کی‌یف: احتمال وقوع درگیری با روسیه پایین است

29/11/1400 04:35 ب.ظ

وزیر دفاع اوکراین اظهار داشت که احتمال وقوع درگیری با روسیه را پایین ارزیابی می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع اوکراین اظهار داشت که احتمال وقوع درگیری با روسیه را پایین ارزیابی می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی 18.02.2022 کی‌یف/خبرگزاری آناتولی الکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین امروز جمعه طی سخنانی در پارلمان این کشور تاکید کرد که احتمال وقوع درگیری با روسیه را پایین ارزیابی می‌کنند.

رزنیکوف با بیان اینکه کشورش تمام سناریوها را درنظر می‌گیرد و تهدید موجود را کم‌اهمیت فرض نمی‌کنند، گفت احتمال حمله بزرگ به اوکراین را پایین ارزیابی می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بایدن و شولتس: احتمال حمله روسیه همچنان وجود دارداولاف شولتس، صدراعظم آلمان و جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه در یک مکالمه طولانی تلفنی تاکید کردند که همچنان احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد.

جو بایدن می‌گوید احتمال حمله روسیه به اوکراین «بسیار بالا» استجو بایدن می‌گوید احتمال حمله روسیه به اوکراین «بسیار بالا» است رئیس جمهوری آمریکا در مورد نامه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت این نامه در اختیار سفارت آمریکا در مسکو است و هنوز او محتوای آن را نخوانده است.

تشدید سامانه بارشی در کشور/ احتمال سقوط بهمن و مسدود شدن مسیرهای روستاییسازمان هواشناسی از تشدید سامانه بارشی و احتمال سقوط بهمن، احتمال بسته شدن راه های روستایی و بارش برف و باران و کولاک برف خبر داد. بهمن فقط همونی که سال ۵۷ اومد! بقیه اداشو در میارن!

مسئله انرژی چگونه حل می‌شود؟ نقش ایران چه خواهد بود؟با منتفی نشدن احتمال حمله نظامی روسیه به اوکراین، پیش‌بینی می‌شود که در صورت وقوع درگیری نظامی، قیمت نفت خام برنت در بازارهای جهانی به بالای صد دلار صعود کند. مسائل بین‌المللی و بحران اوکراین و ارتباط آن با ایران و فرجام برجام، و تامین انرژی اروپا و گرو کشی روسیه آنچنان در هم گره خورده که به سختی می‌توان چشم انداز روشنی را از درونش بیرون کشید، لاجرم بازنده اصلی آن ایران و اوکراین خواهند بود.

آمادگی اوکراین برای مذاکره با روسیه درسطح سرانآمادگی اوکراین برای مذاکره با روسیه درسطح سران سرگئی کیسلیتسا، نماینده اوکراین در سازمان ملل اعلام کرد که کی‌یف برای مذاکره با روسیه در سطح اجلاس سران و یا در سطح وزرای خارجه آماده است

کاخ سفید: ممکن است روسیه هر لحظه به بهانه‌های واهی اوکراین را اشغال کندکاخ سفید اعلام کرد که هنوز احتمال اشغال اوکراین از سوی روسیه با استفاده از عملیات فریب یا بهانه‌های واهی وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع اوکراین اظهار داشت که احتمال وقوع درگیری با روسیه را پایین ارزیابی می‌کنند.

18.02.2022

کی‌یف/خبرگزاری آناتولی

الکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین امروز جمعه طی سخنانی در پارلمان این کشور تاکید کرد که احتمال وقوع درگیری با روسیه را پایین ارزیابی می‌کنند.

رزنیکوف با بیان اینکه کشورش تمام سناریوها را درنظر می‌گیرد و تهدید موجود را کم‌اهمیت فرض نمی‌کنند، گفت احتمال حمله بزرگ به اوکراین را پایین ارزیابی می‌کنند.

وی همچنین با بیان اینکه واحدهای نظامی روسیه در مرزهای اوکراین را همیشه مشاهده می‌کنند، گفت تعداد نظامیان روسی که در نزدیکی مرزهای این کشور مستقر شده‌اند، به 149 هزار نفر افزایش یافته و هیچ عقب‌نشینی نیز صورت نگرفته است.