کیمیا علیزاده و ناهید کیانی از حاشیه‌های رقابت المپیکی خود با نگاه به خوزستان سخن گفتند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کیمیا علیزاده و ناهید کیانی از حاشیه‌های رقابت المپیکی خود با نگاه به خوزستان سخن گفتند جزئیات بیشتر🔽

کیمیا علیزاده و ناهید کیانی دو تکواندوکار ایرانی که یکی در تیم پناهندگان و دیگری در تیم ملی ایران چند روز پیش در چارچوب بازی‌های المپیک توکیو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، درباره حاشیه‌های این بازی سخن گفتند.

وی سپس به موج واکنش‌ها و ویدئوهای مثبتی اشاره کرد که در حمایت از او در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است: «اشک‌هایم از دیدن ویدیوهایتان بند نمی‌آمد. خواستم بگویم در برابر محبت‌ها و موج همدلی‌تان در شبکه‌های اجتماعی، همیشه سر تعظیم فرود می‌آورم.» توتونچی پس از مسابقه علیزاده با کیانی گفته بود: ««خیلی از کسانی که وارد حوزه ورزش شده‌اند و به واسطه حمایت‌های مالی از مالیات‌هایی که من و شما می‌دهیم، سهیمه گرفتند و معرفی شده‌اند و تا قبل از آن کسی آنها را نمی‌شناخته است.»

کیمیا علیزاده در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی به همراه همسرش از ایران به اروپا مهاجرت کرد. وی در آن زمان در واکنش به برخی: «« من یکی از میلیون‌ها زن سرکوب شده در ایرانم که سال‌هاست هر طور خواستند بازی‌ام دادند.» ناهید کیانی تصریح کرد: «تمام این چند روز زندگی‌ام با بهت گذشت.... مردم سرزمینم من از جنس خود شما هستم از جنس مردم عادی از جنس دردهای حقیقی.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احتمالا ناهید_کیانی هم چند وقت دیگه میره توی تیم پناهندگان ... 😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در دوازدهمین شب اعتراضات، تظاهرات به کرج رسید: از کرج تا خوزستان، اتحاد اتحادبا گذشت دوازده شب از آغاز اعتراضات خوزستان، شامگاه دوشنبه دامنه این اعتراضات به کرج رسید و جمعی از مردم فردیس_کرج در حمایت از این اعتراضات به خیابان آمده و ضمن تظاهرات، شعارهایی از جمله «مرگ بر دیکتاتور» و «از کرج تا خوزستان، اتحاد اتحاد» سردادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دل‌نوشته کیمیا علیزاده؛ از همراه نشدن با صداوسیما متشکرم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش سفر معاون اول رئیس جمهور به استان خوزستان/ تلقی تأمین هزينه هاي واكسن كرونا در مؤسسه تحقيقاتي سرم سازي رازي به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی🔻در جلسه هیأت دولت به ریاست دکتر روحانی انجام شد؛ گزارش سفر معاون اول رئیس جمهور به استان خوزستان تلقی تأمین هزينه هاي واكسن كرونا در مؤسسه تحقيقاتي سرم سازي رازي به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی dolat12_pad سلام چرا اتباع نمیتونن واکسن بزنن 😭😭
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تهران به تظاهرات خیابانی علیه جمهوری اسلامی پیوستشماری از شهروندان تهرانی، با سر دادن‌ شعار «مرگ بر دیکتاتور» و «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران» تظاهرات اعتراضی خود را از خیابان جمهوری آغاز کردند. تهرانیها دوست دارند تو ذلت و خواری زندگی کنند الان دوباره بر میگردن خونه هاشن باید خواب و آرامش خوک اعظم را بهم زد تا مجبور شود دوز موادش را بالا و بالاتر ببره خامنه‌ای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جو امنیتی و اختلال اینترنت در خوزستان؛ اعتراضات در ایران به کرج رسیدگروهی از مردم در استان البرز با حضور در خیابان‌ها شعارهای ضد حکومتی سر دادند و خشم خود را از وضعیت کنونی اداره ممکلت ابراز داشتند. 🍆 چرا؟!مشکل اقتصادی که دولت برای شما بوجود آورده را چرا به گردن حکومت می‌اندازید.خوب است والله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واژگونی قایق مهاجران در مانش؛ هشتاد نفر از جمله ۲۰ کودک نجات یافتنددست کم ۱۰ مهاجر طی سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ هنگام تلاش برای عزیمت غیرقانونی به بریتانیا از طریق مانش جان خود را از دست دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »