کیوان امام به افساد فی‌الارض متهم می‌شود

22/07/1399 12:38:00 ق.ظ

فرمانده انتظامی تهران از اعتراف کیوان_امام‌وردی به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال خبر داد. او گفته است که کیوان امام به افساد فی‌الارض متهم خواهد شد. جزئیات بیشتر را در لینک زیر بخوانید 👇 اخبار_ایران کیوان_امام تجاوز تهران آزار_جنسی

به گزارش « همشهری »، «حسین رحیمی»، رئیس پلیس تهران، روز دوشنبه ۲۱مهر۱۳۹۹، با حضور در مجمع...

به گزارش « همشهری »، «حسین رحیمی»، رئیس پلیس تهران، روز دوشنبه ۲۱مهر۱۳۹۹، با حضور در مجمع نمایندگان تهران در «مجلس شورای اسلامی» در این باره گفته است: «ماموران پلیس از مخفی‌گاه کیوان امام فیلم‌های سیاهی از تجاوز به ۴۶ دختر کشف کرده‌اند.»

پرونده کیوان امام در حال حاضر در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی استان تهران زیر نظر بازپرس «روح‌الله رضاپورگتابی» در حال رسیدگی است. تا کنون حدود ۳۰ دختر جوان که از سوی وی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند از او شکایت کرده‌اند.

در این گزارش آمده است که تا کنون ۱۰ نفر از قربانیان در مواجهه حضوری با متهم، او را شناسایی کرده‌اند. آن‌ها نزد بازپرس پرونده توضیح داده‌اند که چه‌طور متهم با فریب و ریختن طرح دوستی، آن‌ها را به خانه‌اش کشانده و پس از خوراندن نوشیدنی مسموم، به آن‌ها تجاوز کرده است. بقیه شاکیان نیز به ‌صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آن‌ها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

توسعه ناسیونالیستی و توسعه میهن‌دوستانه | حمزه نوذری

ناسیونالیسم بیش از هر ایدئولوژی دیگری قدرت ایجاد شور و هیجان در جامعه دارد و تاریخ نشان داده است که می‌تواند تبدیل به یک نیروی قوی شود. ناسیونالیسم با ایجاد غیریت‌سازی و یکدست‌سازی نیرو‌ها و همگن‌کردن آنها تقویت می‌شود که در این میان تکثرها و تنوع‌ها نادیده انگاشته یا طرد می‌شود. اما ناسیونالیسم همان میهن‌دوستی نیست. ویرولی در کتاب «برای عشق به میهن» بین این‌ دو تمایز قائل است. او در این کتاب مدعی است که می‌توان میهن‌دوست بود، اما به دامن ناسیونالیسم نیفتاد. می‌توان دغدغه میهن داشت و دل‌نگران وطن بود، اما ایدئولوژی ناسیونالیستی را نپذیرفت. میهن‌دوستی و ناسیونالیسم دو جهان متفاوت را ترسیم می‌کنند. در رویکرد ناسیونالیستی، هرچه مربوط به میهن است، با همه ضعف‌ها و کاستی‌هایش پذیرفته و چه‌بسا پرستیده می‌شود؛ درحالی‌که در وطن‌دوستی، برای عشق به وطن باید با ناکارآمدی و نادرستی‌های موجود در وطن مبارزه کرد؛ چون وطن‌ برای ما مهم است و نباید از ناعدالتی‌ها و ناآزادی‌های موجود در آن چشم‌پوشی کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شبکه توییتر بار دیگر توییت ترامپ را درباره کرونا «گمراه‌کننده» نامیدرئيس جمهوری آمریکا در توییتر مدعی شده بود که به گواه پزشکان، دیگر نه به بیماری کووید۱۹ مبتلا می‌شود و نه کسی را آلوده خواهد کرد شبکه توییتر درباره ایمیلهای_هیلاری نظری ندارد!؟ ايميلات_هيلاري توئیتر گُه خورد با یورونیوز فارسی تویئتر. تو این چند سال تویئت مسئولین ج.ا رو گمراه کننده تشخیص نداده بود ؟

متهم: نمی‌دانم چه دفاعی کنم/ کارنامه‌ام مستندترین متن دفاعیه من استدر چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی مطرح شد؛ متهم: نمی‌دانم چه دفاعی کنم/ کارنامه‌ام مستندترین متن دفاعیه من است از پدری کشاورز-لوله کشی بی سواد تا مجتمع تجاری اوپال تنها با تفکر و فرشتگان مجتبی مقیم امانی و پسر تازه به دوران رسیده اش علیرضا مقیم امانی رو سرچ کنید. فقط بالای ۳۰ فقره سند بنام خودش در سعادت آباد تهران دارد بغیر از اسنادی که بنام پسر و همسرش و وابستگان افراد ذی نفوذ در دستگاههای مختلف بعنوان رشوه انتقال داده ، حسابهای بانکی خود را در داخل کشور خالی و به ارز و سکه تبدیل کرده و در خارج از کشور و در کانادا با پول مردم سرمایه گذاری کرده است.

افزایش جرایم در کابل؛ پلیس، طالبان را به تبانی با شبکه‌های جرمی متهم کرد - BBC News فارسیوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید که طالبان در افزایش جرایم و جنایات در شهر کابل نیز نقش داشته و با شبکه‌های جرمی تبانی کرده است. این نهاد، اعلامیه این گروه برای مبارزه با جرایم در این شهر را 'خنده دار و مسخره' خوانده است. شهروندان کابل در روزهای اخیر به دنبال افزایش جرایم کارزار 'کابل امن نیست' را به راه انداخته‌اند.

دومین سفر همتی به عراق در ۴ ماه گذشته؛ کمیته مشترک «حل مشکلات پولی» تشکیل می‌شودعراق به دلیل تحریم‌های پولی و بانکی آمریکا علیه ایران، حتی قادر به پرداخت پول گاز و برق وارداتی از این کشور بر پایه دینار نیست؛ رقمی که سالانه حدود ۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود و مطابق اعلام قبلی مقام‌های ایرانی اکنون به ۵ تا ۶ میلیارد دلار بالغ شده است. پشگل هم گیرش نمیاد شما توییتر ببنیدید برید اینستاگرام بهتره چون انقدر دروغ گفتید کسی توجه نمی کنه این کامنت منم پنهان کنید HillarysEmails از ایمیلهای هیلاری کلینتون چه خبر؟ نمیخواهید از افشا شدن ایمیلهای این خانم که مملو از شواهد همکاری نظام آخوندی و دمکراتهای آمریکاست خبری نشر بدهید؟

پهپادها چگونه درگیری قره‌باغ را تغییر می‌دهند؟ - BBC News فارسیویدئوهای حملات پهپادهای جمهوری آذربایجان به اهداف ارمنستان در منطقه مورد مناقشه ناگورنو- قره‌باغ می‌تواند به معنای ورود درگیری‌های ۳۰ ساله این دو کشور به مرحله‌ای جدید باشد. این پهپاد های ترکی آبرو برای پدافند های روسی نگذاشته 😂 اردوغان_فاشیست با کمک کشورهای عضو ناتو و حمایت شخص ترامپ منطقه را به آشوب کشانده ! خدا رو شکر شرایط منطقه ای و وضعیت ایران در قبال دو طرف درگیر اجازه یک جنگ نیابتی جدید وبه تبع آن آزمایش تسلیحات ایران و روسیه و اسرائیل و آمریکا رو نداد.

اعتراض با طبل و دهل به قطع درختان جنگل در فرانسهشماری از شهروندان فرانسوی روز یکشنبه ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) در دو نقطه مختلف این کشور برای اعتراض به پروژه‌هایی که به گفته آنها به تخریب جنگل می‌انجامد، راهپیمایی کردند بروگمشو اصلاح طلب مصدقی. فریباعادل خواهتون بود نوکر فرانسه بود. می خواهم بروم قضای نماز بخوانم بروگه اصلاح طلب مصدقی. تمام توییتهام برعلیه فرانسه هست. برو نوکر فرانسه و حامی خمینی فرانسوی. برو گمشو انگ جاسوسی برای فرانسه می خواهی جور کنی. بروگه اصلاح طلب مصدقی بی بی سی