطار مملو از زنان، کودکان و کهنسالانی بوده که قصد داشتند از مناطق درگیری دور شوند. کمیسیون اروپا روز گذشته اعلام کرد، اتحادیه اروپا در نشست امروز و فردای خود با کریم‌خان، دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی، چگونگی حمایت این اتحادیه از تحقیقات درباره جنایات جنگی احتمالی صورت‌گرفته در اوکراین را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی: اروپا مجبور به تحریم‌های شدید علیه روسیه خواهد شدرئيس جمهور اوکراین تاکید کرد که اروپا در نهایت محبور به اعمال تحریم‌های شدید علیه روسیه خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اوکراین: تاکنون 177 کودک در حملات روسیه کشته شده‌انددر حملات روسیه به اوکراین تاکنون 177 کودک کشته و 336 کودک دیگر زخمی شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: دست‌کم 1793 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باخته‌اندسازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1793 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 503 هزار و 954 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سامانه‌های S۳۰۰ اسلواکی به ارتش اوکراین تحویل داده شد/ ادامه تسلیم دسته جمعی مدافعین ماریوپل به ارتش روسیه/ بسته تسلیحاتی جدید ارتش انگلیس در راه کی‌یف+ نقشه و تصاویرارتش اوکراین به ۴ کیلومتری خرسون رسید سامانه‌های S۳۰۰ اسلواکی به ارتش اوکراین تحویل داده شد ادامه تسلیم دسته جمعی مدافعین ماریوپل به ارتش روسیه بسته تسلیحاتی جدید ارتش انگلیس در راه کی‌یف آخرین اخبار تحولات روز چهل و پنجم اوکراین را در مشرق بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بررسی پیامدهای جنگ ویرانگر روسیه علیه اوکراین؛ بایدن با مودی گفت‌وگو می‌کند🔺بررسی پیامدهای جنگ ویرانگر روسیه علیه اوکراین؛ بایدن با مودی گفت‌وگو می‌کند ▪️کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، و نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند، روز دوشنبه با یکدیگر به صورت مجازی دیدار و گفت‌وگو می‌کنند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه برای نخستین بار از سال ۱۹۱۷ در آستانه ناتوانی از بازپرداخت بدهی‌ها قرار گرفتدولت روسیه تنها یک ماه فرصت دارد که اولین سررسید بدهی خارجی خود را با تبدیل روبل به دلار پرداخت کرده و از ناتوانی در بازپرداخت بدهی‌ها (نکول) جلوگیری کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »