کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد

29/07/1398 03:34 ب.ظ

کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد یک رسانه کلمبیایی ادعا کرد، کارلوس کی روش با یک فرد ایرانی برای برگزاری دیدار دوستانه الجزایر با تیم ملی کلمبیا دلالی کرده است.

یک رسانه کلمبیایی ادعا کرد، کارلوس کی روش با یک فرد ایرانی برای برگزاری دیدار دوستانه الجزایر با تیم ملی کلمبیا دلالی کرده است. بر این اساس دیدار دوستانه با الجزایر به درخواست کارلوس کی‌روش صورت گرفت و سازمان 'Evol Sport' این دیدار را تدارک دید. مدیریت این شرکت را شخصی ایرانی برعهده دارد که در زمان حضور کارلوس کی‌روش در ایران نیز با این مربی فعالیت داشته است.

حتی کی‌روش او را به تیم ملی فوتبال ایران نزدیک کرده بود و او مسئول دیدارهای دوستانه و اردوی‌های تیم ملی فوتبال ایران بود.

به نوشته این سایت کلمبیایی، این اولین باری نیست که کی‌روش با چنین اتهاماتی روبرو می‌شود. کی‌روش در سال ۲۰۱۸ نیز از سوی علی کریمی به همین دلایل مورد انتقاد و هجمه قرار گرفت. در ادامه این سایت آورده شده است، کی‌روش اخیرا به دلیل دعوت نکردن خامس رودریگس به تیم ملی فوتبال کلمبیا و نتیجه ضعیفی که با این تیم گرفته تحت فشار شدید رسانه های کلمبیایی قرار دارد و حتی درخواست‌های زیادی برای استعفا یا اخراج او مطرح شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اونجام ول نمیکنه

معترضان در شیلی با وجود اعلام وضعیت اضطراری با پلیس درگیر شدندمعترضان در شیلی روز شنبه علیرغم اعلام وضعیت اضطراری از سوی دولت در شهر سانتیاگو، با پلیس درگیر شدند.

شکستن یک سد در سیبری دستکم ۱۵ نفر قربانی گرفت | DW | 19.10.2019صبح زود شنبه یک سد در سیبری شکست و سیل تمامی منطقه را فرا گرفت. چندین نفر در منطقه‌ کارگرنشین در خواب غافلگیر شدند و نتوانستند جان خود را نجات دهند. سیبری کجاست؟ روسیه است؟ اگه روسیه است اشکال نداره حقشون بوده

یک سرباز ترکیه در شمال سوریه کشته شد | DW | 20.10.2019وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که یک سرباز ترکیه در شمال سوریه کشته و یک سرباز دیگر زخمی شده است. یک مقام ارشد 'نیروهای دموکراتیک کرد سوریه' نیز برای نخستین بار به طور علنی از عقب‌نشینی نیروهای کرد از مرزهای ترکیه خبر داد.

جان باختن نگهبان یک مجتمع مسکونی بر اثر آتش سوزی در ورامین

یک روز در اداره کار میرزای شیرازی؛ کارگرانی که مشغول انتظارندیک روز در اداره کار میرزای شیرازی؛ کارگرانی که مشغول انتظارند - اخراج یک زن به‌علت بارداری - بیمه؛ به نام کارگران به کام دیگران - کار بدون مزایا - چهار برابر شدن شکایت از دستگاه‌های دولتی

حمله کلینتون به یک نامزد دموکرات انتخابات آمریکا: او دوست روس‌هاست | DW | 20.10.2019هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات سابق ریاست جمهوری آمریکا، هشدار داد که روسیه از یک کاندیدای زن در انتخابات ۲۰۲۰ حمایت می‌کند. تولسی گابارد، کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری، به او پاسخی تند و صریح داد. روسیه دیگه خیلی احمق باید باشه که روی کاندیدایی سرمایه گذاری کنه که هیچ کی اسمشم نشنیده بود. تازگیا تبلیغات انتخاباتی هم مدلش عوض شده.