کپسول‌های جنجالی چه شدند؟

15/06/1399 10:50:00 ق.ظ

کپسول‌های جنجالی چه شدند؟ اولین نمونه از هتل‌های کپسولیِ وارداتی ۴ ماه پیش رونمایی شد. نخست گفتند: ۲۰۰ دستگاه از این کپسول‌ها در نقاطی از کشور مستقر خواهد شد.اما حالا مدیران کانون جهانگردی می‌گویند: فقط ۵ کپسول وارد شده که قرار است در فرودگاه استفاده شوند

اولین نمونه از هتل‌های کپسولیِ وارداتی چهار ماه پیش در ایران رونمایی شد. نخست گفتند: ۲۰۰ دستگاه از این کپسول‌ها در نقاطی از کشور مستقر خواهد شد. اما حالا مدیران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می‌گویند: فقط ۵ کپسول وارد شده که قرار است در فرودگاه استفاده شوند. حسین اربابی، مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی ـ که بیشتر انتقادها را نادرست خوانده بود، منکر وارداتِ گسترده هتل‌های کپسولی شده و گفته بود: «یکی از موضوعاتی که درباره هتل کپسولی‌ها انجام خواهیم داد مهندسی معکوس است که به‌طور حتم، بعد از...

حسین اربابی، مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی ـ که بیشتر انتقادها را نادرست خوانده بود، منکر وارداتِ گسترده هتل‌های کپسولی شده و گفته بود: «یکی از موضوعاتی که درباره هتل کپسولی‌ها انجام خواهیم داد مهندسی معکوس است که به‌طور حتم، بعد از مهندسی معکوس و ساخت انواع هتلهای ‌کپسولی در کشور، شاهد افزایش میزان استفاده از آن‌ها خواهیم بود.» هرچند برخی از شرکت‌های دانش بنیان به همین اظهارات هم واکنش نشان دادند و گفتند که طرح‌های مشابه آن‌ها مورد حمایت قرار نگرفته است و حالا شاهد واردات نسخههایی از آن هستند.

مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی که گفته بود ۸۰ نقطه در ایران برای استقرار این هتل‌ها شناسایی و قرار است آن‌ها در پایانه‌های مسافری، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های قطار، اکوکمپ‌ها و مناطق بومگردی مستقر شوند، بعدا اظهارات خود را اصلاح کرد و گفت: فقط هشت، نُه یونیت از هتل‌های کپسولی به کشور وارد شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

در صورت پرداخت جریمه به ویلموتس، این مبلغ از منابع دولتی برداشت نخواهد شدمعاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد: تنها زمانی فدراسیون فوتبال از این معاونت درخواست کمک بنماید، معاونت حقوقی با رعایت اصول استقلال و عدم دخالت در امور، اقدام به کمک به این نهاد خواهد کرد.

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

شمار قربانیان کرونا در کشور از ۲۲ هزار نفر گذشت/۱۱۸ فوتی در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا و جانباختگان ناشی از کرونا را اعلام کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸ نفر از مبتلایان کرونا جان باختند.

مهاجرت فصلی ده‌ها هزار فلامینگو از دریاچه توز به مدیترانه آغاز شد