کیم کارداشیان: کانیه وست از اختلال دوقطبی رنج می‌برد، با او همدلی کنید

22/07/2020 10:12:00 ب.ظ

کیم کارداشیان: کانیه وست از اختلال دوقطبی رنج می‌برد، با او همدلی کنید

آمریکا, انتخابات آمریکا

کیم کارداشیان: کانیه وست از اختلال دوقطبی رنج می‌برد، با او همدلی کنید

کیم کارداشیان می‌گوید همسرش از اختلال دو قطبی رنج می‌برد و گاهی کلماتی را به زبان می‌آورد که با افکار او همسو نیستند.

کیم کارداشیان، از مردم خواست دلسوزی بیشتری در قبال همسرش، کانیه وست نشان دهند.خانم کارداشیان روز چهارشنبه در لایو اینستاگرام خود پیام طولانی در خصوص حواشی ایجاد شده برای او و کانیه وست که به تازگی اعلام کرده برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می‌شود پیش آمده است.

چهره مشهور آمریکایی با اشاره به اینکه همسرش از اختلال دو قطبی بودن رنج می‌برد به موضوع بیان خاطره کانیه وست اشاره کرد که او در خصوص احتمال سقط شدنش در زمان جنینی توسط مادرش صحبت کرده بود و از مردم خواست همراهی بیشتری با همسرش داشته باشند و کمتر او را مورد انتقاد قرار دهند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

توضیحات جهانپور درباره اعلام ابتلای 25 میلیون نفر به کرونا: یک مطالعه بود نه آمار!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت: ابتلای ۲۵ میلیون به کرونا مطالعه بود نه آمار! آمار کرونا آن چیزی است که سخنگوی وزارت بهداشت هر روز ظهر اعلام می‌کند این موارد به هیچ عنوان آمار نیست و بر اساس تست مولکولی و قطعی نیستند

تشدید نظارت بر اصناف/ تعطیلی ۹۷۰۰ واحد صنفی که پروتکل های کرونایی را رعایت نکردندمعاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت با اشاره به افزایش نظارت بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا، از پلمب ۹۷۰۰ واحد صنفی خبر داد.

حج با هزار زائر برگزار می‌شودحج با هزار زائر برگزار می‌شود مقامات سعودی: مراسم حج امسال از تاریخ ۲۹ جولای با رعایت سختگیرانه آیین‌نامه‌های بهداشتی برپا خواهد شد تنها ۱۰۰۰ نفر قادر خواهند بود در این مراسم شرکت کنند تنها کسانی می‌توانند در حج شرکت کنند که کمتر از ۶۵ سال داشته باشند

خرسندی اسپانیا و پرتغال از توافق با بسته حمایتی اتحادیه اروپااسپانیا و پرتغال از توافق دریافت بسته حمایتی برای مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس کرونا با اتحادیه اروپا ابراز خرسندی کردند. - خبرگزاری آناتولی

‫بالاترین آمار رسمی مرگ روزانۀ ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شدپیش از این در تاریخ ۱۹ تیر، ایران با آمار ۲۲۱ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا بیشتر آمار روزانه را ثبت کرده بود.

دیدگاه: تفاوت‌های شهروندان عادی با روحانیونسیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید ۵ ماه است که روحانیون منبری به خاطر کرونا بیکار شده‌اند اما فکری برای آنها نشده. به گفته اکرمی تعطیلی مجالس ترحیم، ۵۰ گروه شغلی مرتبط با مرگ و عزا را بیکار

Aa کیم کارداشیان، از مردم خواست دلسوزی بیشتری در قبال همسرش، کانیه وست نشان دهند.خبرگزاری تسنیم ؛ دکتر محمد جهانگیری روز چهارشنبه در نشست خبری پویش ملی همدلی با مدافعان سلامت که به صورت ویدیو کنفرانس از وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: متاسفانه روند بیماری کووید 19 در جهان رو به افزایش است و در ایران نیز به همین نسبت افزایش پیدا کرده و نحوه درمان هم تحت تاثیر این افزایش قرار دارد.به گزارش ایسنا، مهندس محسن فرهادی با اشاره به اینکه شناخت نسبت به ویروس کرونا هر روز بیشتر می‌شود، گفت: در تهیه دستورالعمل‌های اولیه تاکید به استفاده از ماسک و دستکش و گندزدایی کردیم، سپس در گام دوم بر ماسک و گندزدایی سطوح مشترک بیشتر تاکید شد ضمن اینکه مصوبات ستاد ملی کرونا لاجرم اعلام شد و تاکید این مصوبات بر افزایش نظارت‌های بهداشتی بود.به گزارش ایسنا به نقل از الجزیره، مراسم حج مسال از تاریخ ۲۹ جولای (هشتم مرداد) با رعایت سختگیرانه آیین‌نامه های بهداشتی برپا خواهد شد و تنها هزار نفر قادر خواهند بود در این مراسم مذهبی شرکت کنند.

خانم کارداشیان روز چهارشنبه در لایو اینستاگرام خود پیام طولانی در خصوص حواشی ایجاد شده برای او و کانیه وست که به تازگی اعلام کرده برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می‌شود پیش آمده است. چهره مشهور آمریکایی با اشاره به اینکه همسرش از اختلال دو قطبی بودن رنج می‌برد به موضوع بیان خاطره کانیه وست اشاره کرد که او در خصوص احتمال سقط شدنش در زمان جنینی توسط مادرش صحبت کرده بود و از مردم خواست همراهی بیشتری با همسرش داشته باشند و کمتر او را مورد انتقاد قرار دهند. روند رو به افزایش ابتلا باید کنترل و متوقف شود. او همچنین در ادامه گفت: «همانطور که بسیاری از شما می‌دانید کانیه دچار اختلال دو قطبی است. وی افزود: ۸۰۰۰ واحد صنفی تا ۲۱ تیر و ۱۷۰۰ واحد صنفی نیز از ۲۱ تا ۳۱ تیر ماه پلمب شدند. هرکسی در زندگی با این تجربه در خود یا اطرافیانش آشنایی داشته باشد می‌داند که این شرایط تا چه اندازه می‌تواند پیچیده و دردناک باشد. جهانگیری ادامه داد: بیشترین مراقبت و مراجعه را در خدمات سرپایی داریم. من تا امروز در این خصوص حرفی نزده‌ام چون احساس کردم نیازی به این کار نیست، اما امروز می‌خواهم در خصوص آن صحبت کنم.  در حالی که مقامات سعودی اعلام کردند حج امسال تنها با حضور هزار نفر از شهروندان این کشور و خارجی هایی که از قبل در این کشور بوده اند برگزار خواهد شد اما برخی منابع خبری از برگزاری حج با حضور ۱۰ هزار زائر خبر داده اند.

چون سو برداشت در خصوص بحث سلامت روانی وجود دارد. هم از جامعه پزشکی و هم از مردم می‌خواهیم در مراجعه‌های خود برای بیماری‌های حاد تنفسی، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. وی افزود: با نگاه به نوع پروتکل‌ها و رعایت آنها توسط مردم درمیابیم بدترین نقاطی که نکات بهداشتی در آنجا رعایت نمی‌شود پاساژها هستند که سبب افزایش نظلرت و دقت بر این مراکز شده است.» خانم کارداشیان ادامه داد: «من می‌فهمم که کانیه در معرض انتقادات بسیاری است چرا که او چهره عمومی است و همه او را می‌شناسند. اقدامات او در زمان‌های مختلف می‌تواند نظرات و احساسات قوی در پی داشته باشد. معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی بیان کرد: جامعه پزشکی با مدیریت وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و انجمن‌های علمی و تخصصی در این مسیر هستند که هم بیماری کرونا را درمان کرده و هم بیماری‌های دیگر را فراموش نکنند. آدم فوق العاده باهوش اما پیچیده‌ای است که جدا از فشارهایی که به عنوان یک هنرمند و یک سیاه پوست تحمل کرده، از دست دادن مادرش هم برایش بسیار دردناک بوده و باید با این فشار و این انزوایی که به دلیل اختلال دو قطبی‌اش اوج گرفته دست و پنجه نرم کند. با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کسب و کارها هم رونق پیدا می‌کند زیرا اکنون کار و سلامتی به هم گره خورده‌اند. کسانی که از نزدیک با کانیه آشنا هستند قلب و احساسات او را می‌شناسند و می‌دانند که گاهی کلماتی که به زبان می‌آورد با اهداف و افکار او همسو نیستند. پویش همدلی با هدف افزایش انگیزه مدافعان سلامت کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش نیز در این نشست خبری گفت: با روند نسبتا صعودی که در هفته‌های اخیر در ابتلا به بیماری کووید 19 و موارد فوت ناشی از آن مشاهده می‌شود، بار مضاعفی بر دوش نظام سلامت و شبکه بهداشت و درمانی و مدافعان سلامت وارد شده است.

» این اظهارات کارداشیان در حالی بیان شده که روز سه‌شنبه کانیه وست در یک مجموعه توییت اعلام کرد که قصد دارد همسرش را طلاق دهد. او البته در ادامه آن توییت‌ها را پاک کرد. با این هدف، پویش همدلی با مدافعان سلامت در دستور کار سازمان نظام پزشکی و با مشارکت وزارت بهداشت قرار گرفت و شعار محوری «جان ما، ایران ما» برای این پویش ملی در نظر گرفته شده است. با توجه به اختیاراتی که وجود دارد در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی برخلاف میلمان می‌توانیم زمان تعطیلی واحد صنفی را بین یک تا سه ماه افزایش دهیم. خانم کارداشیان در پایان همچنین از مردم و رسانه‌ها خواست با محبت و مهربانی بیشتری با همسر او رفتار کنند چرا که این بهترین راه برای کمک به افرادی مشابه او است. . جنگ با کرونا ادامه دارد حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی نیز در این نشست خبری گفت: هر روز با صحنه‌های غم انگیزی در اورژانس مواجه می‌شویم و تاثیر آن روز جامعه پزشکی مثل جنگ و نبرد هشت ساله است.