کیف پول گمشده در قطب جنوب بعد از ۵۳ سال به صاحبش بازگردانده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

این کیف پول پشت کمد یکی از مراکز تحقیقاتی نیروی دریایی آمریکا در قطب جنوب افتاده بود و صاحبش که حالا ۹۱ سال دارد، به کلی فراموش کرده بود روزی چنین کیفی را گم کرده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک هواشناس که ۵۳ سال پیش کیف پول خود را در قطب جنوب گم کرده بود، بعد از بیش از نیم قرن دوباره به آن دست یافت.

پل گریشام که حالا ۹۱ ساله است هواشناس بازنشسته نیروی دریایی آمریکا است که به مدت یک سال در جزیره رز در قطب جنوب فعالیت می‌کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نفت وسرمایه های کشورها و جنگ به بهانه تسلط بر ذخایر جهان سوم و قتل وکشتار هزاران مادر وکودک پیش کش کیف بزارید سر جاش صاحبش خودش میاد دنبالش

اونوقت من تخم نمیکنم نیم ساعت بقیه پیتزامو بزارم تو یخچال. توف به این زندگی

Canadian Style

دکل گم شده ایران کی پیدا خواهد شد؟

کیف پیدا شد لکن کیف کش آن پس کو؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بی‌سوادی در رفتار مجلس در رد کلیات لایحه بودجه عیان بودقاسم میرزایی نیکو، نماینده سابق مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:بی‌سوادی در رفتار مجلس یازدهم در رد کلیات لایحه بودجه عیان بود /نمایندگان خودشان متوجه نشدند چه چیزی را رد کردند /بدنه مجلس سطح کارشناسی نابرابری دارد تو کدوم مجلس باسوادها بودن ما بی خبر بودیم .
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دستگیری 3 یمنی در مرز مکزیک که نامشان در لیست ترویسم آمریکا بودیکی از دستیاران کنگره آمریکا به تارنمای «اکسیوس» گفت مرکز گمرک و گارد مرزی آمریکا، سه شنبه 16 مارس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مرگ نوزادی که در سقز در کیسه زباله رها شده بودReleasing Manuscript with commentaries by 21 scholars on Shlokas of the sacred Gita.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پخش کردن یک نوار صوتی محرمانه توسط یک رسانه ضد ایران و ضد اسلام برای این بود که اختلاف ایجاد کنند و وحدت جامعه را از بین ببرند/ برخی از مطالب مطرح شده در نوار صوتی محرمانه، نظر دولت و رئیس جمهور نیست/ میدان و دیپلماسی دو صحنه مقابل هم نیست و اگر کسی فکر می کند یا میدان و یا دیپلماسی، حرف دقیقی نیست/ سردار سلیمانی کسی بود که توطئه صهیونیست‌ها و آمریکا را در منطقه خنثی کرد و بهترین مشاور برای ما در سیاست خارجی در منطقه بودرئیس جمهور با بیان اینکه امروز در جامعه هر روز دشمنان داستانی را می سرایند و می خواهند با مشغول کردن ما وحدت جامعه را بر هم بزنند، گفت: ماجرای پخش شدن یک نوار صوتی محرمانه توسط کثیف ترین برنامه و شبکه ای که سراسر آن ضد اسلام و ضد ایران است و پول را آن را عربستان سعودی تامین می کند، با این هدف انجام شد که وحدت جامعه را از بین ببرند و اختلاف ایجاد کنند. این مصاحبه که تحت نظر ریاست جمهوری بوده، کدوم خری نوار رو پخش کرده؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

رمدسیویر ایرانی تولید هند بود، فقط بسته‌بندی عوض شده بود؛ چه کسی راست می‌گوید؟pkhwshhal توی قزوین TT_Section pkhwshhal فکر میکردین خودشان ساختن؟😂 pkhwshhal هند از امریکا خرید دستور عملشو( طرز تهیه ساخت و اینا) هند هم همونو فروخت به ایران. تولید داخله چند شرکت الان دارن رمدیسیویر میزنن.یکی از اشناهامون تو شرکتش کار میکنه همین روزا مشغول ساختن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »