کپسول دراگون به فضا پرتاب شد

05/05/1398 12:07:00 ق.ظ

Emre Aytekin,İsmail Uslu | Ankara آنکارا/خبرگزاری آناتولی شاتل دراگون 9 که توسط شرکت اسپیس ایکس برای استفاده سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» ساخته شده به فضا پرتاب شد.

ناسا اعلا کرد که شاتل حمل و نقل دراگون اسپیس ایکس سوار بر موشک فالون 9 که ساخت همین شرکت است، بامداد امروز به وقت محلی از پایگاه فضایی کیپ کاناورال واقع در ایالت فلوریدا پرتاب شد.

هم اکنون 6 فضانورد از کشورهای روسیه، کانادا، آمریکا و ژاپن در این ایستگاه مشغول ماموریت هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

مصوبه‌های کنگره آمریکا در ممنوعیت فروش سلاح به عربستان و امارات وتو شدپول وَدِه طرح وِتو بخر. آ ن هم از نوع ترررررررامپش. ببخشید که چیز شد !!! یعنی این‌ مصوبه را ترامپ وتو ‌کردد !!!

منتقد سرشناس پوتین به 30 روز زندان محکوم شدآلکسی ناوالنی یکی از منتقدان سرشناس پوتین در روسیه و موسس «صندوق مبارزه با فساد مالی» این کشور به 30 روز زندان محکوم شد. - خبرگزاری آناتولی

'مادر عشق' در چین به ۲۰ سال زندان محکوم شدیک زن ۵۴ ساله چینی که زمانی به‌دلیل قبول ۱۱۸ کودک به فرزندخواندگی تحسین شده بود، به ۲۰ سال زندان محکوم شد. لی ینشیا در دادگاه 'ووان' در استان 'هبی' روز چهارشنبه به‌دلیل اخاذی، تقلب، جعل و اخلال در نظم اجتماعی مقصر شناخته شد.

زن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شدزن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شد او ادعا می کند پس از آنکه همسر سابقش، پسرشان را به قیمت ۷ هزار یوان به قاچاقچی انسان فروخت ، تصمیم گرفت برای نجات کودکان بی سرپرست دست به کار شود. زرشک... اینم که خلافکار از آب در اومد

سرنخ‌های جدید از مرگ فرزند حاکم شارجه در لندن؛ آیا او به دستور بن زاید ترور شد؟- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسرنخ‌های جدید از مرگ فرزند حاکم شارجه در لندن؛ آیا او به دستور بن زاید ترور شد؟ براساس اطلاعات روزنامه الاخبار، 'القاسمی به دستور محمد بن زاید هدف یک ترور پیچیده قرار گرفته است'. مقدمات این ترور چندین ماه طول کشیده است.

کشتی باری ایران در دریای خزر غرق شدکشتی باری «شباهنگ» ایران پس از نجات خدمه در نزدیکی بندر لنکران جمهوری آذربایجان غرق شد. - خبرگزاری آناتولی