کُندی در رسیدن کشتی‌های حامل کامیون‌ از بریتانیا به بندر کاله فرانسه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کُندی در رسیدن کشتی‌های حامل کامیون‌ از بریتانیا به بندر کاله فرانسه جزئیات بیشتر🔽

راه‌بندان بزرگ و بسته بودن دروازهٔ دوور بریتانیا رسیدن کشتی‌ها از این کشور به فرانسه را مختل کرده است. مقامات بندر کاله فرانسه اعلام کردند که این بندرگاه، که همیشه در روز کریسمس تعطیل بوده، فردا صبح استثنائا باز خواهد بود تا حرکت کامیون‌های کالا تسهیل شود.

ژان مارک پویسسو، مدیر اسکلهٔ بندر کاله گفت:‌ «حرکت خیلی کنُد بوده و از امروز صبح فقط دو کشتی که هر کدام حامل ۱۰۰ کامیون بوده‌اند به کاله رسیده‌اند. حال آنکه این کشتی‌ها در حالت معمول گنجایش ۱۲۰ کامیون را دارند.»وی تصریح کرد که بندرگاه کاله فردا باز خواهد بود اما اینکه چه تعداد کشتی وارد بندر شود به توان تست‌گیری در بریتانیا بستگی خواهد داشت.

رانندگان حدود ۶ هزار کامیون پشت دروازهٔ دوور در بریتانیا گیر کرده‌ و منتظرند تا از آنها تست کرونا گرفته شود. آمدوشد در مرز فرانسه و بریتانیا به‌خاطر شیوع گونهٔ تازهٔ ویروس کرونا در بریتانیا از نیمه‌شب یکشنبه به حال تعلیق در آمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

غنی: هدف اساسی ما در سال 1400 رسیدن به صلح پایدار در افغانستان استرئیس‌جمهوری افغانستان در مراسم عید نوروز در کابل اعلام کرد هدف اساسی ما در سال 1400 رسیدن به صلح پایدار در کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۴۰۰ نفر در پی آتش‌سوزی در کمپ پناهجویان روهینگیا در بنگلادش ناپدید شدنداین سومین آتش‌سوزی در کمپ‌های پناهجویان روهینگیا در چهار روز گذشته است. ۵۰هزار آواره مستقر در چادرهای ابتدایی مجبور به ترک کاشانه خود شده اند. 😮😥😥 ای داد بیداد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صد زخمی در حادثه فروریختن جایگاه تماشاگران در استادیوم بازی در هندروز دوشنبه ۲ فروردین (۲۲ مارس) در جریان مسابقات کبدی در شهر سوریاپت در ایالت جنوب تلانگانای هند یک بخش از جایگاه ویژه تماشاگران فرو ریخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونای انگلیسی در کشور رو به افزایش/ پرهیز از تجمع در آرامستان‌ها در پنج‌شنبه آخر سالعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش موارد ابتلا به این بیماری در کشور و همچنین در پیش بودن پنجشنبه آخر سال، گفت: از مردم می‌خواهیم با قرائت فاتحه‌ای از دور برای عزیز از دست رفته خود از رفتن به آرامستان‌ها خودداری کنند؛ چراکه آثار تجمع در پنجشنبه آخر سال پس از ۱۵ روز در موارد بستری و پس از یک ماه در موارد مرگ و میر نمود خواهد یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آماده‌باش در ایسلند در پی بیدار شدن یک منطقه آتش‌فشانی در نزدیکی پایتختشبه جزیره ریکیانس واقع در جنوب غربی ایسلند و نزدیکی ریکیاویک، پایتخت این کشور طی هفته‌های گذشته شاهد وقوع بیش از بیست هزار زمین‌لرزه بوده است. مادرشون ماییدس دم عیدی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »