کیفرخواست 'عنابستانی' صادر می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

کیفرخواست 'عنابستانی' صادر می‌شود رییس پلیس راهور ناجا: پلیس راهور شکایت خود از عنابستانی را به دادسرا ارائه داد و دستگاه قضایی نیز نسبت به احضار فرد خاطی اقدام کرده و طبق اطلاعات ما به زودی و طی روزهای آتی کیفر خواست برای ایشان صادر می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه نشست گزارش عملکرد پلیس در پاسخ به پرسش ایسنا درباره آخرین وضعیت شکایت از"علی اصغر عنابستانی" که در بهمن ماه سال گذشته بر سر ورود غیرمجاز به خط ویژه با سرباز پلیس راهور درگیر شده بود، گفت: پلیس راهور شکایت خود از ایشان را به دادسرا ارائه داد و دستگاه قضایی نیز نسبت به احضار فرد خاطی اقدام کرده و طبق اطلاعات ما به زودی و طی روزهای آتی کیفر خواست برای ایشان صادر می‌شود.

وی درباره شکایت عنابستانی از پلیس راهور و سرباز اکبری نیز اظهار کرد: این فرد نیز پس از اعلام‌ وصول شکایت پلیس، شکایتی را در سازمان قضایی نیروهای مسلح مطرح کرد اما با توجه به اینکه برابر قانون یک شکایت در دوجا قابل رسیدگی نیست، تا این لحظه سازمان قضایی نیروهای مسلح هیچکدام از همکاران ما را دعوت نکرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس راهور: کیفرخواست نماینده مجلس 'سیلی زن' به زودی صادر می‌شود | DW | 05.04.2021رییس پلیس راهور ناجا گفته شکایت از نماینده مجلسی که به صورت سرباز وظیفه سیلی زده بود در جریان است و به زودی کیفرخواست علیه او صادر می‌شود. این در حالی است که عنابستانی گفته از پلیس ناجا به اتهام توهین شکایت کرده است. فرمانده پلیس بخاطر حفظ پست از نماینده دفاع میکند غیر از این چیزی نمیتواند باشد تو بدبخت نماینده نیستی دلال هستی آنهم از نوع آشغال .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

صدور کیفرخواست برای ۱۰ نفر در پرونده هواپیمای اوکراینیصدور کیفرخواست برای ۱۰ نفر در پرونده هواپیمای اوکراینی دادستان سابق نظامی استان تهران برای ۱۰ نفر از مسئولانی که در حادثه سقوط هواپیمای اوکراین دخیل بودند کیفرخواست صادر شده است. hesamodin1 آقای روحانی هم بینشون هست؟ مگه ایشون نباید دستور لغو پرواز رو صادر می کرد؟؟؟!! hesamodin1 چرا روحانی برای تقدیم لایحه بودجه به مجلس نرفت و اعلام شد ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه نداده،اما به مردم بارها اعلام کرد مسافرت نوروزی مشکلی ندارد در حالی که وزیر بهداشت بارها اعلام کرد هیچ مسافرتی انجام نشود. آیا دوباره این دولت مردم را قربانی اهداف شوم خود در آینده کرده است؟ hesamodin1 آیا آقای روحانی و دولتش نباید به خاطر این خیانت به مردم و قربانی شدن مردم برای اهداف و نقشه های شوم دولت روحانی محاکمه بشه ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پسماندها و زباله‌های تولیدی اتحادیه اروپا به کدام کشورها صادر می‌شود؟اداره آمار اتحادیه اروپا(یورواستات) اعلام کرد که حجم صادرات زباله ۲۷ کشور عضو این اتحادیه با افزایش ۷۵ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۰۴ به حدود ۳۲.۷ میلیون تُن در سال ۲۰۲۰ رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا برای رای صادر شده بصورت غیابی می‌شود تقاضای واخواهی کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صدور مجوز تولید انبوه واکسن ایرانی احتمالا در اواخر فروردین ماه صادر می‌شود/ واکسن انبوه کرونا را خردادماه تحویل وزارت بهداشت می‌دهیمرئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه در فاز اول تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا توان تولید ماهانه 3 میلیون دوز وجود دارد و به محض صدور مجوزها، تولید انبوه در فاز اول آغاز خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »