کی‌روش در گفت‌وگو با ایسنا: ماموریت ایران در جام‌جهانی ممکن کردن غیرممکن‌ها بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

کی‌روش به بهانه سالروز دیدار ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸: *ماموریت ایران در جام‌جهانی ممکن کردن غیرممکن‌ها بود *اگر برابر پرتغال پیروز می‌شدیم، احساسم مثل همه بردها بود *هرگز اجازه نمی‌دهم بازیکنانم به خاطر کمبودها بدون تمرکز بازی کنند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، جام‌جهانی رویدادی خاطر انگیزی برای یک ملت است. تیم ملی فوتبال ایران هم در آخرین بار که در این رویداد بزرگ شرکت داشت، عملکردی از خود به نمایش گذاشت. ٢۵ خرداد سال ٩٧، تیم ملی فوتبال ایران توانست پس از ٢٠ سال دومین پیروزی خود را در تاریخ جام‌های جهانی به دست آورد تا این دوره از مسابقات برای فوتبال ایران رویایی آغاز شود.

* ابتدا می‌خواهیم از پیروزی خاطره انگیز در دیدار برابر مراکش صحبت کنید. آن شب بر شما و تیم ملی چه گذشت؟* قبل از آن بازی، هواداران فوتبال ایران با استرس و هیجان و البته امیدواری زیادی منتظر شروع بازی بودند اما در دقایق ابتدایی آنقدر فشار از سوی حریف زیاد بود که هر لحظه را با ترس می‌دیدیم. آن دقایق چه اتفاقی رخ داده بود؟

قبل از بازی مقابل سه تیم قهرمان می‌دانستیم که کار سخت است اما مأموریت مشخص بود. ماموریت ما ممکن کردن غیر ممکن و در هرشرایطی، رسیدن به مرحله حذفی بود.بله! تعویض می‌کردم اما نه در تیم ایران. اگر در اختیار من بود در تیم حریف (اسپانیا) تعویض می‌کردم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یادش بخیر، مرد جنگ و تلاش بود

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌ رقمی شدکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌رقمی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در چین؛ وضعیت هشدارآمیز در پکن در پی شناسایی مبتلایان جدیدنگرانی‌ها از آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا در چین پس از آن آغاز شده است که مقامات پکن روز پنجشنبه یک مورد مبتلا به کووید-۱۹ و روز جمعه ۲ مورد دیگر را شناسایی کردند. خدارو شکر ، همه شون به درک واصل بشن کمونیستهای کثیف😎
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 71 بیمار دیگر و 2410 مبتلای جدید71 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا در ایران جان‌باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تکذیب حضور عناصر پ‌ک‌ک در داخل خاک ایرانسردار پاکپور با رد ادعای یک مقام ترکیه‌ای مبنی‌بر حضور عناصر پ‌ک‌ک در خاک جمهوری اسلامی ایران، گفت: سپاه با اقتدار، عزت و اشراف دقیق و همه‌جانبه، امنیت و تسلط لازم را در مرزها ایجاد کرده است. اصلاً ترکیه کي هست که نظر بدی و جواب پ.ک.ک و کُرد کي هست که درباره ش نظر بده ایران؟!؟ پ ک ک دیگه چه کوفتیه؟! حالا ترکا واسه ما آدم شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رقابت نفس‌گیر؛ ماراتن ایران و روسیه بر سر منافع خود در سوریهarash_tehran سوریه را باید یادگار خوبی های تاریخ ایران نامید . ولی بپذیریم واقعیت برداشتهایی است که ما از حقیقت داریم . سوریه یقین میتواند مرز خوبیهای ایران خواهد باشد .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در ایران و افغانستان؛ روحانی: محدودیت‌ها ممکن است باز گردندطبق اعلام وزارت بهداشت ایران با فوت ۷۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در ایران به ۸ هزار و ۷۳۰ نفر رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »