کپسول دراگون به فضا پرتاب شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنکارا/خبرگزاری آناتولی شاتل دراگون 9 که توسط شرکت اسپیس ایکس برای استفاده سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» ساخته شده به فضا پرتاب شد.

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

شاتل دراگون 9 که توسط شرکت اسپیس ایکس برای استفاده سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» ساخته شده به فضا پرتاب شد. ناسا اعلا کرد که شاتل حمل و نقل دراگون اسپیس ایکس سوار بر موشک فالون 9 که ساخت همین شرکت است، بامداد امروز به وقت محلی از پایگاه فضایی کیپ کاناورال واقع در ایالت فلوریدا پرتاب شد.قرار است دراگون در این ماموریت، محموله‌هایی را به"ایستگاه فضایی بین‌المللی" ارسال کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مصوبه‌های کنگره آمریکا در ممنوعیت فروش سلاح به عربستان و امارات وتو شدپول وَدِه طرح وِتو بخر. آ ن هم از نوع ترررررررامپش. ببخشید که چیز شد !!! یعنی این‌ مصوبه را ترامپ وتو ‌کردد !!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

منتقد سرشناس پوتین به 30 روز زندان محکوم شدآلکسی ناوالنی یکی از منتقدان سرشناس پوتین در روسیه و موسس «صندوق مبارزه با فساد مالی» این کشور به 30 روز زندان محکوم شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'مادر عشق' در چین به ۲۰ سال زندان محکوم شدیک زن ۵۴ ساله چینی که زمانی به‌دلیل قبول ۱۱۸ کودک به فرزندخواندگی تحسین شده بود، به ۲۰ سال زندان محکوم شد. لی ینشیا در دادگاه 'ووان' در استان 'هبی' روز چهارشنبه به‌دلیل اخاذی، تقلب، جعل و اخلال در نظم اجتماعی مقصر شناخته شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شدزن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شد او ادعا می کند پس از آنکه همسر سابقش، پسرشان را به قیمت ۷ هزار یوان به قاچاقچی انسان فروخت ، تصمیم گرفت برای نجات کودکان بی سرپرست دست به کار شود. زرشک... اینم که خلافکار از آب در اومد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سرنخ‌های جدید از مرگ فرزند حاکم شارجه در لندن؛ آیا او به دستور بن زاید ترور شد؟- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسرنخ‌های جدید از مرگ فرزند حاکم شارجه در لندن؛ آیا او به دستور بن زاید ترور شد؟ براساس اطلاعات روزنامه الاخبار، 'القاسمی به دستور محمد بن زاید هدف یک ترور پیچیده قرار گرفته است'. مقدمات این ترور چندین ماه طول کشیده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کشتی باری ایران در دریای خزر غرق شدکشتی باری «شباهنگ» ایران پس از نجات خدمه در نزدیکی بندر لنکران جمهوری آذربایجان غرق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »